Skocz do zawartości
Patricko

Space Hussars - Klan

Rekomendowane odpowiedzi

No no fajnie, bo Bungie troszkę nie przemyślało Trybu wspólnej gry i jak nie masz znajomych to kontent trudniejszy gry nie do zrobienia, aż nie fajnie. Dlatego między innymi przestałem grać bo nie było z kim :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wbić do nas na chat i powiedzieć co chce się zrobić. Zawsze się ktoś znajdzie. Jedynie na Raid się ludziom nie chce chodzić jak już wszystko zrobili w tym tygodniu, ale cała reszta nie ma problemu, tym bardziej że jest kilka osób które też zbierają rzeczy z raidu i aren.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie uczynię dzięki raz jeszcze i zapewne do usłyszenia później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz :P To aż tak wiem się nie chce grać :) Jak nie ma co liczyć to pewnie będę szukał jakieś DestinyLFG i może fuksem zrobię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za słabi jesteście czy on taki dobry ? :) Musze jakiś filmik obczaić i zobaczyć co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za słabi jesteście czy on taki dobry ? :) Musze jakiś filmik obczaić i zobaczyć co i jak.

Psychicznie zdecydowanie.

Jakikolwiek mod, który Tobie podnosi damage na czymś, automatycznie czyni przeciwników 3x silniejszych. A czyszczenie mobów to tutaj podstawa.

Ludziom się po prostu nie chce męczyć, bo nagroda nie jest tego warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a ile zajmuje przejście każdego z tych 3 wyzwań co potrzebuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bane of Crota - Defeated Crota on Hard Difficulty - jakieś pół godziny, może trochę więcej.

Bane of Atheon - Defeated Atheon on Hard Difficulty - też kilkadziesiąt minut

Bane of Skolas - Defeated Prison of Elders on Hard Difficulty - skolas jest najtrudniejszy i może zająć od półtorej godziny do trzech i więcej w zależności jak wam pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To damy rade :P Nie ma co panikować myślałem że to się robi po 2 3 dni i 100 prób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o długość robienia a frustrację na Skolasie. łatwo o wipe a jak pisałem wyżej modyfikatory są szalenie niesprzyjające w tym tygodniu. Sam też mam niezrobione bo za późno się zabrałem i bungie zdążyło usunąć burny ze Skola. Jakoś przeżyję bez emblematu. Wolę 3 x Voga zrobić w tym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza ekipa cały czas. Nie wiem jak reszta.

Jak w FW 3.0 pojawią się te całe Communities to wtedy zrobimy grupę i w końcu będzie kontakt ze wszystkimi i znaleźć grupę to nie będzie problem w końcu.

Muszę Ci powiedzieć, że to była pierwsza moja myśl, jak tylko usłyszałem o FW 3.0 i tej funkcji społecznościowej. Będzie takie jakby LFG wbudowane w konsolę :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,  jakiś czas temu musiałem odpuścić Destiny ze względu na brak czasu, ale powoli wracam :) nie wiem czy został tu jeszcze ktoś z kim zdarzało mi się grać za czasów podstawki, ale jeśli tylko ktoś ma ochotę na wspólną grę bez spiny to dodawajcie do znajomych na PSN :) na razie ogarniam House of Wolves, ale niebawem posiądę Taken King ;)

Mam nadzieje, że w końcu uda mi się załapać na raid, bo wstyd się przyznać, ale karierę swoją zakończyłem na strike'ach ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie przejdę Raid Croty na normalu lub hardzie. Nigdy tego raidu nie widziałem na oczu i jestem w nim kompletnie zielony.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na innych chętnych i jakoś się zgadamy, tym czasem muszę się ubrać i podlevelować ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również można dodać black-furia31, już nawet nie pamiętam czy kiedykolwiek robiłem nightfalla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany end-gamem to zapraszam do dodawania.

 

PSN; BijaMnieNiemcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powstała grupa na PlayStation dla wszystkich członków Space Hussars, zarówno tych byłych jak i obecnych, byle grać razem i mieć ekipę kiedy trzeba.

Nazwa:
Space Hussars - Destiny Clan

Niestety póki co nie ma wyszukiwania, więc jedynie po znajomych można dołączyć.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko minie mój 2 tygodniowy detoks, to bankowo dołączę :P

Gdy usłyszałem o fw 3.00 i tej funkcji społecznościowej, to wiedziałem, że powstanie grupa naszej gildii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×