Skocz do zawartości
kovacs

No Man's Sky

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy na dzisiejszej konferencji pisną cokolwiek o konkretnej dacie premiery. Podobno ten tytuł ma ukazać się jeszcze w tym roku, czyż nie?

z tego co wiem to miesiąc premiery znamy od dawna już - wrzesień tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdym kolejnym gameplayem, ta produkcja zapowiada się na grę roku - najnudniejszą grę roku...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Niestety ale najprawdopodobniej masz racje. Do końca nie wiadomo czym ten tytuł ma być. Koncepcja symulatora kosmicznego turysty (bo na to się niestety zapowiada) niespecjalnie mi odpowiada.

Osobiście czekam na Elite:Dangerous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja gameplayu -> http://uk.ign.com/videos/2015/07/06/no-mans-sky-18-minutes-of-uninterrupted-gameplay-ign-first
Tym razem materiał jest pełen akcji: wybuchy, laserki, blasterki, pojedynki z bossami i epickie walki statków kosmicznych. Takie połączenie Star Warsów i filmów Michaela Baya. Będzie GOTY 2015...

 

Oczywiście żartowałem. Gameplay znowu jest nudny jak flaki z olejem i dalej nie wiadomo o co biega w tej produkcji. Jak ktoś chce sobie zmarnować 18 minut życia, to może obejrzeć...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose - Ty brutalu!  ;) ;) ;)

 

Obejrzalem ten material do kolacji. Tak to symulator kosmicznego  turysty, zbieraj zasoby, craftuj to czy owo, wymieniaj zasoby na U (jednostki monetarne), i staraj sie zobaczyc jak najwiecej.

 

Szczerze na chwile obecna mam wrazenie ze albo gra bardzo mi podejdzie albo mnie czyms odrzuci.

 

Doceniam rozmach, ale to nie wszystko bo nawet jesli mam byc kosmicznym turysta to cos powinno mnie przyciagac zebym do tej gry wracal. W przeciwnym wypadku pewnie odpale w przerwie miedzy innymi grami jako zapchaj dziure.

 

Jak bedzie czas pokaze.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że po tygodniu wszyscy o tym tytule zapomną. Brak coopa, itd. bardzo mocno ogranicza tzw. replayability. Ileż można samemu latać po takich samych planetach i zbierać szmelc? Jeśli nie ma interakcji z graczami to dla mnie ogromny minus.

Chyba, że ja coś przeoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być tylko możliwość dzielenia się odkrytymi planetami z innymi graczami. I tyle z multi...

Nie wiem, może ta gra czymś nas jeszcze zaskoczy, ale póki co, to jedynym ciekawszym ficzerem, jest proceduralnie generowany świat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że po tygodniu wszyscy o tym tytule zapomną. Brak coopa, itd. bardzo mocno ogranicza tzw. replayability. Ileż można samemu latać po takich samych planetach i zbierać szmelc? Jeśli nie ma interakcji z graczami to dla mnie ogromny minus.

Chyba, że ja coś przeoczyłem.

 

Mam tak samo, choć fakt dodadzą multi i TYTUŁ MUST HAVE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że ten tytuł to będzie tak naprawdę jeden wielki symulator chodzenia i eksplorowania. Cel niby jakiś tam jest, ale to tak jakby sobie w życiu postawić cel np. "dożyć 80 lat". 

Gra potrafi wyglądać ślicznie, ale może w niej brakować jakiejś treści i głębi. No i brak trybu współpracy... Będę obserwował tę pozycję, może się pozytywnie rozczaruję. I oby wyszła w pudle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 I oby wyszła w pudle :)

 

Chyba chciales powiedziec i oby wyszla w Plusie ;) ;)

 

Nic to poczeka sie na recki, cisnienia nie mam.... Sony tylko informuje ze wiele uwagi poswieca tej produkcji... co z tego wyjdzie zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam na Elite:Dangerous.

 

Zdecydowanie.

 

Jaralem sie NMS dopoki nie zagralem w ED na PC. To powinna byc pozycja obowiazkowa dla kazdego fana tego typu gier, wyjdzie na PS4 to pewnie kupie ponownie zeby tylko ich wesprzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze pomysł jestem w stanie zaakceptować to ta grafika jest tragiczna

 

Np trawa czy inne porosty. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia o czym ta gra tak naprawdę ma być... Niby coś tam było o handlu, walkach, itd. Tyle, że nic z tego nie widzieliśmy. Póki co same zwiedzanie planet, które już teraz wyglądają bardzo podobnie i różnią się głównie kolorami i zwierzakami.

Trzeba wziąć pod uwagę, że gra jest robiona przez raptem kilka osob, także nie ma się co spodziewać symulatora kosmosu.

Grafikę przeżyje jeśli tylko gameplay będzie miodny.

Martwi mnie brak jakiejkolwiek interakcji z graczami. To może być główny powód, który zabije tą grę bardzo szybko.

