Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Osób zamawiających Limitkę w Euro z odbiorem osobistym.

Czy orientowaliście się jak z odbiorem gry w waszych Euro???

Ja byłem i trochę się zmieszałem

A co cię tak zmieszać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeczytać wcześniejsze posty :) a odnajdziesz odpowiedź :laugh:

jeżeli masz na myśli "Raczej każdy ma to samo. Status zmieni się kiedy zamówienie będzie kompletne. Czyli dostaną towar od dystrybutora i będzie gotowy do wysyłki."

to raczej dziwne, że do premiery zostały dwa dni robocze (pt i pon), a oni dalej nie mają potwierdzenia od dystrybutora.

Zapewne wiele osób kupiło w EURO - dlatego piszę tutaj.

Nie po to człowiek zamawia na dłuuugo przed premierą, żeby się teraz stresować :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dostali takiego maila i później wysłali sortowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w euro swoja kopie zaplacona payu i od poczatku zlozenia zamowienia nie dostaje zadnych mailu o braku dostepnosci.

Edytowane przez Morph3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w skrócie totalna deziformacja. W sklepie(Euro u mnie) jest 2 kierowników zmiany 1 nie wie jak z dostawą nie dostali info z centrali ale obsuwy z preorderami mieli tylko raz podkreślił. Zapytałem grzecznie czy jeśli gra będzie u nich 08 czy wieczorem będę mógł odebrać i usłyszałem nie. 2 poinformował mnie że jeśli będzie 08 to po południu będę mógł odebrać. Teraz czas na infolinie. Zadzwoniłem grzecznie podałem co i jak i Pani powiedziała że na dzień dzisiejszy nie maja potwierdzonej dostawy wiec nie wie co i jak, ale jeśli gra dotrze do sklepu to raczej z rana 09 i odbiór dopiero po 14..

Aaaa i zapomniałem o mailu na info. odpisali żebym się nie martwił gra będzie na premierę do odbioru

Edytowane przez Angelus528
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dostałem żadnego maila. Reklam jest pełno. wczoraj na onecie na 5 artykułów z video materiałem 4 poprzedzał zwiastun Destiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dostali takiego maila i później wysłali sortowanie.

 

ja wcześniej  maila do którego wysyłali sprostowanie nie dostałem.

Ten za to dostałem dzisiaj przed 19:00, jako odpowiedź na moje zapytanie wysłane do nich w środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w skrócie totalna deziformacja. W sklepie(Euro u mnie) jest 2 kierowników zmiany 1 nie wie jak z dostawą nie dostali info z centrali ale obsuwy z preorderami mieli tylko raz podkreślił. Zapytałem grzecznie czy jeśli gra będzie u nich 08 czy wieczorem będę mógł odebrać i usłyszałem nie. 2 poinformował mnie że jeśli będzie 08 to po południu będę mógł odebrać. Teraz czas na infolinie. Zadzwoniłem grzecznie podałem co i jak i Pani powiedziała że na dzień dzisiejszy nie maja potwierdzonej dostawy wiec nie wie co i jak, ale jeśli gra dotrze do sklepu to raczej z rana 09 i odbiór dopiero po 14..

 

To jest właśnie eurortv, tam nikt nic nie wie i każdy gada inaczej :) Ja ostatecznie zamówiłem w ultimie, ale nie liczę na to, że gra będzie u mnie dzień przed premierą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szanowny Kliencie!

Do chwili obecnej dostawca nie potwierdził nam dostępności i terminu dostawy Zarezerwowanego produktu GRA XBOX 360 DESTINY LIMITED EDITON. W związku z tym termin realizacji Rezerwacji ulegnie przedłużeniu. Dokładamy wszelkich starań, aby Rezerwacja dotarła do Ciebie jak najszybciej. Może okazać się, że sprowadzenie tego produktu będzie niemożliwe. 

Prosimy o potwierdzenie e-mailem chęci dalszego oczekiwania na produkt. 

W przypadku braku odpowiedzi w terminie 3 dni Rezerwacja otrzyma status "anulowane".

W przypadku chęci szybkiego otrzymania towaru prosimy o wybór oraz przesłanie nazwy produktu alternatywnego dostępnego w ofercie sklepu www.euro.com.pl w celu zmiany Zarezerwowanego sprzętu . 

Na wybrany model postaramy się zaproponować atrakcyjną cenę. 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

...zrobiłem anulację i zaraz odstałem:

 

Szanowny Kliencie,

Informujemy, że jako dzień premiery GRA XBOX 360 DESTINY LIMITED EDITON wyznaczono 09 wrzesień 2014 r.

Dołożymy wszelkich starań, aby produkt był dostępny tego dnia.

Wcześniejszą korespondencję /wysłaną do Państwa w wyniku błędu systemu/ prosimy uznać za nieważną.  Przepraszamy za zaistniałą sytuację. W przypadku chęci przywrócenia zamówienia prosimy

o kontakt.

