Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Bungie się wypowiedziało na twitterze, że nie będzie na to żadnego patcha.

Nie jest to żaden exploit więc nic z tym nie będą robić, jak ktoś chce tak grać jego wybór.

Nie zgadza się to z tym:

 

http://kotaku.com/bungie-kills-destiny-loot-cave-1639154905?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow

 

Może zmienili zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo po patchu z misji od Królowej jak wyleci Ci legenda to po jej zmieleniu nie dostajesz już ascendent shard-a. Szkoda że akurat to musieli zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo po patchu z misji od Królowej jak wyleci Ci legenda to po jej zmieleniu nie dostajesz już ascendent shard-a. Szkoda że akurat to musieli zmienić

To juz jest skurrrr******. Bungie cos ustala,wchodzi w życie - widza, ze nagle zaczyna sie loot cave albo rage mielenie legend za shardy, które praktycznie w ogole nie wypadają(!) widza co sie dzieje i dochodzą do wniosku, ze jednak nie. I szybki hot fix i tkwijcie miesiące na jednym lvl bo to gówno nie dropi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest skurrrr******. Bungie cos ustala,wchodzi w życie - widza, ze nagle zaczyna sie loot cave albo rage mielenie legend za shardy, które praktycznie w ogole nie wypadają(!) widza co sie dzieje i dochodzą do wniosku, ze jednak nie. I szybki hot fix i tkwijcie miesiące na jednym lvl bo to gówno nie dropi.

Dobra loot cave to rozumiem, nie chcą żeby kolesie sterczeli pod jaskinia zamiast robić strikei raidy itp. Ale likwidacja shardow z legend to trochę śmieszne.  Po co to likwidować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra loot cave to rozumiem, nie chcą żeby kolesie sterczeli pod jaskinia zamiast robić strikei raidy itp. Ale likwidacja shardow z legend to trochę śmieszne. Po co to likwidować.

To proste... W grze jest mało zawartości. System w obecnej formie ma nas spowolnić, żeby gracze za szybko nie osiągnęli poziomu 30.

Bo niestety pierwszy DLC Update dopiero w grudniu.

Więc jeśli ktoś się nie zniechęci to akurat na pierwszy Update wbije 30lvl i wymaksuje egzotyczne bronie.

I właśnie po to te wszystkie zmiany... jak nam idzie za szybko lub znajdujemy sposób żeby obejść system to kłody nam zrzucają.

Naprawdę nie wiem dlaczego wracam do tej gry... jednak niemal codziennie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem dlaczego wracam do tej gry... jednak niemal codziennie gram.

 

I ja zadaje sobie to pytanie.. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że od diablo i Fify nic mnie nie odwereie choć fanem Halo nigdy nie byłem to muszę przyznać że gra jest mega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przypatrywalem sie zaawansowanej fizyce w tej grze, nie wiedzialem, ze pilka na ziemi porusza sie ruchem jednostajnym( przy spadaniu) - pieprzyc logike.

Moja przygoda z ta gra sie konczy, usuneli mi jedyny sens tej gry - cave. Ile razy mozna robic te same strajki.

Rajd wymaga zgrania, tylko w 6 go ukonczycie.

Goscie juz robia solo ten raid.

Powyzej 27 lvla nie ma sensu w to dalej grac

Ps. Jak ktos chce kupic destiny na ps4 to priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usuneli mi jedyny sens tej gry - cave

 

Goscie juz robia solo ten raid.

Marny poziom trolowania, postaraj sie bardziej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda, dodalem cos po prostu od siebie do opini o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz będziesz musiał zmienić nick na forum, bo jak to tak, Destiny player co nie gra w Destiny?

Tak w ogóle to teraz "Jaskiniowcy" odpadną i nie będzie z kim grać :biggrin:

Tak na marginesie to mi ze strike'ów poleciało więcej jak z tej jaskini śmiesznej, na 1 strike'u wypadły mi 3 legendarne engramy a z jaskini na jakieś 3 podejścia tam wypadły mi 2 przy czym raz stanąłem obok jakiegoś gostka, który zabił 1 moba i wypadł legendarny engram z którego i tak był niebieski item. Te ze strike to przynajmniej 2 były legendarne przedmioty, inna sprawa że tylko broń mogłem użyć bo rękawice nie dla mojej klasy były.

O i właśnie teraz gram Strike na Earth, żeby wbić w exotic bounty 25 strikeów gram na najniższym poziomie a wypadł legendarny engram. Pewnie będzie niebieski albo zielony item ale wypadło! :biggrin:

Edit: A propos shardów, ktoś wcześniej pisał (sorry nie pamiętam kto i w którym temacie to było, tym albo Destiny) że za zrobienie pierwszego public eventa na gold na konkretnej planecie dostaje się jednego shard'a u postmastera, więc jako że są 4 planety to dziennie można zdobyć 4 a dodatkowo z Daily Story na 26 lvl dostajemy materiały. Wczoraj robiłem ze znajomym i ja dostałem 3 shardy chyba aż a on 2 Ascendant Energy. Nie wiem czy to są jedyne materiały jakie można dostać na daily czy może się trafić np Sapphire Wire ale tak czy siak jest jakiś tam sposób żeby to pozbierać.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,zakupiłem legendarny fioletowy napęd void drive za 23 coins. I teraz moje pytanie co dalej?Domyslam się że potrzebuję legendarny pojazd,czy tak?Co Wy wiecie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli przejde ten strajk ze strange coinsami kolejny raz to beda dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajże do 15 stycznia można ściągnąć wersję ps4

 

Czyli jakbym poszedł na cebulacki krok i kupił martwego slota na alledrogo za 50zł na PS3, to mógłbym od razu pobrać i śmigać na PS4? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.bungie.net/7_102-Patch-Preview/en/News/News?aid=12202

 

Dobre newsy a najlepszy ost cytat: "

  • Legendary Engram items that exist in your inventory will be demoted to Rare quality when the patch goes live, so decode them while you can. But let’s be honest--even if you don’t, we all know they were blues already..."  

Ah to szczwane lisy z bungie :)

 

 

E: do skasowania, nie widziałem posta w temacie Destiny. Sry

Edytowane przez laska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to jest oficjalny soundtrack, prosto od Bungie :)

Można kupić na iTunes (XD), albo ze sklepu z rabatem 100%, gdzie jest też już dostępny.

Bardzo dobra jakość i genialne się tego słucha. Nie wiem czemu Bungie nie dało sountracku na osobnej płytce przy limitkach i kolekcjonerkach.

Ta gra ma najlepszy soundtrack jaki kiedykolwiek słyszałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×