Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sie jaram haha Co do czolgu to napewno jest tak jak Angelus napisal :D

 

10629386_943656745661016_476507482969031

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szanowny Kliencie!

Do chwili obecnej dostawca nie potwierdził nam dostępności i terminu dostawy Zarezerwowanego produktu GRA XBOX 360 DESTINY LIMITED EDITON. W związku z tym termin realizacji Rezerwacji ulegnie przedłużeniu. Dokładamy wszelkich starań, aby Rezerwacja dotarła do Ciebie jak najszybciej. Może okazać się, że sprowadzenie tego produktu będzie niemożliwe. 

Prosimy o potwierdzenie e-mailem chęci dalszego oczekiwania na produkt. 

W przypadku braku odpowiedzi w terminie 3 dni Rezerwacja otrzyma status "anulowane".

Nie pamiętam po co robiłem preorder z odbiorem osobistym w Euro RTV AGD i to na XBoxa 360 którego nie mam... ale widocznie robiłem 6 lipca. W każdym razie nawet na Xboxa im zabrakło ... lol :biggrin:

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up.

Dostałem taki sam mail tylko że dotyczący PS4 Ciekawie się robi....

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawca moze potwierdzic 2 dni przed premiera, nie ma co siać paniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo :mellow:
Właśnie tam dzwoniłem i:
Sprzedawca powiadomił mnie iż owe maile wyszły z komputera omyłkowo. Dostawa gier odbędzie się w sobotę, po czym zostaną one wysłane do sklepów.

Dziękuję za uwagę :laugh:


"

Informujemy, że jako dzień premiery GRY PS4 DESTINY LIMITED EDITION wyznaczono 09 wrzesień 2014 r.

Dołożymy wszelkich starań, aby produkt był dostępny tego dnia.

Wcześniejszą korespondencję /wysłaną do Państwa w wyniku błędu systemu/ prosimy uznać za nieważną.  Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

"

Edytowane przez Lightbringer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić destiny na allegro z kodem zniżkowym za korzystanie z karty za 169,90 :D !!

 

maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, ale ja będę grał w Destiny tylko w misje fabularne bo w online-owych strzelankach ssę pałkę, więc zanim wyjdą dodawane w DLC dodatki to już zdążę sprzedać i zapomnieć, tym bardziej że końcówka roku jest ostro przeładowana grubymi premierami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, ale ja będę grał w Destiny tylko w misje fabularne bo w online-owych strzelankach ssę pałkę, więc zanim wyjdą dodawane w DLC dodatki to już zdążę sprzedać i zapomnieć, tym bardziej że końcówka roku jest ostro przeładowana grubymi premierami.

 

Moze ja nie bardzo sie orientuje , ale Destiny jest gra stricte on-line. Oczywiscie mozesz grac sam ale to troche tak jakbys majac dziewczyne pukal dmuchana lalke :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku limitka już wyprzedana.

W RTV AGD jeszcze mają, sam brałem dzisiaj.

Byłem pewny że wezmę podstawkę, ale w zestawie są 2 DLC które i tak kupię :)

Z doświadczenia wiem, że RTV wysyła gry tak że są na premierę w sklepie (nigdy nie zamawiałem od nich do domu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze, czy do limitowanej edycji daja wczesny dostep do uzbrojenia Vanguard?

Edytowane przez mecei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze, czy do limitowanej edycji daja wczesny dostep do uzbrojenia Vanguard?

Dają to do każdego preordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dostalem odpowiedz od gamestop na temat kodu,ktory jest dodawany za zamowienie CoD AW.Faza wyglada tak,ze sklep drukuje nam kod na dodatek :/ Musze sie na dniach wybrac i odebrac to co moje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o ktorej rusza serwry, ale odliczanie jest do 2014.09.09 09:00, wiec o polnocy pewnie nie zagramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Osób zamawiających Limitkę w Euro z odbiorem osobistym.

Czy orientowaliście się jak z odbiorem gry w waszych Euro???

Ja byłem i trochę się zmieszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tylko pisali, żebym zrobił wpłatę przelewem <--- Anulowałem to, a o odbiorze osobistym jeszcze żadnego info nie dostałem, piszą na stronie, że konsultant ma dać znać. Albo jutro będą dzwonić/pisać albo w poniedziałek pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mail z 18:42 od EURO

"Szanowny Kliencie!


Do chwili obecnej dostawca nie potwierdził nam dostępności i terminu dostawy Zarezerwowanego produktu GRA PS4 DESTINY LIMITED EDITION. W związku z tym termin realizacji Rezerwacji ulegnie przedłużeniu. Dokładamy wszelkich starań, aby Rezerwacja dotarła do Ciebie jak najszybciej. Może okazać się, że sprowadzenie tego produktu będzie niemożliwe.
Prosimy o potwierdzenie e-mailem chęci dalszego oczekiwania na produkt.


W przypadku braku odpowiedzi w terminie 3 dni Rezerwacja otrzyma status "anulowane"."

no można się wku****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o ktorej rusza serwry, ale odliczanie jest do 2014.09.09 09:00, wiec o polnocy pewnie nie zagramy.

Zagrasz duzo wczesniej jesli bedizesz mial swoja kopie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×