Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zostałem poinformowany na infolinii MS, ze kod, któy dostałem z keye został wykorzystany w maju.

Ja rozumiem, że niektórzy z Was są ich stałymi klientami, natomiast dla mnie to amatroszczyzna do potęgi i żenada.

Tym bardziej, że odpisują mi jakieś bzdury w stylu "kod został do pana wysłąny prosto z magazynu"...

Z czego kur..a? :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman jeśli Ci to ulży w cierpieniu ;) to mogę Ci podesłać kod na 14 dniowego triala.

ps. nie zużyty przeze mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem poinformowany na infolinii MS, ze kod, któy dostałem z keye został wykorzystany w maju.

Ja rozumiem, że niektórzy z Was są ich stałymi klientami, natomiast dla mnie to amatroszczyzna do potęgi i żenada.

Tym bardziej, że odpisują mi jakieś bzdury w stylu "kod został do pana wysłąny prosto z magazynu"...

Z czego kur..a? :biggrin:

 

Na infolinii playstation pewnie by jeszcze konserwacja trwala xD

A tak serio to teraz dzwon lub pisz mail do tych dupkow z keye.pl i powiedz im ze kod ktory dostarczyli byl uzyty w maju i domagasz sie nowego.

Edytowane przez Julius Caesar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii playstation pewnie by jeszcze konserwacja trwala xD

A tak serio to teraz dzwon lub pisz mail do tych dupkow z keye.pl i powiedz im ze kod ktory dostarczyli byl uzyty w maju i domagasz sie nowego.

Dupki, ciecie i amatorzy z keye.pl nie podają nigdzie nr telefonu, a z emaili odpisują jakich im się chce, z czego większość jest "no reply" i na każdym kto inny się podpisuje (Zuzia, Gienio Aldona itp. bez nazwiska)  ;)

 

Zarządali ode mnie kontaktu z supportem MS, co jest śmieszne, bo to ja jestem konsumentem/kupującym i to sklep powinien sobie sam wyjaśniać takie sprawy oraz tego, żeby MS wysłał mi screenshota z dokładną datą i dniem kiedy i gdzie kod został wykorzystany (sic!).

Support Microsoftu oznajmił mi, że oni takich rzeczy nie mogą wysyłać prywatnym osobom i że to w kwestii sklepu jest sprawę wyjaśnić, natomiast potwierdzili mi jeszcze pisemnie na email, że kod był w maju wykorzystany.

 

Podsumowując tych amatorów z keye: straciłem pieniądze i czas w pracy na dzwonienie i pisanie emaili, które powinni oni wykonywać.

Dobrze, że dziś akurat szefowej nie ma.

Negatyw na allegro już poszedł, po upływie 7 dni od kupna złożę sprawę do allegro, a w najbliższym czasie do rzecznika praw konsumenta i na policję o handel kradzionym towarem.

Zrobię im z dupy jesień średniowiecza, to zaczną może ludzi traktować poważnie.

Zażądałem od keye działającego klucza i jednoczesnego zwrotu kasy ;) jako zadośćuczynienia.

 

Mają pecha, bo od poniedziałku zaczynam urlop, to będę miał czas.

 

 

Co do supportu MS: bardzo miła, sprawiająca rzetelne wrażenie obsługa i szybko się łączymy z kim trzeba.

Jakby ktoś potrzebował numer: 00800 44 11 796.

Edytowane przez Sithman
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całe szczęście że transakcja przez allegro.

 

Ja też rozglądam się za kluczem i u nikogo nie ma możliwości płacenia karta co pokazuje że to interes lekko lewy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślicie, że skąd oni mają te klucze - PC - promocyjne opakowania sprzętu jak np. karty graficzne, kody na konsole zapewne z podobnych wałków... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem od keye 3 zdrapki na 50 zeta, wszystko poszło sprawnie i konto doładowane. Sith miał po prostu pecha z kodem i przy okazji obnażył tragicznu support kluczników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście, że to wszystko jest kradzione, kupowane za lewe karty, wyciągane z pudełek, jumane z witryn i wymieniane u ruskich za Mocarze...

 

A kupowanie hurtowych ilości to nie... kto by się tam w to bawił. Lewizna i koniec. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pośrednikami i sami nie mają możliwości sprawdzenia poprawności kodu.

 

Tak czy siak kod ma działać. Pozostaje sprawę zgłosić i czekać na pozytywny finał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skądś się to bierze, w ciągu 3 lat, kupiłem (Best Buy, żadne internety) 3 karty graficzne GTX 480, 680, 780... I za każdym razem kod do gier, który był dołączony do kart był już wykorzystany... Tak, że jakieś krasnoludki kody przepisują na swoje malutkie zeszyciki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te sklepy internetowe z kodami tak samo funkcjonują. Nie mówię, że to oszuści, ale z profesjonalnie działającymi firmami niewiele mają wspólnego. Przynajmniej część kodów na pewno mają z źródeł może nie lewych, ale "kombinowanych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - sami drukują, albo robią generatorem z neta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w kwestii formalnej...