Mieli błąd systemu albo sprawdzają kto tak na prawdę jeszcze jest zainteresowany z tych którzy nie zapłacili od razu tylko wybrali opcję odbioru osobistego z opłatą przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to głupie pytanie, ale chcę się upewnić. Otóż, zamówiłem Destiny w RTV EURO AGD już dawno, kiedy jeszcze nie było jakieś tam edycji "Vanguard" czy coś. Gra kosztowała 240 zł (teraz kosztuje 220), ale już mniejsza o to.. Czy dostanę tę edycję z jakimiś tam bonusami mimo tego, że zamówiłem "normalną" wersję? Mam nadzieje, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to głupie pytanie, ale chcę się upewnić. Otóż, zamówiłem Destiny w RTV EURO AGD już dawno, kiedy jeszcze nie było jakieś tam edycji "Vanguard" czy coś. Gra kosztowała 240 zł (teraz kosztuje 220), ale już mniejsza o to.. Czy dostanę tę edycję z jakimiś tam bonusami mimo tego, że zamówiłem "normalną" wersję? Mam nadzieje, że tak.

 

jak możesz dostać z bonusami, jak zamówiłeś normalną? chyba, że chodzi tobie o ekskluzywną zawartość dla Playstation i o tą wersję pytasz, to tak dostaniesz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, nie napisałem, że w zamówieniu mam jakby tą edycję z bonusami właśnie. Gdy klikam w obrazek przenosi mnie do właśnie tej edycji, poza tym.. Innej chyba tam nie mają w tej chwili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie eurortv, tam nikt nic nie wie i każdy gada inaczej :) Ja ostatecznie zamówiłem w ultimie, ale nie liczę na to, że gra będzie u mnie dzień przed premierą. 

 

Zdradz mi te tajemnice i powiedz co zrobilbys gdybys gre otrzymal dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zrobiłem anulację i zaraz odstałem:

Mieli błąd systemu albo sprawdzają kto tak na prawdę jeszcze jest zainteresowany z tych którzy nie zapłacili od razu tylko wybrali opcję odbioru osobistego z opłatą przy odbiorze.

No ja twoją sytuację rozumiem, ale mi dla limitki na ps4 takich maili nie wysyłali, a na maila z prośbą o potwierdzenie czy gra będzie na premiere do odbioru otrzymałem DZISIAJ odpowiedź (nie wiadomość wysyłaną do wszystkich - więc jakby jest to najświeższy status): 

"Do chwili obecnej dostawca nie potwierdził nam dostępności i terminu dostawy Zarezerwowanego produktu GRA PS4 DESTINY LIMITED EDITION. W związku z tym termin realizacji Rezerwacji ulegnie przedłużeniu. "

a że zostały 2 dnia robocze, gdzie w sumie w pon gra musiałaby być w sklepie, to zaczynam się martwić.

btw. dzięki za info o możliwości zakupu w tesco, bo jak z EURO nie wypali to pewnie zrobie sobie nocną premiere w tesco 24h i wezmę samą podstawkę.

 

Ah, nie napisałem, że w zamówieniu mam jakby tą edycję z bonusami właśnie. Gdy klikam w obrazek przenosi mnie do właśnie tej edycji, poza tym.. Innej chyba tam nie mają w tej chwili?

generalnie są 3 edycje:

podstawowa

limitowana

kolekcjonerska

więc w zależności od tego jaką masz to dostaniesz, a że piszesz iz ma kosztować 220 zł to jest to wersja podstawowa z niewielką zawartościa dodatkową na playstation (1 strike, 1 mapa do pvp i trochę gearu dla każdej klasy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie eurortv, tam nikt nic nie wie i każdy gada inaczej :) Ja ostatecznie zamówiłem w ultimie, ale nie liczę na to, że gra będzie u mnie dzień przed premierą. 

Nie bedzie. Ultima wysyla 08.09.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje maile są z dzisiaj.

aha no to wszystko wyjaśnia i wychodzi na to, że mają w obsłudze niezły burdel... ;)

pozostaje czekać, a jak nie to -> dużo tanio tesco ;)

Edytowane przez drw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emm, a mogę anulować zamówienie, czy to już nie wchodzi w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz anulować.

Nikt cię nie zmusi do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradz mi te tajemnice i powiedz co zrobilbys gdybys gre otrzymal dzisiaj?

Nic, ale skoro serwery startują o północy z poniedziałku na wtorek, to zamówienie przedpremierowe mogłoby (powinno ?) być doręczone w poniedziałek. 

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, ale skoro serwery startują o północy z poniedziałku na wtorek, to zamówienie przedpremierowe mogłoby (powinno ?) być doręczone w poniedziałek. 

 

Zycze wszystkim z calego serca aby serwery wystartowaly o polnocy , jednak na stronie Bungie jest zegar z odliczaniem do startu gry i wynika z tegoz zegara , ze start gry nastapi o dziewiatej rano we wtorek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zlozony i zaakceptowany preorder na zwykla edycje gry i limited, na ktora sie zdecydowac :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×