Mam też dziwne wrażenie, że Sony chce zrobić z tego najdroższego indyka do tej pory i puści nam go za 200 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był czas kiedy czekałem na tę grę. Było tak do momentu gdy zapowiedziano Elite na PS4. W NMS owszem, fajnie się lata w kosmosie i nad planetami ale w Elite można robić o wiele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PvP nie bedzie w tej grze, jedynie PvE.

 

To bedzie jedna z tych gier na ktore wszyscy z braku laku sie rzuca a po kilku dniach usuna/odloza/sprzedadza, ale dobrze, moze wydawcy zobacza ze jest popyt na gry w kosmosie i zdecyduja sie na wiecej tego typu pozycji, sam Elite w zupelnosci mi wystarcza poki co, ale nie obrazilbym sie gdyby ten gatunek sie bardziej rozwinal, szczegolnie na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dostaniemy wreszcie jakiś konkretny gameplay, czy dalej tylko latanie, strzelanie do drzewek i zwiedzanie - i tak do znudzenia. No chyba, że autorzy nie mają już nic więcej do zaoferowania, i faktycznie będzie to najnudniejszy i najbardziej przehajpowany tytuł tego roku. Punkt zwrotny po dotarciu do centrum wszechświata? Tylko kto będzie na tyle wytrwały, jak zaraz się wszyscy na Xone'a przesiądą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie, klątwa Xa dotrla do tego tematu.

Poczekaj aż wyznawcy Nintendo się zlecą...

Oglądam te filmiki na bieżąco, ale dalej nie widzę w tej produkcji nic interesującego, chociaż zapowiedzi były konkretne. Niemniej, chciałbym żebyś miał rację co do gameplayu w tej grze, i było to rzeczywiście coś więcej niż symulator turysty. Ja raczej poczekam na pierwsze recenzję / opinię i dopiero wtedy zdecyduję czy brać NMS - nie chcę się znowu sparzyć...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak obstawiam symulator turysty, który jak chce może to czy owo zaatakowac, a jego celem jest dotarcie do centrum wszechświata wykreowanego w grze, jak bedzie czas pokaże. Mamy tez jakaś tam ekonomie zbieranie materiałów, crafting czy kupno ulepszeń do statku czy tez lepszej broni. Ale jakoś nie nastawiam sie na hit. Czekanie na recki uważam za stosowne.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pvp jak najbardziej bedzie w nms, autorzy nie planuja tu zadnego ograniczenia. jesli gracz chce strzelac moze strzelac do wszystkiego, wiec jesli trafi sie na innego gracza to mozna go bedzie atakowac. to jest pvp w otwartym swiecie. chyba ze ktos marudzi i chcialbym pvp na zamknietych arench no to w takim wypadku nms nie ma pvp.

 

Jesli bedzie, to na pewno nie w dzien premiery, poniewaz nie bedzie w tej grze multiplayere'a na zasadzie Elite: Dangerous ze mozesz na znajomego gracza natrafic i poleciec na wojne, eskortowac jego transportowiec, zabic go czy chocby razem z nim zwiedzac, jedyny pewny asepkt multiplayerowy to bedzie dzielenie sie swoimi odkryciami, zwyklego multi w premiere ma ponoc nie byc.

 

Zreszta nawet sami tworcy strasznie sie miotaja kiedy ktos ich o multi zapyta, ciezko cokolwiek sensownego wyciagnac z ich odpowiedzi "niby mozesz spotkac innego gracza, ale niby nie mozesz".

 

Ciekawe czy dostaniemy wreszcie jakiś konkretny gameplay, czy dalej tylko latanie, strzelanie do drzewek i zwiedzanie - i tak do znudzenia

 

Yyy, to tyle, niczego innego w tej grze nie bedzie, tzn bedzie jeszcze trading, na zasadzie ze wlatujesz do portu i automatycznie wszystko sprzedajesz a za kasiore kupujesz upgrade.

 

Ciekawiej by bylo gdyby za zebrane surowce ulepszalo sie statek, budowalo bazy, ale tego w planach raczej nie ma, wiec jesli ktos spodziewa sie wiecej po tej grze to moze sie srogo rozczarowac. Jesli na 500 gameplayow w 500 pokazuja to samo to raczej wnioski nasuwaja sie same.

Edytowane przez Julius Caesar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłem bardzo ciekawy tego tytułu, ale im więcej się o nim dowiaduje tym jestem coraz bardziej sceptyczny. Obawiam się, że jeżeli gra będzie faktycznie tak ogromna jak zapowiadają autorzy, to siłą rzeczy, będzie do bólu schematyczna i powtarzalna.

NMS jest tworzone przez kilku ludzi, jeżeli miałaby być faktycznie tak rozbudowana to musiałoby się nią zajmować Team Bungie do spółki z Activision  ;)  :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbudowana może być, teraz nie problem zrobić obszar. Gorzej z jego zapełnieniem aktywnościami.

Jeśli ta gra sprowadzi się do latania po platenach i strzelaniem pistolecikiem w kamienie, to sorki, ale szybko padnie ten tytuł.

Bez multi nie ma racji bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×