Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sposób aby za darmo zmienić Tag gracza? Bo jak mi wywaliło cenę 35 zł, to prawie z fotela spadłem. 

 

Z tego co pamiętam to jak zakładałem konto na Xbox Live to konsola przydzieliła mi jakiś losowy nick który potem mogłem jeden raz zmienić za darmo, każda kolejna zmiana gamertaga jest płatna :biggrin:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, to konto pamięta jeszcze czasy mojej Nokii Lumia 920... Jakieś osiągnięcia z gier mobilnych mam. 

 

O 18 zacząłem pobierać demo Forza Horizon, by zobaczyć jak to wygląda, ale zaraz pora spać, a tu ledwo 91% instalacji. Normalnie czasy PSN mi się przypominają :P W sumie mogę demo już olać, bo i tak planowałem jutro kupić pełną wersję. 

 

Gry w EA Early Access to pełne wersje i póki mam opłacony abonament mogę w nie grać do woli, si?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta zmiana nicka zrobili specjalnie platne po pierwszym razie aby ludzie nie szaleli za bardzo, wejda gdzies, nasmrodza, a potem sobie nick zmienia. Brakuje bardzo mi tej opcji na PS4 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że jest jakieś ograniczenie. Jak widzę, co czasami się dzieje na steamie z nickiami znajomych to mnie kur#ica bierze. Zmieni taki jeden z drugim, nick i avka kilka razy w tygodniu i później doszukuj się kto to jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie kolejne tytuły za free , przy zakupie R6 obie części Vegas także wybór wersji pewnie nie sprawi mi problemu jak coś :) Bardzo liczę też na kompatybilność z Ghost Recon Advanced Warfighter skoro jest Ubi na liście . O Table Tennis nie ma chyba co marzyć skoro Rockstar ale i tak funkcja to piękny sierpowy w konkurencję :)

Ale , ale też mam nadzieje że będą usprawniali tą emulację bo Perfect Dark Zero chodzi momentami tragicznie :)

Z ta zmiana nicka zrobili specjalnie platne po pierwszym razie aby ludzie nie szaleli za bardzo, wejda gdzies, nasmrodza, a potem sobie nick zmienia. Brakuje bardzo mi tej opcji na PS4 :/

Ja byłem w szoku że taka funkcja istanieje w ogóle heh , można ładnie "zniknąć" :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualna generacja konsol wystartowała zaopatrzona w duże dyski o pojemności 500GB. Niestety bardzo szybko przekonaliśmy się, że spuchły nie tylko twardziele w konsolach, ale również gry stały się objętościowo większe. Microsoft ma dla was rozwiązanie...

Gigant z Redmond przygotował we współpracy z firmą Seagate zewnętrzny dysk twardy o pojemności 2TB. Jest zielony i ma logo Xboksa na wierzchu. Major Nelson bardzo, bardzo próbuje nas przekonać, że potrzebujemy dedykowanego twardziela. Bo w końcu jest to jedyny "oficjalny" produkt! Niestety, gracze powinni pamiętać, że konsole Microsoftu bez problemu współpracują z dyskami różnych producentów. Wystarczy zapytać wujka Google.

W normalnych warunkach nie sililibyśmy się na ironię, ale w kwestii "oficjalnego" dysku jest jeden malutki problem. Kosztuje 110$. Za 20 dolców więcej wyhaczycie w sieci nawet czteroterabajtowe nośniki. To może chociaż warto w niego zainwestować ze względu na obsługę USB 3.0? Nie, konkurencja również wspiera ten standard.

1238019646.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś gdzie tkwi mankament? Kończę grę, wychodzę do menu konsoli, przycisk otwierający menu kontekstowe -> Zakończ. Wchodzę w osiągnięcia i nie mogę ich przeglądać swobodnie bo mi grę w tle uruchamia za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się jednak ograć wczoraj demo i ostatecznie zdecydowałem się dzisiaj na zakup Forza Horizon 2. Póki co leży jeszcze w pudełeczku, a ograłem Ground Zeroes (nie wiem, który to już raz, pewnie z 20) w celach badawczych. Mniejsza rozdziałka podobno? Nic takiego nie zauważyłem. Chodzi tak samo płynnie i fajnie, jak na PS4. 

