Skocz do zawartości
Patryk-1980

WRC 5

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na się spodziewałem sim WRC skoro licencja jest, to i realnych rajdów się spodziewałem a tu przypadek jak z fifą niby oficjalna gra ale do realności 100 lat . Nic czekamy na kolejne gry rajdowe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma licencja do tego, czy gra będzie simem czy nie? Dafaq...

rFactor nie ma żadnej licencji czyli powinien być arkadówką wg tych teorii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś innego. Auta na luźnej nawierzchni są drewniane, sztywne, sztuczne - nie wiem jak to nazwać. Zupełnie jakby jechały po asfalcie, zero poślizgów, podbić, nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje nadzieja na Sebastien Loeb Rally Evo.

 

Szkoda, że nie znalazło się studio, które zrobiłoby RBR 2.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem niektórych. Właśnie pograłem trochę na pc. FF na kierownicy działa wyśmienicie, grafika jest całkiem przyjemna. Model jazdy jest mało wymagający, ale daje frajdę.

Jak wyjdzie Dirt Rally na konsolach to 99% dzisiejszych płaczków z podkulonym ogonem wróci do WRC 5, bo nie da rady uzyskać dobrego wyniku

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Dirt rally to coś więcej jak te wszystkie dotychczasowe gry rajdowe, oczywiście nie licząc świetnego Richard Burns rally. Opinie ludzi grających wyłącznie w simy są pochlebne, więc ja czekam na wersje konsolową i oby była udana.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt Rally na chwilę obecną jest świetny, a na pewno będzie jeszcze lepszy. Lecz jest bardzo trudny i wymaga masę treningu. Nie jest to może poziom RBR, ale jest blisko.

WRC 5 to najlepsza cześć tej serii i jak dla mnie spełnia oczekiwania. Zapowiadał się kawał stolca, a wyszła całkiem niezła gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat obsługi kierownicy T300 w tej grze?

Bo przyznam się bez bicia że nie śledziłem jakoś specjalnie żadnych doniesień o tym tytule.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a słuchajcie bo tak patrzę i na pcety jest taka gra dirt rally i niczego sobie w sumie bardzo dobre recki czemu tej gry nie ma na ps4???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na Thrustmaster T500RS i jakos na maxa sie dziwnie kierownica zachowuje. Nie ma w opcjach rozpoznanej kierownicy i nie wiem czy tak ma byc, czy tez nie, moze ktos mial podobne problemy z kierownicami w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać coś o samej grze? A nie tylko problemy z kierownicą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje jedno. Czy rzeczywiście grafika jest badziewna? To chyba jeden mankament który odstrasza mnie od tej gry. Ludzie, którzy grali strasznie narzekali na otoczenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i może panie) napisze najkrócej jak sie da i zaznaczam że jest to tylko moja opinia. szału wielkiego nie ma (bo być nie mogło) 

+fajnie wymodelowane trasy

+czuć zróżnicowanie nawierzchni 

+grafika(serio daje rade, miłe zaskoczenie)

+online-ciekawe tryby, fajne wyzwania, działa płynnie aż miło

-ten model jazdy... każdy powinien spróbować sam ale auto moim zdaniem jest troszkę za lekkie 

 

ja rajdy uwielbiam i biorę każde w ciemno i na bank będę bawić się wieczorami długooo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak warto brać czy nie?

Akurat weekend coś można by było kupić i szukam jakiejś ciekawej gry a WRC jest na liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak warto brać czy nie?

Akurat weekend coś można by było kupić i szukam jakiejś ciekawej gry a WRC jest na liście

 

Brać jest nieźle:) w najgorszym przypadku pogramy do konca stycznia i może SL będzie lepszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×