Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wysłałem zgłoszenie do ekipy.Jak ktos chce że mną pograć to zaproście do znajomych ID:ciborro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie nie odpalalem jeszcze trybu online, fabuły przeszedlem okolo 30 %, wiem ze to prawie nic, ale chciałem sie dowiedziec czy ma to jakies znaczenie jezeli chodzi o gre w sieci, miałem zamiar przejsc najpierw fabule, ale jako ze online w kazdej grze wciaga bardziej to powiedzcie mi czy ogarniajac sterowanie moge juz spokojnie wbijac do tego trybu czy poprostu jest jakies powiazanie miedzy fabula a online i lepiej sie narazie nie pchac ?  Tylko nie piszcie mi wejdz i sobie sprawdz bo to, ze wlacze i pobiegam nie wiele mi powie , poprostu chce znac wasze zdanie na ten temat  :] Żeby tez bez sensu nie wykorzystywac np. kodu na te 500 k . Dodam , ze online nie grałem jeszcze w zadna czesc GTA, wiec jakby nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak to bedzie przebiegalo.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak piszesz to czas sprawdzic hehehe polatam troche i sie odezwe, headset-a posiadam wiec zawitam do was jak bedzie taka opcja, dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny do pogrania z nowicjuszem to wysyłać zaproszenia :)

ID: pawel000k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra :)

szukam 3 osób chętnych do ustawki na wyścigi :)

Niekoniecznie na raz i bez spinki :)

 

Może niedziela ok 18:00 - hmmm ? :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem wczoraj online, przeszedlem ten poczatkowy samouczek, tylko zastanawiam sie dlaczego nie bylo kompletnie graczy na mapce, zero białych punktów, tak malo wiary gra ?  czy wszyscy korzystaja z tego aby byc niewidocznym i nie walczyc ? Nagle pojawił sie ktos helikopterem i poprostu mnie odstrzelil hehe, ale ogolnie cisza i spokoj jak we fabule. Na YT widze na filmiku, ze na mapce jest masa białych kropek w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tak trafiłeś, sesje z ponad dwudziestką graczy to norma. Mnie czasem wrzuca do sesji samego, ale to zazwyczaj przy jakichś problemach z połączeniem, które o dziwo ostatnio w GTA:O zdarzają się coraz rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Dodam , ze online nie grałem jeszcze w zadna czesc GTA, wiec jakby nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak to bedzie przebiegalo.

Tak mimochodem to nie grałeś i nie mogłeś, bo tylko gra v posiada tryb online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tak trafiłeś, sesje z ponad dwudziestką graczy to norma. Mnie czasem wrzuca do sesji samego, ale to zazwyczaj przy jakichś problemach z połączeniem, które o dziwo ostatnio w GTA:O zdarzają się coraz rzadziej.

 

Ano może ;) trzeba zaraz odpalic i sprawdzic, przerobilem jakis poradnik, wiec juz kumam o co chodzi :D

 

 

Tak mimochodem to nie grałeś i nie mogłeś, bo tylko gra v posiada tryb online :)

 

No racja, miałem bardziej na myśli GTA 5 na PS3, ktorego nie posiadalem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mimochodem to nie grałeś i nie mogłeś, bo tylko gra v posiada tryb online :)

gta IV rownież miało online kolego
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i w San Andreas jeśli dobrze kojarzę to wyszedł jakiś mod z multiplayerem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem wczoraj online, przeszedlem ten poczatkowy samouczek, tylko zastanawiam sie dlaczego nie bylo kompletnie graczy na mapce, zero białych punktów, tak malo wiary gra ?  czy wszyscy korzystaja z tego aby byc niewidocznym i nie walczyc ? Nagle pojawił sie ktos helikopterem i poprostu mnie odstrzelil hehe, ale ogolnie cisza i spokoj jak we fabule. Na YT widze na filmiku, ze na mapce jest masa białych kropek w online.

 

Jak masz mało graczy, to naduys OPTIONS, wejdź w menu "online" i odszukaj nową sesję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to zapraszam na wspólne granie !

keczu78torcida99 

dodawać do znajomych ! :yes:  :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kolega  "

PasztetR-Sl

to  sie chyba do ekipy nie nadaje bo lece na goscia za którego głowe jest jakies marne 3 patyki a pasztet strzela mi w plecy. no wypas by powiedział to bym mu dal tą kase. 

Chyba nie po to jestesmy razem w ekipie zeby sie nawzajem zabijac, chyba ze jakis dead mecz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah... Kaczor - przepraszam Cię, ale w ferworze walki zdarzyło się parę razy strzelić w swojego. Tym bardziej w momencie tak wielkiej rozwałki jaka miała miejsce właśnie w wspomnianej przez Ciebie chwili.

