Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio też gdzieś w necie były foty XO przerobionego na motyw falloutowy.

Fajnie to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym sprawdzić czy dana gra ma zainstalowaną najnowszą łatkę? (sprawdzić czy jest w wersji 1.00 , 1.01...itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można posegregować wg aktualizacji - jeśli jest na początku listy to już masz zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xbox feedback jest temat o tym, jak i o tym żeby przy pobieranej pozycji była pokazana dokładna prędkość pobierania i przybliżony czas jaki pozostał do ukończenia pobierania . Także jest nadzieja ze przy którymś update to dodadzą ☺

Możecie oddać swoje głosy :

https://xbox.uservoice.com/forums/253802-home-settings/suggestions/6193027-show-download-speed-while-downloading-a-game

https://xbox.uservoice.com/forums/253802-home-settings/suggestions/6690066-estimated-download-installation-times

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sewek1988
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to się rejestruję konsolę aby zobaczyć do kiedy ma się gwarancję?

 

edit znalazłem.

 

A nr seryjny to gdzie jest?

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://myservice.xbox.com/pl-PL/pages/welcome.aspx?lc=1045

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/warranties-and-repair/find-xbox-one-kinect-serial-number

Kurde teraz w tym nowym dashu może być w innym miejscu w opcjach ale powinna być naklejka na konsoli

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Do końca wygaśnięcia standardowej gwarancji z dniem sty 19, 2018 dostępna jest bezpłatna wymiana urządzenia oraz akcesoriów w zestawie.

O god. To ile tej gwarancji 27 miesięcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja nie? Człowiek taki nieprzyzwyczajony :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest to chyba jest 30 miesięcy od daty produkcji. Ja swoją kupiłem 1 października a gwarancję po rejestracji mam do 30 listopada 2017. Ogólnie miła odmiana po 12 miesiącach przy ps4 ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie mogę znaleźć w necie dodatki ORB do XO? Chciałem sobie kupić nakładki na analogi (z PS4 ORB były świetne) i ładowarkę na 2 pady do XO. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także mam 27 miesięcy gwarancji, nawet podczas rozmowy z konsultant sam się wgadał :-)

Nie wiem, czy mam to znaczenie, ale kupowałem przez sklep MS , bezpośrednio z ich strony.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba nie sprawdzają kiedy towar rzeczywiście się sprzeda,  te 3 miesiące to taka średnia co towar leży w sklepie. Jak się kupi nowego bundla w okolicach jego premiery to ma się te 2-3 miesiące gratis, jak się kupi później to trzeba się upominać by było 24. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba nie sprawdzają kiedy towar rzeczywiście się sprzeda,  te 3 miesiące to taka średnia co towar leży w sklepie. Jak się kupi nowego bundla w okolicach jego premiery to ma się te 2-3 miesiące gratis, jak się kupi później to trzeba się upominać by było 24. 

Ale np ja mam zestaw XO + Kinect, a najlepsze jest to, że konsolę mam na gwarancji do 2017 roku, a sensor o rok krócej do 2016. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wtajemniczonych.

Kupiłem niedawno Xboxa za granicą, ale zarejestrowałem go normalnie na stronie Microsoftu i pokazuje gwarancję do stycznia 2017 roku. Oczywiście przypisana do mojego konta. Wszystko ok, żadnych problemów.

Teraz moje pytanie jest takie.

Czy sprzedając tego Xboxa jestem w stanie odłączyć konsole, żeby ktoś kto ją kupi mógł sobie normalnie ją zarejestrować? Czy niestety nie ma takiej opcji?

Nie pisałem do supportu bo nie mam kiedy nawet. Dlatego póki co wole spytać tutaj, bo może ktoś się spotkał z podobną sytuacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sam tak robiłem. Wchodzisz na swoje konto na PC, i masz opcje usuń konsole.

Z support Ms, też potwierdzili, że nowy użytkownik, może normalnie na siebie zarejestrować konsole.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze woła o kartę niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos, dodaj sobie jakieś środki na konto i przestanie wołać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem i tak będę dodawał kiedyś to przy okazji zassę te wszystkie "darmówki"

 

Z tego co na szybko sprawdzałem Grę o tron epizod 1 da się pobrać ale np Borderlandsy już nie

 

Tak czy siak to lipa straszna i duży minus.

 

I nie mówię tu o sobie, ale karta kredytowa to spore ograniczenie, wiele osób ma tylko płatniczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×