Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Odnosząc się do nowego dasha. Nie wiem, czego oczekiwałem, ale idealnie nie jest. Przede wszystkim mam drobne problemy z zewnętrznym dyskiem. Nic wielkiego ale jednak. Pomimo zaznaczonej opcji by instalowało gry na dysku zewnętrznym, instalują się one pierwotnie na wewnętrznym i muszę przenosić. Ponadto, w zakładce "Gry i aplikacje", w dolnym lewym rogu, gdzie mamy informację o procentowej zajętości przestrzeni, pokazuje mi teraz informację tylko i wyłącznie z wewnętrznego. Żeby zobaczyć, ile na zewnętrznym, trzeba się wbijać do opcji. Mam nadzieje, że to niedopatrzenie tylko. Twitch też w ogóle u mnie nie działa.

Nie do końca estetycznie podoba mi się ten główny panel, po co to wszystko takie olbrzymie, wolałbym mieć na froncie skróty do swoich gier. Wiele elementów dasha pozostało takich samych jak np. Gry i aplikacje. Wczytują się też tak "szybko" jak wcześniej. Co nie zmienia faktu, pewne elementy na plus, szczególnie to szybkie menu z lewej strony. Ogólnie ma się wrażenie większej płynności.

Ale sklep... chyba gorszy niż był. Tak trudno dodać jakieś opcje sortowania i więcej kategorii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie migracji coś Ci nie pykło - u mnie Twitch chodzi bez zająknięcia, wszystko mam na zewnętrznym, instaluje się i pokazuje tak jak powinno, Przenieś wszystko na zewnętrzny i przywróć do ustawień fabrycznych - u mnie zlikwidowało to większość problemów w preview.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano już był przecież.

Zrób ręcznie aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Sony może zacznie się bardziej starać ;) Nie ma nic lepszego niż konkurencja (zwłaszcza jak się ma obie konsole :P)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakaś radę na brak możliwości kierowania kursorem w przeglądarce z poziomu aplikacji smartglass? Wcześnie dało się bez problemu, a teraz tylko góra, dół i w sumie tyle... Pozostaje pad w łapie i kierowanie analogami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie mało pytanko odnośnie wymiany kont:

 

Mam 3 konta z allegro z grami(Fifa 16 Forza 6 i Halo 5), do każdego oczywiście posiadam passy, wraz z emailami.Chciałem w sumie się z kimś za nie ,,wymienić'' jedocześnie ich nie tracąc.Chodzi mi o to że jeżeli dałbym komuś dane, i ta osoba ustawiłaby sobie konto na domowe, to moglibyśmy jedocześnie grać w te gry(łącznie z multiplayerem) dopóki nie zmienie hasła? Ewentualnie jeżeli się myle to może mi ktoś objaśnić czy taka zmiana jest wogóle  możliwa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Jeden ustawia jako domowe a drugi gra zmieniając konto przy uruchomieniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli reasumując z każdego konta, mogą korzystać maksymalnie 2 osoby i obie mają dostęp do gier wraz z multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reausumujac jeden ma ustawiony profil w tle a drugi jako konsola domowa, ale tylko nie becz jak Ci gra zniknie po okresie rozliczeniowym. Tylko idiota wierzy, ze gra za polowe ceny normalnej na własność jest z legalnego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to znaleźć sobie jednego kompana, i z nim robić wspólne zakupy na osobnym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z Headset w zestawie z konsolą. Inny użytkownik z innego forum, pisał że w zestawie z tomb raider nie dostał Hs. Pozwoliłem sobie , zapytać Pablosa, i też nie ma Hs. Ja mam edycje forza motorsport 6 i mam Hs pod 3.5 mm.

Ms, przestawał dawać hs do zestawów?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

en-INTL-L-XboxOne-Wireless-Controller-EX

 

Mam takiego pada

w tą lewą dziurkę wepnę HS? a ta druga środkowa do czego?

Jak ma 2 dziurki to nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta druga jest na adapter.

W zestawie z Tomb Raiderem nie dali headseta, bo pewnie wyszli z załoźenia, że jako to gra bez multi to po co :/

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

en-INTL-L-XboxOne-Wireless-Controller-EX

Mam takiego pada

w tą lewą dziurkę wepnę HS? a ta druga środkowa do czego?

Jak ma 2 dziurki to nowy?

342848a0c7c57058834a9d9928930ec1.jpg

Klawiatura?

Adapter?

Możesz grać na 2 różne headsety?

Cokolwiek co M$ wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy ten śmieszny adapter od MS co wygląda jak wtyczka od pierwszego headsetu ma możliwość podpięcia HS od PC przez USB czy daje sam jack?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan usługi Xbox Live w ostatnich dniach to jakiś żart! Codziennie występują problemy z relacją społeczną i grami. A ja narzekałem na PSN.

Edytowane przez piotrekoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan usługi Xbox Live w ostatnich dniach to jakiś żart! Codziennie występują problemy z relacją społeczną i grami. A ja narzekałem na PSN.

Fakt, ostatnio był problem ale taki żeby nie dało się grać to tylko w przed dzień sporej aktualizacji.

PSN wtedy wysypałby się przynajmniej na tydzień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×