Skocz do zawartości
Patricko

Space Hussars - Klan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogarniam co się dzieje z tym PSN, ale wyświetlenie czegokolwiek trwa wieki. Próbowałem teraz wysłać zaproszenie to wyskakiwał błąd więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nisshin miał miejsce, ale niestety konsola 4theplayers nie pozwoliła się połączyć.

Mamy jedno miejsce wolne jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz po bossie, szkoda ze bugi uniemozliwily nam losowanie lootu:) ale ascended shard sie przyda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monte Carlo ktoś dostał. Ja mam ręce i klatę z raidu, ale to z poprzednich runów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawiasem mowiac, z ostatniego bossa polecialo monte carlo:) no i 6x shader:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym i może w następnym tygodniu nie ma. Także dopiero pewnie najwcześniej od 7 października będę coś myślał, chociaż podobno Iron Banner będzie wtedy zaczynać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam do piatku, takze nie dam rady wczesniej ugrac. A skoro ma sie za jakis czas zaczynac iron banner to ja pewnie z raidu odpadam:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pasuje raid we wtorek okolice 18, szybko to trzasnąć i mieć z głowy :)

Jak będzie ogarnięta ekipa, wszyscy level 27+ i legend/exo bronie damy radę w max. 2h zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, niestety już totalnie nie mam pomysłu gdzie to napisać, więc postanowiłem tutaj.

 

Wysłałem Patricko do Ciebie prośbę o dodanie do głównego klanu na stronie Bungie oraz podesłałem tutaj na forum wiadomość. Destiny mam od niedawna, ale poziom prawie 24 wbity i do weekendu polecą kolejne. Gram bardzo często i chciałbym sobie z Wami pograć bo widzę, że klan działa świetnie.

Dlatego proszę jeszcze raz o dodanie do głównego klanu :)

 

Przepraszam za offa, ale już totalnie nie wiedziałem gdzie się z tym zgłosić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pasuje raid we wtorek okolice 18, szybko to trzasnąć i mieć z głowy :)

Jak będzie ogarnięta ekipa, wszyscy level 27+ i legend/exo bronie damy radę w max. 2h zrobić.

Jestem za, żeby dzisiaj zrobić raid na szybko, bo od jutra mnie nie ma, do nie wiem kiedy.

Zgadamy się w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z chęcią bym się wybrał, ale mam czas gdzieś do 19 tylko. Może by tak wcześniej chcieli wyruszyć?

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety im później tym lepiej, mam po południu trochę roboty i nie wiem jak się wyrobię niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dopiero około 18 w domu, więc jak nadal nic nie wyjdzie to zapraszajcie.

Raid powinien pójść błyskawicznie jak już raz go ubiliśmy. Wczoraj poszedłem z ekipą randomów z UK.

Goście byli pierwszy raz (Gatekepeer+Atheon) więc nie dość że nie ogarniali to jeszcze musiałem się produkować po angielsku bo tylko ja znałem strategię.

Pokonaliśmy obie fazy w 1,5h, więc z ograną ekipą to jest czas na cały raid :)

 

EDIT:

Patricko organizuje raid o 23 i ta godzina mi bardziej odpowiada.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz raid robi się w 90-150 minut więc nie ma już takiej masakry jak na początku.

Zrobiłem ten raid dwa razy we wtorek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak klanowego chatu w grze to jakaś pomyłka :/ Żeby znaleźć ludzi do grania trzeba używaćjakichśtrzecich stron, niezły loleks :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka podanko do SH juz poszlo jesli macie miejsca w znajomych i chcecie czasem popykac dodawajcie do znajomych nick na psn jak tu xkowal86x

Gram o roznych porach w dni wolne od pracy czesto do polodnia i po oraz poznymi wieczorami

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z klanu się przymierza/zrobił VoG na hardzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×