 

Początkowo miałem problemy z ogarnięciem menu klocka, ale koniec końców jestem bardzo zadowolony z tego, co oferuje. Myślę, że po weekendzie podzielę się jakąś dłuższą opinią. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się jednak ograć wczoraj demo i ostatecznie zdecydowałem się dzisiaj na zakup Forza Horizon 2.

Bardzo dobry zakup, zajebiscie miodna gra a do tego to tytuł na wiele wiele godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na FH2 wczoraj w sklepie się zamachnąłem, ale stwierdziłem, że Black Flag-a przejdę, bo ciśnienia bym nie wytrzymał gdyby leżała zafoliowana w szufladzie i odpuścił asasyna na rzecz Forzy, a tak przejdę jedną, kupię drugą :) A w szufladzie czeka jeszcze cierpliwie Halo MCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzin, albo i tygodni. Ja gram od zakupu XO i jeszcze nie mam dość :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,chyba postanowione.Ps4 nie sprzedam z grami bo mi szkoda :D,ale najprawdopodobniej będę sprzedawać swój zestaw ps vity i będzie zakup Xbox One:D.Na X one będę ogrywać tylko gry Ex, a ps4 do multiplatform i oczywiście Ex

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak mówi na początku, a potem to ps4 zostaje do exów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,chyba postanowione.Ps4 nie sprzedam z grami bo mi szkoda :biggrin:,ale najprawdopodobniej będę sprzedawać swój zestaw ps vity i będzie zakup Xbox One:D.Na X one będę ogrywać tylko gry Ex, a ps4 do multiplatform i oczywiście Ex

Sorki za offtop ale czeski jaką masz vitę i ile za nią chcesz ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita model OLED z Vifi

Zakupiona czerwiec 2015 (faktura)

Stan idealny,na przednim wyświetlaczu  dwie mini mikro ryski widoczne pod odpowiednim kątem i światłem

Pudło ,okablowanie ,papiery.

Karta 16 gb

3 gry pudełkowe ( nfs most wanted,wipeout 2048 i ressistance)

Pokrowiec Hama

 

Nad ceną jeszcze się zastanawiam,ale myślę że przedział 600-700.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez gram non stop w horizon od kupna konsoli czyli od poniedzialku.. no ale po kolei..

 

Kupilem lekka uzywke, dobra oferta z grami wiec jestem zadowolony mimo mocnej promocji na agito.. w dniu kiedy konsola do mnie przyjechala pobieglem po horizon 2 wiec podjara siegala zenitu. Odpakowalem konsole i pierwsze spostrzezenie to jakosc wykonania, nawet durny kabel hdmi jest tak starannie wykonany ze robi to mega wrazenie, do pada (o nim za chwile dluzej) i samej konsoli tez nie mam zadnych zastrzezen..

 

no wlasnie konsoli, przy ps4 jest naprawdy ogromny.. moja kobita pierwsze pytanie jakie zadala to "co ty kupiles". w miejscu gdzie stoi ps3 i ps4 (takie przegrody) po prostu sie nie miesci, a do tego jeszcze dochodzi zewnetrzny zasilacz.. No nic, xbox powedrowal na gore obok tv, zasilacz wrzucony za "regal" takze tragedii nie ma.. sprzet podlaczony i odpalam.. Pierwsza reakcja po odpaleniu menu to wtf, co gdzie jest? niby wszystko na swoim miejscu ale jednak poki co system ps4 jest bardziej przyjazny dla januszy.. chwila skakania po opcjach, zakladanie swojego konta (na poczatku zabawa na koncie poprzedniego wlasciciela ktore mi zostawil wraz z grami) troche upierdliwe, aczkolwiek podobne do psn.. i tu mnie spotkal psikus, dokladnie to z nickiem.. miejscami sie czulem jak wlasna matka uczaca sie nowego telefonu, masakra.. jak juz udalo mi sie zmienic na swoj gamertag przyszedl czas na gre.. 

