Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko teraz skąd wziąć brakujące SC? Tylko dwa mi potrzebne, mam dwa dni na to, może zdążę ;) weekly już zrobiłem, daily + vanguard tiger i modlić się, żeby z engramów wypadły monetki, czy jest jakiś lepszy sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pvp, strike, engramy, itd. To jest total random. Ja osobiście bym grał strike na zmianę z pvp.

Na przyszłość zrób sobie drugą postać, a potem trzecią i zniknie problem z coinami :)

Problem taki, że musi Ci się chcieć je zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję po wbiciu 30 lvl Hunterem zabrać się za Warlocka. Wiedziałem, że można między postaciami przenosić ekwipunek, ale że cała reszta też jest wspólna już nie. Dobrze wiedzieć.

Zrobię weekly i później pocisnę strike, mam bounty na Bad Juju więc będzie się dodatkowo nabijało.

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz szybko farmić to zrób drugą taką samą postać i tylko przekładasz ekwipunek. Możesz wszystko dwa razy robić w jednym tygodniu. Suros obowiązkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi brakowało 4 monet zrobiłem 5 tiger strików tyle wpadło energramów z nagród a z nich już 3 monety więc na pewno szybciej niż robienie teraz 2 postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siudak to miałeś farta, ja oddałem dziś w jednym ciągu 24 engramy niebieskie i nawet 1 coinsa a w sumie dziś oddałem ponad 30 i wypadł jeden coins wiec to totalny random.

a co do postaci to warto mieć dwie lub 3 takie same bo zwiększasz 3 krotnie szanse na drop z raidu. Ja gdyby nie 3 postacie to bym dalej stał na 29 a dzięki temu że mam 3 to mam już 2 sety na 30lvl.

Jak się niema szczęścia to trzeba farmić postaciami. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki cel mam, bo jedna postacią bez szczęśliwego dropu nie ma szans na 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko pamietac, aby dodatkowe postacie byly tej samej klasy co główna.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ponad 4h grania w tym rajd, dziś ponad 3 i grane wszystko - srike, crucible, public events i nic... Ani jednego SC. Chyba się obrażam na Destiny, zwłaszcza, że dziś kupiłem FIFA 15 ;)

 

Najśmieszniejsze, że z rajdu dostałem egzotyczną scout rifle, a później ze striku mi znów wypadła egzotyczna broń - dokładnie ta sama, co wcześniej z rajdu -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J najwięcej strange coinów dostaję za odkodowywanie enagramów po strikach. Dosłownie lecą na potęgę, razem z mote'ami :D Aaaaaale muszę dodać, że częściej wypadają jak odkodowuję większą ilości enagramów(10+).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie leca mi nie .. nie ma reguly. Wszystko w tej grze jest losowe, czy odkodowujesz 50 czy 5 engramow w obu przypadkach mozesz dostac zero coinow.. albo 5 .. albo i 40 przy 50 engramach  ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generatory liczb pseudolosowych są najczęściej uzależnione od aktualnego czasu. Dlatego odszyfrowywanie wielu enegramów naraz daje większą szansę że nasz roll wpadnie w inny przedział, co rzeczywiście może skutkować np. większa ilością strange coniów.

A co do robienia strikeow również uważam, że to najlepsza metoda na coiny, z tego prostego względu, że dostajemy najwięcej nagród w stosunku do poświęconego czasu.

Edytowane przez EgZePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj do banku i niech czeka na lepsze czasy :) Ja tak robię ze wszystkimi exoticami.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tego szotgana.

 

Taki ło na pierwsze wrażenie, chociaż mam tyle exotyków do wbicia, że leży gdzieś tam w koncie i się kurzy. 

Jak kiedyś wbije, to dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co dostane jak zniszczenie jedną z 2ch egzotycznych klat? Chyba ze nie warto tego robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to słabo troszkę. A powie mi ktoś skąd mogę ogarnąć egzotyczne bounties?

Zależy od farta :D jak oddajesz bounty ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od farta :D jak oddajesz bounty ^^

Gdzieś czytałem, ze ten fart wynosi 2% :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem dwa czerwone bounty i dało żółte, więc moja reguła oddawania trzech pve bounty przepadła.

 

Wypadł mi wczoraj legendarny pulse rifle 77 wizard ale jak na złość bez voida tylko z arc damage.

 

Używa ktoś BAD JUJU? Próbowałem w różnych trybach i chyba ta nazwa jest adekwatna do broni.

Edytowane przez malyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu dostałem piąte i szóste egzotyczne bounty - do tej pory nie było abosolutnie żadnej reguły. Z tym, że pierwsze cztery były różne, a teraz się powtórzyły. Jeszcze ani razu nie trafiło mi się bounty na Pocket Infinity, czy  Fate of All Fools

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malyr

To Bad Juju faktycznie takie kiepskie? Wypadło mi zlecenie na niego ale nie wiem czy gra jest warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×