Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyglada sprawa respawn w TDM po patchu? Dalej odradza przed nosem przeciwnika? Czy jest juz lepiej?

Ciut lepiej, ale nadal się zdarzają respy przy przeciwniku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy padło już takie pytanie.. Odnośnie multi, więcej frajdy i gry będzie w hardline czy bf4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chwilę pada takie pytanie. Ogólnie zawsze pada jedna odpowiedź kup BF4 z premium wyjdzie cię tyle co hardline a masz dużo bogatsza zawartość, no i ogólnie BF4 daje więcej fanu. Dane wyglądają tak, że ludzie już porzucaja Bf Hardline na rzecz czwórki. Sorry za nie ład dopiero wstałem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bf4 to wojna totalna. Na czołgi samoloty heli łodzie i piechotę. Hardline poszedł w stronę CoDa, bardziej intensywne pojedynki 1vs1.

Pytanie Fredi, co Ci bardziej pasuje.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chwilę pada takie pytanie. Ogólnie zawsze pada jedna odpowiedź kup BF4 z premium wyjdzie cię tyle co hardline a masz dużo bogatsza zawartość, no i ogólnie BF4 daje więcej fanu. Dane wyglądają tak, że ludzie już porzucaja Bf Hardline na rzecz czwórki. Sorry za nie ład dopiero wstałem :)

Dane pokazują, że nadal więcej ciśnie w BFH niż BF4 :P Mówimy o PS4 bo na PC to już Hardline prawie nie istnieje :D 3 tyś graczy, co to jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jodzio Wy czasem gracie na tym waszym serwie? Co zaglądam to pusto. Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jodzio Wy czasem gracie na tym waszym serwie? Co zaglądam to pusto. Pozdrawiam Paweł

Gramy praktycznie codziennie w godzinach popołudniowych/wieczornych. Strasznie nam ciężko rozkręcić ten serwer. Jeśli sami nie wbijemy w min. 8 osób ludzie wgl nie wchodzą. Dopiero jak pojawi się ponad 10 osób wtedy jest szansa na zaludnienie 64 typa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 to wojna totalna. Na czołgi samoloty heli łodzie i piechotę. Hardline poszedł w stronę CoDa, bardziej intensywne pojedynki 1vs1.

Pytanie Fredi, co Ci bardziej pasuje.

Hmm przede wszystkim co bardziej wciąga i co wolniej się znudzi :) wynika z tego że bf4 ma bardziej rozbudowane multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy padło już takie pytanie.. Odnośnie multi, więcej frajdy i gry będzie w hardline czy bf4?

BF4 kolego.

Hardline to kpina z gracza, ta gra jest brzydka do tego chaotyczna, momentami mam wrażenie, że grę zrobiono aby z nas zakpic.

Na szczęście kupiłem z 2 ręki! dzisiaj końce średniego singla i sprzedaje.

Ta gra jest tak słaba, że żal mi osoby która ją odemnie kupi, poważnie czuje się jak oszust :D

Kup BF4 premium a od Hardline trzymaj się z daleka.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdecydowanie. Bf4 oprócz pakietu Premium który zawiera masę nowych map (które już wyszły i można je ogrywać) posiada także zdecydowanie większy arsenał broni i dodatków. Hardline to pozycja świeża, pewnie będzie się rozwijać, ale na ten czas to bf4 daje większe możliwości zabawy.

@up

Jak mi ją sprzedasz za 100 zł nie poczuję się oszukany ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgodze.

Kupilem ps4 w dniu premiery hardline i dokupilem rowniez bf4 i aktualnie duzo wiecej gram w hardline.

Oczywiscie w bf4 jest duzo wiekszy potencjal, zgadzam sie z opinia, ze bfh moglby byc dlc do bf 4. W bfh przypadaja po 4 bronie na klase, przeciez to kpina, jednak styl gry w hardline jest wedlug mnie fajniejszy. Duzo wiecej sie dzieje, co chwila strzelamy, tryby napadu i krwawej forsy sa mega dynamiczne.

W podboju w bf4 polowa serwera siedzi w pojazdach, co sprawia ze respiac sie na punktach jako piechota robisz za mieso armarnie. W bfh jest praktycznie sama piechota gdzie 64 typa biega od flagi do flagi oddalonej od siebie nie wiecej niz 200 metrow tworzac linie frontu. Za to w bf4 mapy sa tak gigantyczne ze gdy zostajemy zmuszeni do respa jako piechota to 60% czasu spedzamy na bieganiu. Ok sa w bf4 tryby typu dominacja czy TDM ale dla smiesznej ilosci graczy 20 na serwer. Kupujac konsole nowej generacji nie chcial bym sie ograniczac do takiej ilosci.

Moja opinia jest taka ze aktualnie bfh sprawia wiecej frajdy dzieki nowym trybom. Jezeli w najblizszym czasie dodadza w premium troche broni bo one sa baaardzo potrzebne to bedzie to bardzo fajna gra.

