Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam na koncie bota dodaną płatniczą i działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredytowa, płatnicza, Paypal, jakiekolwiek środki na koncie.

W czym problem? Opcji jest więcej niż w PSN.


Chodzi o wybranie jakiejkolwiek formy płatności - środki na koncie też dają radę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wielu gimbusów ma problem, bo dostaną od starych kasę na zdrapkę ale karta w sieci to już wyższy stopień dorosłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj post wyżej :P 

Jeżeli nie zadziała to ci oddam za tą zdrapkę :P

Jak przeczytasz to możesz ten post usunąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wielu gimbusów ma problem, bo dostaną od starych kasę na zdrapkę ale karta w sieci to już wyższy stopień dorosłości

Myślę, że istnieje grupa dorosłych ludzi którzy od dawna mają kartę, ale nie chcą ją byle gdzie podawać.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja robie w banku kartę wirtualna i mi reszta wsio ryba na karcie 0 zł i wszystko działa jak należy

G2 / SwiftKey

Edytowane przez sqbnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o support i powiadomienia od Ms, to bajka..

Dzwonił ostatnio konsultant, z zapytaniem czy dostałem nowy zsilacz z serwisu, czy jestem zadowolony itp.

Jak Xbox live padnie, jest info na stronie, co działa, co nie działa.

Serwis działa bardzo szybko, obsługa telefoniczna bardzo dobra.

Dziś dostałem, info na smart glass z kodem na jakiś bonus do halo 5.

Cieszą takie małe rzeczy, widać przepaść między obsługą sony, a MS. Wybaczam im te 720p :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Halo już nie przesadzaj.

W Halo są sezony trwające miesiąc.

Za pierwszy sezon który trwa do końca listopada jest zestaw:

- Teishin [Raikou]  - Hełm i Zbroja - trzeba zagrać w grę przed 7 listopada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając, apke od Sony, nigdy nie miałem żadnego tego typu powiadomienia. Wiem, że to pierdoła, ale cieszy oko :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale to nie kwestia M# tylko producentów Halo. Jest to część gry. 

Na appce miałem kod zniżkowy na gry z PSN czy maile/powiadomienia o darmowych skórkach czy tapetach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zdaje sobie sprawę, że

wychodzi to z inicjatywy producentów. Póki co nie żałuję, sprzedaży ps4, i jestem bardzo mile zaskoczony co może mi zaoferować, potencjalnie słabsza konsola.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DObra, ale np taki EA Access to zasługa MS. Otóż tak mnie poinformowano na infolinii EA, gdyż wkurzałem się, że mi web app nie działa skoro mam ea access. Wtedy to konsultant powiadomił mnie, że ta funkcja jest w pełni kontrolowana przez Microsoft, gdyż to oni płacą za licencję i oni decydują co dać userom, a nie EA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski to już całkiem sprzedałeś ps4 ?? Ten model 1216b ?? ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Tak ten model. Konsola stała praktycznie nie włączana, w przeciwieństwie do xone :-).
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś wola o kartę kredytowa w grach za friko, to radze wklepać dane jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chcialem skorzystac z supportu ms,kilka razy robilem tak,ze wybieralem odpowiedni dzial i opisywalem problem,po paru minutach dzwonil konsultant.Ostatnio kilka razy wchodzilem na strone i pisalo,ze ta opcja jest niedoatepna.Czy nie mozna juz zamowic telefonu z supportu, zrezygnowali z tego?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym kupowaniem gier z konta które ktoś sprzedaje i można stamtąd pobrać grę. Czytałem że podobno po jakimś czasie nie można uruchomić gry. Kupował ktoś tak już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po czytaniu komentarzy w dziale PS4 coraz bardziej zniechęcam się do tej konsoli. A wiem jakim jestem człowiekiem i po tych wszystkich żalach, pewnie jak zakupiłbym PS4 to siedziałbym z uchem przyklejonym do konsoli słuchając czy aby na pewno chodzi cicho, czy aby na pewno nie oddać na gwarancje itp itd etc byłbym na pewno przewrażliwony.....chyba podziękuje.

 

Zatem coraz bardziej przychylam się do kupna Xbox one, ale że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o tą konsole to mam pare pytań:

-czy żeby uruchomić grę offline potrzbuje mieć wykupiony abonament?

-czy można posiadać TVN Player, Ipla itp bo bardzo dużo żona oglądała seriali na PS3 i będzie to zapewne niezbędne.

-kupując konsole, trzeba uważać jaki model się kupuje tak jak w przypadku PS4?  i czy w każdej konsoli jest dołączony ten nowy pad? bo coś mi się obiło o uszy że wyszedł jakiś ulepszony.

-czy rzeczywiście xbox one jest o tyle gorszy od PS4, że przykładowo za rok/dwa może mieć ta konsola spore problemy z nowymi grami? wiadomo że to pytanie czysto loteryjne, ale kompletnie nie wiem czy między xboxem a PS4 te zmiany są niewielkie czy jednak przepaść.

 

to chyba narazie tyle i dzięki za pomoc.

 

P.S - trochę sobie nie wyobrażam nie zagrać w Uncharteda czy Tle last of us przy którym spędziłem mnóstwo godzin w multi no ale... coś za coś :)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po czytaniu komentarzy w dziale PS4 coraz bardziej zniechęcam się do tej konsoli. A wiem jakim jestem człowiekiem i po tych wszystkich żalach, pewnie jak zakupiłbym PS4 to siedziałbym z uchem przyklejonym do konsoli słuchając czy aby na pewno chodzi cicho, czy aby na pewno nie oddać na gwarancje itp itd etc byłbym na pewno przewrażliwony.....chyba podziękuje.

