Skocz do zawartości
Patricko

Space Hussars - Klan

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Patricko i jego spolka beda dopiero zaczynac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to poproszę jakąś relację! Boja też powoli zaczynam się szykować na Harda i chciałbym wiedzieć czego się spodziewać... Bo że będzie krew, pot i łzy to wiadomo ^^

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az do Templara Hard wcale nie jest taki trudny, chyba ze ma sie 27-levele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać moderator daje że klan sobie podpięty a inne w temacie masowym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to forumowy klan, a na inne jest osobny temat ;)

Wałkowane milion razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powinien być dział na inne a nie temat gdzie niczego doczytać się nie da 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to że tamten temat jest nie czytelny spamuje tam parę klanów i inne osoby się wypowiedzieć do danego klanu nie mogą 

starczy zrobić normalny dział klany i tam każdy klan będzie mógł zrobić temat gdzie będzie widać jaki klan jest aktywny 

Edytowane przez Robik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to że tamten temat jest nie czytelny spamuje tam parę klanów i inne osoby się wypowiedzieć do danego klanu nie mogą 

starczy zrobić normalny dział klany i tam każdy klan będzie mógł zrobić temat gdzie będzie widać jaki klan jest aktywny 

faktycznie spamują, całe 9 odpowiedzi w temacie...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie chciał to się odezwie na PW, logiczne.

Poza tym nie będziemy robić działu na kilka klanów, jest temat i wystarczy. Jak będzie nawałnica klanów to wtedy się zrobi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, PW o przyłączenie do klanu juz poszło na Bungie ale wypadało by się też przedstawić tutaj a więc PSN: ythell_ gram na ps4 w godzinach wieczorowo - nocnych, chętnie pogram wspólnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Klanowiczów ;)

 

Po dłuższej przerwie wracam do Destiny i grania w ogóle ;)
Szukam pomocy przy daliy/weekly i generelanie chciałbym w końcu zmierzyć się z Vault of Glass, jesli ktoś ma podobne wyzywania przed soba to zapraszam, lub proszę o zaproszenie ;)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej witam, chciałbym doliczyć do klanu, gram wieczorami i weekendowo. Na razie co prawda 12 lvl, ale zamierzam to szybko poprawić :) na destiny poszło prośba o dołączenie. Psn - Chiliioss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja chciałbym poprosić o jakiś invite od klanowicza bo obecnie nie mam nikogo z klanu w znajomych. Grze poświęcam od cholery czasu (sorka za słownictwo) na tyle dużo, że narzeczona mnie już spakowała i na dniach wystawi mi torby za drzwi :). Gram codziennie i w zależności od dnia jest to 3-6 godzin.

Edytowane przez apeboy4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, właśnie dołączyłem do Space Hussars Beta. Z chęcią pogram strike, raidy czy cokolwiek. Mam 27lvl titana jak dotąd nie miałem z kim pograć heroiców więc jak coś to się zawsze piszę hehe :)

 

PSN: Wariateke 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, tak jak poprzednicy, jestem tu nowy. Szukam ludzi do strike'ów i raid'ów. Hunter 26 lvl. PSN: MILF_CMNDR. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat nie służy do szukania pomocy/ustawek, ale mam pytanie czy ktoś z Klanowiczów byłby w stanie pomóc przy nightfallu dzisiaj lub w inny dzień około 22? Najlepiej, jeśli będą to członkowie pierwszego składu SH, bo bardzo razi mnie brak trofeum za strike' a z członkami klanu, pomimo wielu rozegranych nigdy nie udało mi się ukończyć żadnego w pełnym składzie klanowym :P

Dodatkowo będę wdzięczny za zaproszenie na raid w roli ucznia/praktykanta ;P

 

Sorki za offtop, ale straciłem już nadzieję, że uda mi się załatwić sprawę w temacie ustawki online  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lamkers

Jaki masz lvl postaci?

Ja jestem chętny, mogę dziś lub jutro w godzinach 21 - 23, w piątek 21+ ( sobota wolna więc mogę posiedziec dłużej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam nadzieję że się dostanę do klanu, i jakby co to Titan 27lvl, sprzęt już całkiem niezły - czeka na upgrady, PSN: knowak83

Szukam Raid i strikie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Ja tez wyslalem zaproszenie. 

Moj nick w grze General_Klang. Lev 27 same purpury. Chetnie umowie sie na rajdy :D

Pozdro, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chce dolaczyc do was do klanu zapro wyslalem na sRonie bUngie gram wieczorami po robocie nastawiam sie na raidy mam 27 lat pozdro jestem na etapie zbierani gearu mam 25 lvl na dzien dzisiejszy 

Edytowane przez talarsg1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×