Skocz do zawartości
Patricko

Klucze, kody, itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki ale też wywala ten sam komunikat. Napisałem już do biura obsługi klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem z kluczem od EURO , wystarczy wejść w link oznaczony w mailu "Jeżeli list jest nieczytelny, kliknij tutaj"(na samej górze) u mnie wiadomość wyświetliła się w nowym oknie z innym już poprawnym kodem.

Dzięki. Pomogło u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyświetla się cały czas ten sam kod czy może podpieli link do generatora? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy przysłali mi z końcówką PLN w linku był LJY oba nie działały to napisałem a dziś dostałem odp i w mailu był ten sam LJY a jak kliknąłem w link wyświetlił się znów ten sam. Znów im napisałem że nie działa zobaczymy co odpiszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przysłali drugi mimo, że pierwszy działa  :)  drugi z resztą też. Kolega się ucieszył, a ja dzięki EURO "zarobiłem" piwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi przysłali drugi kod mimo tego, że poprzedni wszedł bez problemu? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz chęć oddać to ja chętnie przygarnę bo mi odp że mam poczekań 3 dni robocze na odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamierzam komuś oddać (nie wiem jeszcze komu), ale chcę się upewnić, że to co wklepałem wcześniej jest okej (niby zaakceptowało, ale nie jestem pewien)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamierzam komuś oddać (nie wiem jeszcze komu), ale chcę się upewnić, że to co wklepałem wcześniej jest okej (niby zaakceptowało, ale nie jestem pewien)

Poczekaj az Bungie da Ci klucz do psn. Jesli pobierzesz to znaczy ze bedize ok, wtedy oddasz komus klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj az Bungie da Ci klucz do psn. Jesli pobierzesz to znaczy ze bedize ok, wtedy oddasz komus klucz.

Tak właśnie zamierzałem od początku zrobić. Nie ma co ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Czy zamawiał ktoś z was Destiny w Empiku i czy do pre-ordera dodają kod do Bety?

Zamówiłem u nich gre ok 2 tyg temu i nic mi na skrzynkę nie przyszło. Wysłałem już zapytanie do BOK'u ale nie mam jeszcze odpowiedzi.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś już dostałem prawidłowy kod wpisałem na bungie i teraz czekamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamierzam komuś oddać (nie wiem jeszcze komu), ale chcę się upewnić, że to co wklepałem wcześniej jest okej (niby zaakceptowało, ale nie jestem pewien)

Jakby wszystko wyszło dobrze i miałbyś wolny klucz, to byłbym wdzięczny gdybyś mi go odstąpił. Miałem dostęp do alfy ale oczywiście dziś dowiedziałem się, że gracze z alfy bez klucza do bety nie będą mogli grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sledzic tez twitter Bungie bedzie rozdawac kody. I w sumie nie tylko oni. 

 

Ign rozda mase kluczy, streamerzy. Kto jest zdecydowany na gre moze zamowic na ps store, w tym przypadku beta z automatu sama sie doda do kolejki pobran. Poprostu trzeba sledzic ciut wiecej poza tym forum i kazdy bete w ten czy inny spoosb "zaliczy".

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima kodów nie wysyła, Euro już podobno też nie ale niezawodny Amazon przysłał w 5 minut :D Kod wpisany teraz tylko czekać :D

Edytowane przez can5ona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał wolny kod, to chętnie przygarnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima kodów nie wysyła, Euro już podobno też nie ale niezawodny Amazon przysłał w 5 minut :biggrin: Kod wpisany teraz tylko czekać :biggrin:

To mam farta bo mi się udało ale po złożeniu 2 raz preordera(na inne dane) bo ten pierwszy co mi kody przysłali dwa i żaden nie działał to im zgłosiłem i nic już w związku z tym nie odpisali(zakładam że zostałem olany to teraz niech się walą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był by ktoś tak uprzejmy podzielić się niewykorzystanym kodem, to czekam na PW :)

Chętnie bym wypróbował, bo w ciemno nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh chyba będzie trzeba zamówić grę aby dostać kod ;/ Nadal nie wiem czy Destiny jest warte tych 240zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. O zdobyciu kodu krążą legendy. Jeżeli nie wiesz czy kupić czy nie to ci powiem że po zakończeniu Alfy a mam 3 konsole nie chce mi się grać. Coś tam od czasu do czasu odpalę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło "zaklepanie konsoli" na stronie Bungie. Jednak na chwilę obecną to PS4 na Europę nie działa, nie wiem jak na inne regiony, bo jest to operacja jednorazowa.

Spróbuje potem jeszcze, a jak nie to pewnie dopiero 17 będzie można zaklepać, bo to od razu daje kody na PSN.

 

Plus jest taki, że KAŻDY DOSTAJE 3 KODY DO POBRANIA BETY Z PSN. Także każdy będzie miał 2 dodatkowe kody do rozdania!

Bungie - geniusze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Plus jest taki, że KAŻDY DOSTAJE 3 KODY DO POBRANIA BETY Z PSN. Także każdy będzie miał 2 dodatkowe kody do rozdania!

Bungie - geniusze!

 

Taaaa już widzę jak cebulaki bedo na alledrogo kody sprzedawać do bety :P Swego czasu kody do bety Hearthstona (czy jak to się zwie) chodził po prawie 100 zł!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa już widzę jak cebulaki bedo na alledrogo kody sprzedawać do bety :P Swego czasu kody do bety Hearthstona (czy jak to się zwie) chodził po prawie 100 zł!!

Już sprzedają ;/ cebule :X no cóż albo gdzieś ktoś mi podrzuci albo po prostu zamówię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×