Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem ale po co rozsyłają maile by odbierać i nie wydaja po przybyciu na miejsce?!?! Dzwoniłem na info euro i kazali mi skargę pisać ale olewam to bo to pracownikowi się oberwie który maile wysyłał. Dodatkowo na info powiedzieli że odbiór jutro po 14 to mi tak ciśnienie skoczyło że ale dzwoniłem do sklepu i dostawę mają rano i obiecali że o 10 mogę już odebrać nie czekając do 14.

Czacha przecież ty z PSS brałeś?!?!

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło Shipwright jest taki robot. U niego można kupić od lvl 5.

Te się kupuje, a powinienem dostać zestaw broni za złożenie preordera. Kod miałem w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha przecież ty z PSS brałeś?!?!

Anulowalem, wzialem na plycie najtansza wersje za 209zl i do tego 2giego pada zeby sie nie pitolic z ladowaniem :biggrin: Dlugo sie instaluje, a niby tylko 15.89GB .. ale juz konczy .. 96% :D

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś Destiny Guardian Edition na PS4 (wersja z PSStore)? Chodzi mi konkretnie czy pobraliście dodatkową zawartość (Vanguard Armory, Expansion Pass i Collecto'rs edition Digital Content Pack) bo u mnie wyskakuje że nie można pobrać zawartości. Czytałem ten kod błędu i rzekomo oznacza: Download cancelled because content does not need to be downloaded.

Już zgłupiałem. Mam się już martwic czy niekoniecznie ? :biggrin:

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie pewnie dostepne dopiero o polnocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem przed chwila w euro i normalnie odebralem gre :) limited edition ps4 grzeje w napedzie juz!

 

10613015_955438954473623_364345811377594

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w euro jeszcze nie mieli. Pani sprawdzała w komputerze i sprawdzała i powiedziała ze nie może znaleźć przesyłki w systemie. Wiec jeszcze im nie wysłali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się nakręcacie, co za róznica czy gra dojdzie dzisiaj czy jutro czy pojutrze, jeszcze żadna duża gra online nie działała dobrze w dniu premiery i przez kolejne 3 dni. Nawet taki Blizzard nie dał rady a my tu mówimy o PSN które leży przy premierze minecrafta. O 23.59 czekam z uruchomieniem mojej wersji cyfrowej, ale daje sobie 5 % szansy na to ze w ogóle uda mi sie postać stworzyć.

Na psn jest informacja, ze serwery moga wystartowac dzis od 23 (opis)

Ale nie wydaje mi sie zeby sie udalo. Psn napewno padnie. Tak jak przedmowca juz napisal - blizzard polegl przy diablo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro pojawiła się edycja Ghost jakby ktoś potrzebował. Mam pytanie, czy do edycji limitowanej też dodawane jest w preorderze Vanguard Armory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na psn jest informacja, ze serwery moga wystartowac dzis od 23 (opis)

Ale nie wydaje mi sie zeby sie udalo. Psn napewno padnie. Tak jak przedmowca juz napisal - blizzard polegl przy diablo:)

u mnie też jest 23.00 - PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro pojawiła się edycja Ghost jakby ktoś potrzebował. Mam pytanie, czy do edycji limitowanej też dodawane jest w preorderze Vanguard Armory?

Tak, kod znajduje sie w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnych problemow z wpisaniem kodu na Vanguard nie miałem. Gra fajna, ale brak polskich napisów to porażka(wiem wspominam o tym drugi raz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnych problemow z wpisaniem kodu na Vanguard nie miałem. Gra fajna, ale brak polskich napisów to porażka(wiem wspominam o tym drugi raz)

Potraktuj to jako motywacje do nauki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie problem tego, że nie rozumiem tekstu. Rozumiem świetnie, ale przyzwyczajenie so gier z polskimi napisami na ps4 daje o sobie znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi - jak to jest z tymi kurierami? Przed chwilą dostałem maila, że gra właśnie została wysłana (17:01 dokładnie). Tzn że kurier śmiga gdzieś w moje okolice czy co? W ogóle myślałem, że do 16 rozwożą tylko... Dodam, że jestem z Łodzi, a paka leci z Białegostoku... więc całkiem spory kawał drogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłana czyli kurier ją odebrał i nadał jej list przewozowy,paczkę otrzymasz jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest proces wyslania paczki:

Wejscie do sortowni->wyjscie z sortowni->dostarczenie do magazynu-> opuszczenie magazynu(danie jej kurierowi).->dostraczenie do obiorcy.

Jutro z rana powinna byc

Ps: bd ktos gral w destiny na ps4 gdzies od 19/20? Jak tak to zapraszam na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te się kupuje, a powinienem dostać zestaw broni za złożenie preordera. Kod miałem w pudełku.

No kod jest na możliwość zakupienia tych wszystkich zabawek z vanguard armory a nie, że wpadasz i masz cały arsenał ot tak. Uzbieraj glimmera i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siudak i dejoka - dzięki Panowie za konkretną i szybką odpowiedź. 

Jak coś ja jutro będę grać (jeśli paczka dojdzie) najpóźniej od 15. PSN_ID: Gejsza_Mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa byle do polnocy aaaaaa ale hajp :biggrin: Mam nadzieje ze pogram do 5 rano a nie do 12 w poludnie.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w neonecie u siebie w mieścinie z ciekawości i o dziwo mieli za 219, niestety nie chcieli dzisiaj sprzedać, także pójdę sobie rano o 10 i kupie, myślę ze po całkiem dobrej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wiozę pakę prawie wielkości mikrofalówki z ed. ghost. Nie spodziewałem sie takiego pudła. Od 20:00 gram. Go go Space Hussars :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×