Jeszcze ostatnia rzecz, jak mozna porownywac bfh i bf4 i mowic ze bfh jest brzydki? A co bf4 jest ladniejszy? Nie wiem o co chodzi, obie gry sa bardzo podobne i jakbym ja mial oceniac to ladniejszy jest bfh.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, niestety masa ludzi odbiera ten tytuł jako konkurencja dla bf4. Zawsze powtarzam że Hardline to taka hybryda między CoDem a BFem. Taki trochę CoD w skórze BFa ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie to krew zalewa jak przyjdzie ci jakiś tutaj fanboy BF-ów i nawyzywa Hardline po przegraniu 2h w multi albo wgl nie ruszaniu ALBO przegra 2/3 mapki dostanie ostry wpierdziel (na początku tak jest) K/D na minusie i już gra beeee. No ta ahoj only bf4!

Edytowane przez jodzio
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to krew zalewa jak przyjdzie ci jakiś tutaj fanboy BF-ów i nawyzywa Hardline po przegraniu 2h w multi albo wgl nie ruszaniu ALBO przegra 2/3 mapki dostanie ostry wpierdziel (na początku tak jest) K/D na minusie i już gra beeee. No ta ahoj only bf4!

Dobrze gada-polac mu!

btw, podrzuc dane tego serwera-zajrze wieczorkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada-polac mu!

btw, podrzuc dane tego serwera-zajrze wieczorkiem ;)

Nazwa serwera -> [PPB] Polska Na Playstation4 w Battlefield

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce POL a na bank wyskoczy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tryby gracie? Podboje tylko czy cos urozmaicacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tryby gracie? Podboje tylko czy cos urozmaicacie?

Wielki Podbój lub Zespołowy DM. Na chwilę obecną rozkręcić ten serwer to masakra. Wczoraj graliśmy 3h 2vs2 i dopiero potem pojawili się ludzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki Podbój lub Zespołowy DM. Na chwilę obecną rozkręcić ten serwer to masakra. Wczoraj graliśmy 3h 2vs2 i dopiero potem pojawili się ludzie :D

No niestety, ciezko jest porzadnie rozkrecic serwer. Pamietam ten bol z BF4-kupilismy serwer na miesiac na probe i wlosy z glowy wyrywalismy zeby wymyslic jak rozkrecic serwer.

Sprobujcie dane serwera podrzucic gdzies na fb profilu Hardline. Moze w ten sposob..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz do Was wpadliśmy chyba we czterech to pograliśmy z godzinę mini TDM 4 x 4, serwer mam w ulubionych, niestety faktycznie rzadko jest pełny - raz trafiłem, że przy LQ było jakieś 60 graczy, ale po 2 meczach zostało tak ze 20. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie może mały podbój, łatwiej chętnych znaleźć ponieważ mało jest takich serwerów. Chętnie zajrzymy wieczorem, gdyby ktoś chciał to proszę o dodanie do znajomych bo niestety duża grupa kolegów została przy bf 4 i czasami ciężko z kimś znajomym pograć. Uprzedzam ze nie zawsze włączam hs (dzieci, żona itp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki Podbój lub Zespołowy DM. Na chwilę obecną rozkręcić ten serwer to masakra. Wczoraj graliśmy 3h 2vs2 i dopiero potem pojawili się ludzie :D

O której dziś zaczynaciem?Odstawiłem tytuł na półke ale postaram sie wpaść późniejszym wieczorem.....pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psnid warga13, battlelog Warga13 polska

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O której dziś zaczynaciem?Odstawiłem tytuł na półke ale postaram sie wpaść późniejszym wieczorem.....pzdr

Wiesz co, trudno jest określić godziny bo zazwyczaj gramy jak wszyscy powracają z prac, szkół. Szukaj nas w godzinach 17-21. Na bank będziemy :biggrin:. Dodaj mnie również na psn -> Jodzio. Tak będzie łatwiej się znaleźć :biggrin:

P.S

Jeśli ktoś jest zainteresowany również można dołączyć do naszego plutonu -> http://battlelog.battlefield.com/bfh/pl/platoons/view/3815712988379454898/. Wszyscy mile widziani!

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiesz co, trudno jest określić godziny bo zazwyczaj gramy jak wszyscy powracają z prac, szkół. Szukaj nas w godzinach 17-21. Na bank będziemy . Dodaj mnie również na psn -> Jodzio. Tak będzie łatwiej się znaleźć

P.S

Jeśli ktoś jest zainteresowany również można dołączyć do naszego plutonu -> http://battlelog.battlefield.com/bfh/pl/platoons/view/3815712988379454898/. Wszyscy mile widziani!

Ok.przeważnie gram w poźniejszych godzinach ( najważniejsze żonke wieczorem zrobić na hita)

ale postaram sie zajrzeć...pzdr

Edytowane przez kamiltruck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×