Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Jo tysz sie pisza!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także podawajcie nazwe klanu, i działamy coś :)

Albo zróbmy stałą ekipe, pododawajmy się do znajomych i tyle

Edytowane przez Spux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech założy ekipę osoba najlepiej która jest pełnoletnia i ma ogrom czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie bym dołączył do jakiejś fajnej ekipy. Nazwa ta 4 literowa w GTA może S600 ? Od prestiżowego, elitarnego Mercedesa S600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zakładać nową ekipę lepiej dołączcie do GTAO Polska Ekipa. Gramy ze sobą od ponad roku, więc na pewno się nie rozpadniemy. Liczymy na jakość, a nie ilosć więc zostają tylko Ci, któzy się integrują. Codziennie aktywnych jest minimum 10 osób. Gramy także w inne tytuły, przeważnie w FIFĘ 15. Jeśli jest ktoś zainteresowany to szeczóły w mojej synaturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zabka89 - czy granie i integrowanie z wami wymaga headseta ? (przypuszczam ze neistety tak wiec odpadam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cormack

Wymaga TeamSpeaka. Frajda płynąca z grania z ludźmi, których się słyszy jest dwukrotnie większa niż granie jako niemowy. Nigdy nie rozumiałem sensu grania bez komunikacji głosowej. Ddoatkowo zabawa z ludźmi, których się lubi i zna( dzięki TeamSpeakowi) jest jeszcze większa, dlatego nasza ekipa nie ma ani 100, ani 500 ani 1000 członków. Poprzez ostatnie 13 miesięcy wykrystalizowałą nam się grupa około 30 osób, które traktują już jako pewien rytuał odpalenie TS wraz z konsolą. Pimomo tego cały czas przychodzą do nas nowi gracze i zostają na dłużej, bo gramy w wiele gier, nie tylko GTA i świetnie się bawimy. Teraz np. organizujemy wewnętrzny turniej w FIFA 15, w którym udział wzięło 12 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dołączył do jakieś ekipy z headsetem od 24 grudnia, doświadczenie online w gta-zerowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbije siłę grając ciągle szósty dołek w golfa ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zwracam się z apelem do grających w GTA:O i obecnych władz forumowego crew (tak Patricko, o Tobie mowa;)) o próbę reaktywacji ekipy. Gra z przytupem powróciła na nową generację, Rockstar wreszcie szykuje się do wprowadzenia długo wyczekiwanych napadów więc to najlepszy moment na mobilizację i zebranie grupy chętnych do grabieży, gwałtów i strzelanin forumowiczów. Z doświadczenia wiem, że na tym forum jest mnóstwo osób, z którymi gra to sama przyjemność, a GTA:O, mimo swoich niedoskonałości, ma w sobie niewyczerpane zapasy śmiechu, luzu i dobrej zabawy. Jest tylko jeden warunek: nie grać samemu. Reaktywacja ekipy z pewnością pomogłaby we wspólnych ustawkach i spontanicznej, grupowej dezorganizacji życia publicznego w Los Santos i okolicach. Parę osób deklarowało już tutaj chęc wspólnego grania, parę innych na pewno by się w to włączyło i jestem pewny, że znalazłaby się grupa mniej lub bardziej regularnie grających osób. Oczywiście można się umawiać przez PSN, ale wydaje mi się, że a) jest to dużo mniej wygodne i skuteczne b) zarówno GTA jak i nasze forum mają potencjał na stworzenie całkiem sympatycznej grupy i zapewnienie wielu godzin świetnej zabawy w zacnym gronie.

 

W kwestiach formalnych:

 

O ile pamiętam to jedynym wymogiem uczestnictwa w ekipie było posiadanie konta na forum i myślę, że tak powinno zostać - w końcu to ma być miejsce dla wszystkich użytkowników forum PSSite.

 

Od siebie dodam tylko jedną, bardzo ważną moim zdaniem kwestię: interakcja. Każda PS4 ma w zestawie dołączony headset i naprawdę warto go używać. W tej grze komunikacja tworzy bardzo dużą część atmosfery i bez niej tak naprawdę bycie w ekipie nie ma większego sensu. Nie wstydźcie się dodawać do znajomych, zapraszać do imprez, sesji itd. Jak widzicie w sesji kogoś z ekipy to po prostu się przywitajcie, nie czekajcie aż on zrobi to pierwszy, bo możecie się nie doczekać, a naprawdę szkoda tracić szansę na świetną zabawę. Oczywiście nie mam zamiaru skreślać nikogo, kto korzystać z HS nie lubi, ale gwarantuję, warto się komunikować. W końcu wszyscy tutaj jesteśmy jedną wielką rodziną, nawet jeśli jedni widzą spadki FPS-ów w Unity a inni nie. ;)

 

Na zachętę dodam, że szesnastoosobowe sesje w GTA:O na PS3, w trakcie których zaczynaliśmy od wyścigów a kończyliśmy na maksymalnej rozwałce albo sesjach zdjęciowych w kabinie prysznicowej pamiętam do dziś, te mniejsze, kilkuosobowe spotkanie w San Andreas zresztą też.

 

Naturalnie cała sprawa tak naprawdę zależy od osób zarządzających ekipą, no i przede wszystkim użytkowników grających w GTA - jeśli nie będzie chętnych to nie ma co próbować, ale ja tutaj wyczuwam naprawdę spory potencjał.

 

Co wy na to? Czy PS3Site Squadron powinien wrócić na drogi i bezdroża San Andreas żeby siać postrach w sercach mieszkańców?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem dużo osób mówiło o jakieś ekipie. Ja też jak najbardziej jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za. Jakąś reaktywacja albo nie koniecznie wrogie przejęcie ekipy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Fryz dostanie możliwość dodawania ludzi póki co, a jak dostane również GTA kiedyś to pewnie rusze też tam 4 litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na trofea to wbijać :) 

czas zacząć coś więcej robić w tej grze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: bartus007 

 

dodawajcie mnie, w najbliższych dniach planuję trochę pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chciałem oficjalnie poinformować, że ekipa PS3Site Squadron znów rekrutuje i zaprasza do wspólnej zabawy w San Andreas. Wszystkich forumowiczów zachęcam do dołączania pod tym linkiem: http://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ps3site_squadron. Ekipa w założeniu przeznaczona jest dla użytkowników forum, więc requesty nie są automatycznie akceptowane, także warto napisać mi też PW tutaj na forum z nickiem z Social Club żeby było wiadomo kto jest kto. Jeśli ktoś wysłał podanie wcześniej to proszę o wysłanie jeszcze raz, ze względu na lekki bałagan wszystkie niezaakceptowane do tej pory wylądowały w koszu.

 

Do zobaczenia w LS! :)

 

Edytka: Pamiętajcie, że po tym jak ktoś zaakceptuje prośbę o dodanie do ekipy musicie jeszcze raz potwierdzić przyłączenie się do niej na swoim koncie na stronie SC!

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×