Zatem coraz bardziej przychylam się do kupna Xbox one, ale że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o tą konsole to mam pare pytań:

-czy żeby uruchomić grę offline potrzbuje mieć wykupiony abonament?

-czy można posiadać TVN Player, Ipla itp bo bardzo dużo żona oglądała seriali na PS3 i będzie to zapewne niezbędne.

-kupując konsole, trzeba uważać jaki model się kupuje tak jak w przypadku PS4? i czy w każdej konsoli jest dołączony ten nowy pad? bo coś mi się obiło o uszy że wyszedł jakiś ulepszony.

-czy rzeczywiście xbox one jest o tyle gorszy od PS4, że przykładowo za rok/dwa może mieć ta konsola spore problemy z nowymi grami? wiadomo że to pytanie czysto loteryjne, ale kompletnie nie wiem czy między xboxem a PS4 te zmiany są niewielkie czy jednak przepaść.

to chyba narazie tyle i dzięki za pomoc.

P.S - trochę sobie nie wyobrażam nie zagrać w Uncharteda czy Tle last of us przy którym spędziłem mnóstwo godzin w multi no ale... coś za coś :)

Odpowiem Ci na to co sam wiem: nie musisz miec abonamentu by grac offline,nowy pad (wersja z jackiem) nie jest w kazdym zestawie,jest na pewno w forza motorsport 6 edition i halo edition.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za odpowiedź niemniej jednak czekam na bardziej obszerną wypowiedź :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po czytaniu komentarzy w dziale PS4 coraz bardziej zniechęcam się do tej konsoli. A wiem jakim jestem człowiekiem i po tych wszystkich żalach, pewnie jak zakupiłbym PS4 to siedziałbym z uchem przyklejonym do konsoli słuchając czy aby na pewno chodzi cicho, czy aby na pewno nie oddać na gwarancje itp itd etc byłbym na pewno przewrażliwony.....chyba podziękuje.

 

Zatem coraz bardziej przychylam się do kupna Xbox one, ale że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o tą konsole to mam pare pytań:

-czy żeby uruchomić grę offline potrzbuje mieć wykupiony abonament?

-czy można posiadać TVN Player, Ipla itp bo bardzo dużo żona oglądała seriali na PS3 i będzie to zapewne niezbędne.

-kupując konsole, trzeba uważać jaki model się kupuje tak jak w przypadku PS4?  i czy w każdej konsoli jest dołączony ten nowy pad? bo coś mi się obiło o uszy że wyszedł jakiś ulepszony.

-czy rzeczywiście xbox one jest o tyle gorszy od PS4, że przykładowo za rok/dwa może mieć ta konsola spore problemy z nowymi grami? wiadomo że to pytanie czysto loteryjne, ale kompletnie nie wiem czy między xboxem a PS4 te zmiany są niewielkie czy jednak przepaść.

 

to chyba narazie tyle i dzięki za pomoc.

 

P.S - trochę sobie nie wyobrażam nie zagrać w Uncharteda czy Tle last of us przy którym spędziłem mnóstwo godzin w multi no ale... coś za coś :)

1. Abonament jest potrzebny tylko, aby grać ONLINE.

2. Brak tych aplikacji.

3. Nowy pad jest w zestawach z: halo 5, forza 6, fallout 4, rise of the tomb raider. Dokładnie możesz sobie sprawdzić na stronie Xbox One najeżdżając na kaźdy zestaw.

4. O jakie spore problemy chodzi? Każda gra multiplatformowa będzie działać. Z tym, że nie w najwyższej rozdzielczości. Gry ze studia MS będą napewno bardzo dobrze dopracowane. Co zrobią inne studia to nikt tego nie wie. Historia pokazuje, że jak się chce to wszystko można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na razie aplikacji typu ipla czy tvn player

Z pytaniem jaka bedzie grafika za 2 lata. To nie wiadomo

Wystarczy zobaczyc jak zmienila sie grafika na poprzednich konsolach jak wyszly , a co prezentuja teraz

Zapewene podobnie bedzie z ta generacja.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to jaka będzie grafika za 2 lata tylko czy konsola podoła, bo słyszałem opinie, że ludzie biorą PS4 bo xbox przy grach się poci i męczy :)  stąd pytanie ale wiadomo, że czas pokaże. Szkoda, że nie ma tych programów bo bardzo mi na tym zależało. Ajajajaj co robić co robić ;]

 

Gdyby nie było takich problemów z PS4 jakie są teraz nawet z najnowsyzmi modelami to nawet bym się nie zastanawiał, ale 1600zł to dla mnie ogromna kasa i chce kupić dobry towar:)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to jaka będzie grafika za 2 lata tylko czy konsola podoła, bo słyszałem opinie, że ludzie biorą PS4 bo xbox przy grach się poci i męczy :)  stąd pytanie ale wiadomo, że czas pokaże. Szkoda, że nie ma tych programów bo bardzo mi na tym zależało. Ajajajaj co robić co robić ;]

 

Gdyby nie było takich problemów z PS4 jakie są teraz nawet z najnowsyzmi modelami to nawet bym się nie zastanawiał, ale 1600zł to dla mnie ogromna kasa i chce kupić dobry towar:)

Zadaj sobie pytanie czy konsolę kupujesz dla wiatraków i ich głośności, czy dla gier?

Jeśli interesują CIę i jarają jakieś konkretne exy z danej platformy bardziej od konkurencji, to bierz tą.

Konsola jest do grania, a nie słuchania obudowy.

 

Są gry przy których ps4 się poci a XO nie, a są i takie, ze jest odwrotnie.

CIężko powiedzieć co będzie za rok, skoro konsola MS dopiero co dostała mega update i może nas jeszcze zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×