Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Bounty na mega fajny fusion rifle Pocket Infinity - Bounty nazywa się A Shattered Memory. Ktoś ma jakieś wskazówki? Ktoś już robił? Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplem robilismy, ale skasowalismy bo nam tylko miejsce zajmowalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to rob.Skasowlismy glownie dlatego ze pisalo na tym bounty "kill 10 000 guardians on crucible"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę trzeba zabić 10k razy?

Czy jak ktoś pisał wcześniej zdobyć 10k punktów na Crucible?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mylisz Bounty. w moim nie ma takiego podpunktu, ostatnio krokiem jest zabicie 200 mobow nnightfalu. Pytam dlatego bo może ktoś juz robił i wie ile czasowo to zajmuje łącznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Nightfallu zabijasz okolo 40-80 mobow za jednym przejsciem. Wiec w zaleznosci od tego jak Ci pojdzie robisz 4-6 Nightfalli i gotowe - ja to robilem, nic trudnego. Musicie jedynie pamietac, abys to Ty dobijał moby odpowiednia bronia, bo jesli robia to inni czlonkowie ekipy to tych killi nie zaliczy. Licza sie tylko te moby ktore sa w strefach wiekszego ryzyka gdzie nie da sie samemu respawnowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w porównaniu, który według Ciebie lepszy? Suros czy Hard light?

Hard Light po odblokowaniu 2 dodatkow na zmniejszenie odrzutu staje sie niemilosierna kosiarka. Pasek stability ma prawie do samego konca. Wczoraj jak gralem nim pvp to mialem wrazenie ze przeciwnicy wrecz kladli sie na ziemie i prosili: "juz dosc!" :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hard Light po odblokowaniu 2 dodatkow na zmniejszenie odrzutu staje sie niemilosierna kosiarka. Pasek stability ma prawie do samego konca. Wczoraj jak gralem nim pvp to mialem wrazenie ze przeciwnicy wrecz kladli sie na ziemie i prosili: "juz dosc!" :)

 

Shadow Price jest numerem 1 w pvp :biggrin:

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem u Xura Ice breakera to dziś z mobka na księżycu wypadł mi fioletowy engram z którego wypadł Patience and time. Ot, całe destiny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za wyrazenie ale jestem poprostu wkur.

od 3 tygodni robie exotyczne bounty na POCKET INFINITY ( exor fusion AUTO rifle )

co sie okazuje? ze był jakis nerf, ze nie ma juz magazynku 8 naboi tylko.. 3 ( ILE KUW? 3? TYLE CO RAKIETNICA?! )
nie strzela automatem, tylko trza KLIKAĆ jak w kazdym innym - i po kiego ja to robilem?!

 

MA Z WAS KTOS TĄ BRON?

 

czekać tylko aż nam Icebrakera i Surosa upier.ola i ogołem bedzie git gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Icebreaker i tak jest slaby na pvp, bo ma za maly fire rate, ale surosa moznaby znerfic szczeze mowiac

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie chodzi nawet o pvp. W pve też gracze cierpią z tego powodu bo broń exotyczna, która wg mnie powinna kosić wrogów i mieszać ich z błotem, tu jest po prostu przeciętna i nie wyróżnia się w tym momencie niczym w porównaniu do legendarnego fusion. IMO zamiast nerfów powinno najzwyczajniej blokować konkretne pukawki na pvp jeśli już koniecznie chcą coś zmieniać ale moje zdanie jest takie, że zmian tak drastycznych nie powinno być bo albo team się trzyma swoich pomysłów wierząc, że są dobre i supportować je(nie mówię o delikatnym dobalansowaniu broni ale delikatnym) albo są nie wytrzymują ciśnienia i tworzą tytuł casual friendly. Podziękujmy Activision za to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc powinni również zrobić tak, że mobki do 20 lvl nie zadają nam obrażeń, bo mamy dopakowaną postać. A jak wiadomo, można zginąć nawet od takich leszczy. Nie może być za łatwo, bo każdy by teraz kosił mobków.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balansowanie broni w grze w której pve jest połączone z pvp to ciężka sprawa, (choc w tym przypadku, pvp nie ma tak dużego znaczenia na cala grę), osłabisz bron/skill tu i tam i o ile na pvp będzie ok, to na pve stanie sie bezużyteczna i przejście czegos stanie sie wręcz nie możliwe. Wraz z nerfem danego sprzętu pod pvp powinien iść proporcjonalny nerf hp bossów z pve.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc powinni również zrobić tak, że mobki do 20 lvl nie zadają nam obrażeń, bo mamy dopakowaną postać. A jak wiadomo, można zginąć nawet od takich leszczy. Nie może być za łatwo, bo każdy by teraz kosił mobków.

Zadają obrażenia ale bardzo małe. Nie po to wg mnie wbijałem godzinami lvl, żeby móc zginąć jak świeżak na mobkach z 5-8lvl. Dla mnie jest to śmieszne. Chodzę odwalony jak król z exotykami tu i tam wbitymi na full to jak załączam misje początkowe to powinienem iść jak burza. Zresztą na misje z tak słabymi mobami się i tak nikt nie zapuszcza z wysokim poziomem bo po co(jedynie żeby bounty wbić). Każdy i tak leci strajki na 24 albo robi raid albo daily albo weekly/nightfall. Po to są mobki żeby je kosić :D To bossowie są od potu, krwi i łez(allegedly bo jak jest każdy wie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nisko poziomowych mobków można zginąć bo gra skaluje level i sprzet postaci do mobkow czy tam misji czy cokolwiek.. nie 1:1 na wyzszym poziomie jest latwiej ale prosto mozna zauwazyc ze lecac strike na ziemi na 24 lvlu, cisnac z ar w nogi walkera robisz np jakies 120-130 dmg. Jak teraz pojdziesz tak samo ubrany z tym ar na ten sam strike tyle ze nie 24 lvl a 6, ten poczatkowy to juz to dmg bedzie rzedu 80-90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to skalowanie się rozchodzi. Po co ono istnieje? Skoro jedynym momentem kiedy się wraca na misje z niskim levelem to gdy masz bounty do wbicia. Tak przynajmniej czułbym się jak młody bóg kładąc oponentów na lewo i prawo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te skalowanie jest bez sensu. Jak ty na niższym levelu widzisz wosokolevelowe stwory to jesteś na strzał i nie dasz rady ich zabić. Powinno tez tak być z drugą stronę. Gdy stwór widzi cie i masz tych parę leveli więcej to tak samo powinien mieć modyfikatory jak gracze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po update Destiny obniżyli damage Vex Mythoclast'a o około 37%  a przez neta wciąż niszczy, nie wspominając już o pve. A nawet jeszcze go nie upgrade'owałem dobrze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×