Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jak oni do tego wszystkiego podchodzą. Konsole teraz mają architekturę PCtową, więc zrobienie portu raczej nie jest jakimś problemem. Pytanie czy przyłożą się do wersji PC i optymalizacja będzie ok, czy raczej zrobią to na odpierdzel.

Xklocek jest w tyle ze sprzedażą, dlatego pewnie wolą wydać dodatkowo na PC, żeby zwiększyć target, możliwe że gra będzie nawet dodawana do kart, to wiadomo, że też podniesie ilość sprzedanych sztuk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie grube exy od MS pojawią się na PC i to nawet bez żadnych opóźnień wliczając w to Quantum Break, Gears 4 i Scalebound.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1182797

czyli krótko mówiąc MS sam daje do zrozumienia że #XboxNikogo.

GeoW4 zostaje na Xbone.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko podejrzewam że zwyczajnie walnęli się i za szybko wypaplali sprawę, a że bankowo jest embargo na takie info to musieli się wycofać pod pretekstem pomyłki. To tylko kwestia czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże boże, kupiłem Halo 5 za 130 zeta na płycie a tu jeszcze tyle zdrapek :P

 

Co kupić? Jak żyć ;) :(

 

 

1bf677fca5541119aa95893115d21485.jpg

 

Tak mało czasu na ganie, że nie ma sensu wydawać na gry LOL :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

podzielił byś się ta cebula :P

własnie szukam tanich zdrapek nawet na allegro już niema tych 200zł za 170 :sad:

 

dorwałeś jakąś likwidacje sklepu??? :)

Edytowane przez Haridil
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielił byś się ta cebulawłasnie szukam tanich zdrapek nawet na allegro już niema tych 200zł za 170 :sad:

dorwałeś jakąś likwidacje sklepu??? :)

Ale na 50 zł tylko zdrapki... A nie odemnie z pracy wyczailemi ściągam partiami wszystkie z całej PL (za dużo nie ma tego :P)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie mało 900 zł ta masz Cebulaku :P

 

Cebula nie cebula, ale prawda taka, że jak by któryś z Was miał okazje też by brał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 900zł tylko 576zł. 

Dobra cebula nie jest zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli MS się poddał w tej generacji konsol. Zbyt wiele gier wtopiło na One więc decyzja uzasadniona. Mogliby jeszcze przestać kłamać i manipulować w kwestii statusu tych gier. Praktycznie przy każdej grze muszą odgrywać szopki. Ciekawe co z tymi Gearsami. Sony już na konferencji mówi czy gra jest exem, konsolowym exem, zadebiutuje na PS4, może MS nabierze klasy i zacznie robić tak samo. Ta cała irytacja xbotow z Quantum Break wynika właśnie z tego że kłamali przez 2 lata i 2 miesiące przed premierą zapowiadają wersje na PC. Mimo że tak naprawdę gra może się słabo sprzedać i jeśli ktokolwiek chce zobaczyć kontynuację powinien się cieszyć z wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale wy przeźywacie te słupki i te konferencje , zacznijcie w gry grać więcej polecam :) Wyszła by jakaś nowa konsola z ciekawymi grami sprzedałbym i xa i ps 4 , true story :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Stanie się  komuś krzywda, ze jakaś gra wyjdzie na kundelka albo pc? Niektórzy tak srają jakby od tego zależało ich życie.

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. Ale jak mówię niech MS nabierze klasy i od razu poda platformy. To oni robią zamieszanie. Jak Gears 4 zostanie zapowiedziany na PC 2 miesiące przed premierą to będzie kpina z graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a wy dalej myślicie że jesteście najważniejsi? ...nie rozumiecie że Xbox im koło dupy lata?

Wszystko się kręci wokół Windows'a i wszelkie "wyłączności", ograniczanie funkcjonalności poprzednich systemów, ficzery integrujące Xbone i Win 10 mają napędzić sprzedaż systemu?

Dla nich gra ma się sprzedać z ich sklepiku M$ na WIndowsa 10 - czy to na PC czy na Xbone.

Podobną taktykę robi przecież Sony z graniem w chmurze na innych urządzeniach niż konsola (z PC włącznie) tylko oni nie mają swojego systemu operacyjnego na PC.

Natomiast Windows to oczko w głowie Microsoftu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn znowu nie działa, że tu taki nalot miejscowych fanbojów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinniśmy wszyscy publicznie rozwalić swoje xboksy :) na znak protestu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te pierdoły i nie rozumiem o co chodzi?

Mój stacjonarny pc ma jakieś 10 lat i już wtedy sprzedawca rozdziawiał japę, bo powiedziałem że grafa ma być najtańsza. Konsola była w domu i to ona służy do grania.

Laptopa też mam z niskiej półki, ważne że win 10 jest i steaming z X-a działa, jak żonka chce tv oglądać.

Więc nie rozumiem, tym bardziej że narazie narzekają ci, co nawet XO nie mają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja w ogóle nie mam pc w domu :/ Oddałem dawno kuzynowi który notabene spalił go ostatnio ech , a tak fajnie się grało w Crysis 2 kiedyś i patrzało na te cegły , teselacja czy coś takiego .. Normalnie paliłem "papieroska" i chodziłem i te ściany oglądałem godzinami lol . Podobnie w 2007 z jedyneczką i drzewami ech cudo ta pierwsza plansza .

... Stawiam landrynki że dziś granie na pc z mega sprzètem wygląda podobnie :) Ale niech mają :) Edit: Zaraz to już nie ma nowych ip na pc z dedykowaną grafą ?? Porty z konsol na tych potworach tylko ?? Łeee :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak czytam te pierdoły i nie rozumiem o co chodzi?

Mój stacjonarny pc ma jakieś 10 lat i już wtedy sprzedawca rozdziawiał japę, bo powiedziałem że grafa ma być najtańsza. Konsola była w domu i to ona służy do grania.

Laptopa też mam z niskiej półki, ważne że win 10 jest i steaming z X-a działa, jak żonka chce tv oglądać.

Więc nie rozumiem, tym bardziej że narazie narzekają ci, co nawet XO nie mają.

 

Nic się nie martw, wydaje mi się że jesteś normalny, ja też mam podobne zdanie i podobnie sytuacja wygląda u mnie.

Mam w dupie te wszystkie sprzętowe przepychanki i gadki o wyższości jednego sprzętu czy gloryfikowania jednego "pudełka" ponad drugie.

Mam X bo PS4 mi się znudziło i jako pudełko jest gorzej wykonane i ma mniej "plusów dodatnich", tyle.

Ale w dalszym ciągu z grubsza to to samo pudełko co X.

Cała filozofia.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a teraz coś z innej beczki:

 

Działą wam zmiana/poprawa adresu na koncie M$?

System jest tymczasowo niedostępny z przyczyn technicznych. Spróbuj ponownie później. Jeśli problem będzie nadal występował, skontaktuj się z pomocą techniczną.

 

 

 

 


@Toreso a są "plusy ujemne"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a teraz coś z innej beczki:

 

Działą wam zmiana/poprawa adresu na koncie M$?

 

@Toreso a są "plusy ujemne"?

 

Tego nie wiem, trzeba by spytać pewnego Pana o imieniu Lech, byłego prezydenta ;)

Plusy dodatnie to takie plusy ponad zwykłymi plusami, tak mnie się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak te posunięcie Microsoftu nie było takie złe skok w Preodera o 2.000 %

post-21722-0-12113500-1455280758_thumb.p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe. Pewnie fejk. Nasi forumowi specjaliści od marketingu nie mogą się mylić.  Xbox umiera - potwierdzone info.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×