Na mapie było +/- 20 osób z czego z ekipy, jak się okazuje, 4. Nie zawsze można szybko odróżnić wroga od swojego.

Może nie odkryłem funkcji, aje brakuje mi możliwości oznaczania swoich w jakiś sposób na mini mapce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na minimapie twoi znajomi są oznaczeni niebieskim okręgiem wokół kropki, a ludzie z ekipy fioletowym/amarantowym. Gdy masz znajomego w ekipie, to pół jego kropki jest otoczone niebieskim kolorem, a drugie pół amarantowym. Fakt, łatwo to przeoczyć bo cała kropka pozostaje bez zmian (biała bądź czerwona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co odpalam jakąś grę to albo mnie wywala albo gramy tdm 6vs12, irytujące to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej pany, wiadome kiedy dadzą napady na bank? nie miało być jakoś na dniach po sylwku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej pany, wiadome kiedy dadzą napady na bank? nie miało być jakoś na dniach po sylwku? 

Jak lubie Rockstar i szanuje jako nieliczna firme od gier to tym tematem załamują mnie. Od ponad roku nie możemy się doczekać na te napady i co chwila słyszymy nowe wersje, ostatnio pewniakiem było że na święta, teraz niby pewniakiem jest że z momentem wyjścia na PC - i to brzmi racjonalnie, ale ile razy już to mówiiśmy :biggrin: Ja narazie nie napalam się na te napady, Tobie też to radze, bo jak nie wyjdą z premierą na PC to chyba nigdy nie wyjdą.

 

@UP koledzy wyżej - jest opcja w menu interakcji (panel dotykowy) żeby ograniczyć celowanie na znajomych lub czlonkow ekipy, ja odkad to zaznaczylem to nie zdarzylo mi sie zabic swojego, po prostu nawet nie działa auto aim na niego.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz przez weekend próbowałem coś grać, bo wiadome wpada 2x więcej siana, i im dłużej gram w sieci tym bardziej widzę jak ta gra jest skopana, te wszystkie takie gierki rywalizacje drużynowe zakosić walizkę, przywieźć cysternę, no takie dziadostwo, gra się w to coraz gorzej, to samo z DM ...... gra się odpala kilka minut, wogóle, sama w sobie jako gra, potem jak wchodzimy w jakiś pokój, czekamy znowu ileś tam minut, dołączamy się albo sami tworzymy czekamy na graczy, jest w końcu udaje nam się grać, wyścig 1 okrążenie szybkimi samochodami, 2 minuty koniec, i znowu kolejne oczekiwania, czy wyjść, czy kontynuować, jak wyjść to dobre 5 minut żeby znależć się w swobodnej rozgrywce nie nasze ... kurwa rocsktar! 3/4 czasu przed grą patrze w loadingi!! 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o co chodzi w tym filmiku? :D Czego to dowodzi ? :D 

 

BTW, gralem ostatnio z kims z waszej ekipy ale to chyba nikt co na tym filmiku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz przez weekend próbowałem coś grać, bo wiadome wpada 2x więcej siana, i im dłużej gram w sieci tym bardziej widzę jak ta gra jest skopana, te wszystkie takie gierki rywalizacje drużynowe zakosić walizkę, przywieźć cysternę, no takie dziadostwo, gra się w to coraz gorzej, to samo z DM ...... gra się odpala kilka minut, wogóle, sama w sobie jako gra, potem jak wchodzimy w jakiś pokój, czekamy znowu ileś tam minut, dołączamy się albo sami tworzymy czekamy na graczy, jest w końcu udaje nam się grać, wyścig 1 okrążenie szybkimi samochodami, 2 minuty koniec, i znowu kolejne oczekiwania, czy wyjść, czy kontynuować, jak wyjść to dobre 5 minut żeby znależć się w swobodnej rozgrywce nie nasze ... kurwa rocsktar! 3/4 czasu przed grą patrze w loadingi!! 

 

+1, dodatkowo non stop mnie wywala z gry, na 20h prób online pograłem z 2h, już sobie to odpuściłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam od czasu ataku jaszczurek (a raczej patcha od R*, który był wypuszczony chwilę wcześniej) wszystko działa bardzo fajnie. Tzn. oczywiście zdarzają się dłuższe loadingi czy wyrzucenia z sesji, ale to wszystko naprawdę sporadycznie, wczoraj z ekipą graliśmy parę ładnych godzin i problemów praktycznie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×