 

plytka wlozona, szybki instal i mozna grac, odpalam wspomnianego horizona i usmiech od ucha do ucha.. gra wyglada fenomenalnie, nie jest to graficzny kiler pokroju drivecluba ale litosci, ta gra jest miliard razy wieksza i ma 2 miliardy razy wiecej do zaoferowania.. od poniedzialku nastukalem w niej juz dobre 30 godzin albo i wiecej.. nie bede sie juz nad nia rozpuszczac ale napisze jedno - WARTO!! miedzy innymi dla tej gry zakupilem iksa i nie zaluje w ogole, zero jakiegokolwiek rozczarowania..

 

wracajac do pada, jest swietnie wykonany ale musze sie przyczepic do wejscia sluchawkowego a raczej jego braku.. mini jack mogl byc jak u sony, ale nie.. musieli wykombinowac swoja przejsciowke.. uklad galek poczatkowo nie do przeskoczenia, dla mnie gdzie pierwszy raz mam xboxa i zawsze pady od sony byly moimi faworytami nauka grania byla na poczatku dosyc klopotliwa.. zero wyczucia, ale po kilku godzinach smiga mi sie lepiej niz na dsie.. wibracje w spustach sa rewelacyjne, tylko galki moglyby byc ciut wieksze.. od poniedzialku konsola jest katowana niemilosiernie i dopiero dzis pojawil sie komunikat o slabych bateriach, a wlozylem jakies zwykle aa ktore znalazlem w szufladzie, wielki szacun dla oszczednosci energii. 

 

nie wiem czy to magia nowej zabawki w domu, ale chcac sprzedac ps4 prosilem dziewczyne by dokonczyla chociaz swoje ukochane lbp3.. taki wuj, co jakis czas podchodzi ze teraz jej kolej i naparza w lego przygode, takze w moim przypadku zakup jak najbardziej na plus..

 

sorry za troche chaotycznosc ale rozpuszczam sie w tym ukropie :P

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzoza a dostales e-maila zabezpieczajacego i wszystkie hasla do tego konta? :biggrin: Bo jak nie, to nie zdziw sie jak ktoregos dnia gry przestana dzialac na tym koncie, a sam sprzedajacy bedzie wciskal kit ze zapomnial hasla. :D

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się Wam czymś pochwalić. Otóż dzisiaj podczas gry w Dragon Age, w jakiejś 4 godzinie sesji, usłyszałem wiatraczek w Xboxie :D Pewnie dlatego, że w mieszkaniu było jakieś 35°. Szumiał chwilę, ale cichutko. Taki wietrzyk. W tym samym czasie mój komp załączył 4 bieg silników odrzutowych i właśnie szykował się do odlotu rozgrzewając do czerwoności heat pipe'y.

 

Jestem całkiem pewny, że słyszałem tego Xboxa mimo, że po paru minutach ucichł na dobre i znowu miałem to dziwne uczucie... popsuł się? Nie. To gram dalej :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się Wam czymś pochwalić. Otóż dzisiaj podczas gry w Dragon Age, w jakiejś 4 godzinie sesji, usłyszałem wiatraczek w Xboxie :biggrin: Pewnie dlatego, że w mieszkaniu było jakieś 35°. Szumiał chwilę, ale cichutko. Taki wietrzyk. W tym samym czasie mój komp załączył 4 bieg silników odrzutowych i właśnie szykował się do odlotu rozgrzewając do czerwoności heat pipe'y.

 

Jestem całkiem pewny, że słyszałem tego Xboxa mimo, że po paru minutach ucichł na dobre i znowu miałem to dziwne uczucie... popsuł się? Nie. To gram dalej :P

 

Tymczasem moje ps4 - https://youtu.be/ujrA7vFSN_4?t=18sniedawno byly jakies newsy o ps4 na plutonie, teraz juz chyba rozumiem

 

Mozna sie smiac ze xbon to magnetowid, ale nic tam nie jest upchane przez co cyrkulacja powietrza jest lepsza.

Edytowane przez Julius Caesar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym koncie to fifa i forza 5 tylko wiec moze zdaze se pojezdzic do czasu kupna szostki, reszte w pudelkach dostalem.

Uslyszales wiatrak powiadasz? Ja swojego xboxa juz ugotowalem i myslalem ze serwis bedzie sie klanial.. Nie ma to jak jak polozyc pudelko na gorne wywietrzniki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×