Skocz do zawartości
MichalEEEk

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

czy w tej grze jest cos takiego jak reka?...

W opcjach sa wlaczone, w 14 byly gwizdane czesto przez co byly karne "z dupy" no ale odkad gramy na 2 pady to nawet perfidnych rak sedzia nie odgwizdze...

aha i jak wchodze w tryb treningowy zwiesza mi gre, rozumiem ze tylko reinstalacja pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w tej grze jest cos takiego jak reka?...

W opcjach sa wlaczone, w 14 byly gwizdane czesto przez co byly karne "z dupy" no ale odkad gramy na 2 pady to nawet perfidnych rak sedzia nie odgwizdze...

aha i jak wchodze w tryb treningowy zwiesza mi gre, rozumiem ze tylko reinstalacja pomoze?

albo łatka, albo reinstalacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w  uzupełnij wszystkie miejsca w składzie i dodaj nowy skład czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga do godziny 22 jest banalnie prosty match day do wbicia belgia walia wystarczy strzelić jedną bramkę i zaczynamy od 90 minuty więc banał a  to chyba najgrosze trofeum do wbicia mi zostały jeszcze 4 wygrany sezon w fut, gra z gościem i te 2 z Początka listy :(  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z obecnych ma moze jeszcze 14 i ma moze na zbyciu troche monet?

przyjme kazda ilosc :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła druga łata do Fify 15, jak ktoś zainteresowany to proszę

 

Dodano:

- Nowe, autentyczne wizerunki zawodników drużyn angielskiej Premier League: Leicester City, Burnley oraz Queens Park Rangers. Nowe twarze dla zawodników pojawią się w FUT w tym tygodniu wraz z aktualizacją składów. W pozostałych trybach będą dostępne wraz z cotygodniową aktualizacją MatchDay Live.
– Zawodników, stroje oraz herby, dwóch drużyn z ligi MLS – Orlando City oraz New York City FC do FIFA Ultmate Team.
– Zaktualizowano zdjęcia na kartach 18 zawodników z FUT z wysoką oceną ogólną.

Rozwiązane problemy:

- naprawiono ustawianie się w obronie oraz długie podania górą
– dobór strojów w trybie Sezonów
– usprawniono stabilność działania Trybu Kariery I Sezonów Współpracy
– ulepszono widok kamer na kilkunastu stadionach
– usprawniono stabilność działania Game Face w Trybie Kariery
– naprawiono problem z transferem danych dotyczących Sezonów w FUT, pomiędzy starą a nową generacją konsoli
– naprawiono działanie opcji “Porównaj cenę” – porównując cenę karty IF otrzymamy wyniki dla karty IF, a nie jak do tej pory dla kart „w formie” i zwykłych kart
– poprawiono stabilność działania gry podczas otrzymywania zaproszenia w Sezonach Meczów Towarzyskich FUT
– poprawiono stabilność działania gry po zakończeniu meczu w Sezonie FUT w trybie jednego gracza
– naprawiono powiadomienie EASFC o awansie w Sezonie FUT w trybie jednego gracza
– naprawiono problem z niewłaściwym wyświetlaniem Drużyny Tygodnia u niektórych graczy

 

dodano też pasek jakości połączenia w FUT

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy wersja cyfrowa z amerykańskiego PSN ma polski komentarz? Przypuszczam, że nie, ale chciałbym się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy wersja cyfrowa z amerykańskiego PSN ma polski komentarz? Przypuszczam, że nie, ale chciałbym się upewnić.

 

Nie wiem ale ja bym to miał gdzieś, grałem w 13, 14 i teraz 15 i tylko na kilka meczy włączyłem polski komentarz, więcej nie dałem rady. Reszte gry ogarniesz bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam to gdzieś :) Ale z pewnych względów chciałbym wiedzieć czy jest PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam to gdzieś :) Ale z pewnych względów chciałbym wiedzieć czy jest PL.

Nie ma polskiego komentarza w wersji US Fify 15. Mam wprawdzie wersję płytową, ale myślę, że w cyfrowej będzie to samo.

Za to na ekranie powitalnym w PES 2015 US zaskakuje....Stadion Narodowy :))))) Ale też nie ma wersji PL, czyli w tym przypadku, jak w wersji EU.

Edytowane przez Vulcan_Genom
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pucharkiem I'm better - poprawienie wyniku znajomego w grze treningowej.

Nie znalazłem informacji w necie żeby było zglitchowane, więc pewnie robię coś źle.

 

Mógłby ktoś opisać jak to dokładnie zrobić?

Przebiłem wyniki znajomego w tych gierkach, które pojawiają się przed rozpoczęciem meczu, ale kicha. Robiłem to w trybie kariery.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misisz to zrobic w grach treningowych, dopiero wtedy wskoczy trofik. Ja tak mialem.

Czyli wchodzę z poziomu menu głównego gry do tej zakładki, w której jest wybór wszystkich tych wyzwań, zgadza się?

 

Przy okazji, wyślę Ci zaproszenie, bo Skiba bumelant zrobił tylko kilka wyzwań, a nikt inny z moich znajomych w Fifę nie gra. Może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem codziennie prawie około 21.30 i jakby co to chętnie pogram bo sezony futa już mi wiszą. Zbieram co prawda monetę na nowych graczy ale wyniki to mam gdzieś. Grałem już kilka sezonów w I lidze. Było całkiem ok i zacięte spotkania, wyniki różne ale zdobyć mistrza I ligi wg mnie prawie niemożliwe - 23 punkty do zdobycia czyli trzeba wygrać 8 meczy ew. 7 plus 2 remisy w 10 spotkaniach. To niemożliwe - przynajniej na moje umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na wbicie pucharków związanych z multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję cyfrową FIFA 15. Wg opisu na stronie sklepu powinienem dostać 2200 punktów oraz Messiego na 5 meczów. Nic takiego nie widzę. Może nie wiem gdzie szukać albo coś trzeba zrobić, żeby to aktywować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję cyfrową FIFA 15. Wg opisu na stronie sklepu powinienem dostać 2200 punktów oraz Messiego na 5 meczów. Nic takiego nie widzę. Może nie wiem gdzie szukać albo coś trzeba zrobić, żeby to aktywować.

albo pobrac dodatkowy plik albo kod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×