Tak jak wcześniej pisałem, XO jest u mnie drugą konsolą, którą kupiłem, by grać w Forzy...

Ale biorąc pod uwagę, że choćby dziś dowiedziałem się o kolejnych DE (3!) zmierzających na PS4, kolejnych świetnych indykach...

PS4 zostaje z tym co do tej pory kupiłem i od dziś kupuję gry tylko na XO do odwołania...

Odznaczyłem też odnawianie subskrypcji PS+...

Koniec, niech zmienią politykę albo mnie pocałują w dupę. 

To było śmieszne, następnie żałosne, a teraz to jest jawne położenie laga na starych/długich klientów.

Może i MS wystartował jak Grodzki do Victoia Secret po stringi ale teraz SONY powinno przyjść do nich i posłuchać jak to się robi, by ludzi którzy nie mieli nigdy Xboxów, przekonać do swojej marki i to tak konkretnie, że rzygać im się chcę na każdą "wspaniałą" wiadomość od firmy, z którą byli związani od początku...

I zajebiście nie mogę się doczekać Win10, z możliwością gry na XO.

Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Tomb Raiderze w 1080p przychodzi czas na kolejne tytuły. PES 2016 oficjalnie potwierdzony w 1080p. Wieść gminna niesie, że udało się to dzięki DX12. W kolejce na upgrade czeka ponoć MGS.

Jeśli tendencja się utrzyma i DX12 faktycznie pomoże przyszłym grom zboostować się do 1080p to Sony straci swój sex appeal gier w full HD.

 

Pełen artykuł:

http://www.gamerevolution.com/news/pes-2016-jumps-from-720p-to-1080p-thanks-to-xbox-one-directx-12-sdk-mgsv-may-see-similar-results-33987

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nikt nie powiedział że klawiatura i mysz będą współpracowały z grami. Przecież to by zabiło gry mulitplayer i oni są tego świadomi.

Tutaj chodzi o samą obsługę w Xbox One środowiska WIndows 10 przy wykorzystaniu klawiatury i myszki. Phil spencer zaznaczył że to jest funkcja nad którą jego ludzie dopiero będą pracować.

Czy faktycznie tak będzie i kiedy to wsparcie się pojawi nic wiadomo.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle to zinterpretowaliście. Xbox One otworzy możliwość wykorzystania k/m dla gier, które będą tego chciały. Wiele gier z PC nie jest w stanie się pojawić na konsolach tylko ze względu na ograniczenia jakie stawia pad. Natomiast nie będzie czegoś takiego, że podpinam k/m i gram w Halo :biggrin:

 

Czy widziałbym coś z serii Total War? Albo Starcrafta? (marzenie ściętej głowy, ale może....), albo chociaż Hearthstone'a? Zdecydowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Tomb Raiderze w 1080p przychodzi czas na kolejne tytuły. PES 2016 oficjalnie potwierdzony w 1080p. Wieść gminna niesie, że udało się to dzięki DX12. W kolejce na upgrade czeka ponoć MGS.

Jeśli tendencja się utrzyma i DX12 faktycznie pomoże przyszłym grom zboostować się do 1080p to Sony straci swój sexapeal gier w full HD.

Pełen artykuł:

http://www.gamerevolution.com/news/pes-2016-jumps-from-720p-to-1080p-thanks-to-xbox-one-directx-12-sdk-mgsv-may-see-similar-results-33987

Nie mam fioła na punkcie 1080p i jak na razie w żadnej grze nie zauważyłem żeby była gorsza grafika od tych z ps4.

Niech po prostu nie robią tego na siłę tylko po to, żeby w mediach i na papierze dogonić Sony, kosztem płynności.

Jeśli będzie to super, jeśli nie - nie ma płaczu.

Co do klawiatury i myszki to fajna sprawa. Lepiej mieć niż nie mieć. Grać za ich pomocą nie zamierzam, ale pisać wiadomości itp. z klawy bezprzewodowej bardzo chętnie :)

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider pozamiata :) Główny powód dla którego kupiłem Xboxa. Grałem teraz ponownie na boxie w TR:DE i uważam, że ta gra nie ma sobie równych. Zjada na śniadanie (bo na obiad by się nie najadła), Uncharted. Dość miałem Nathana. W każdej części dokładnie to samo. Możecie mnie hejtować do woli, ale taka prawda. Jedynka była dobra, dwójka super, a 3 zaledwie poprawna, żeby nie powiedzieć słaba. W 4 też się nie zanosi na jakieś zmiany. Animacje te same, sekwencje gameplayu te same. Jazda, strzelanko, malutka eksploracja i powtarzamy. Wcisną jakąś tandentą fabułę i klękać narody, bo Drake ma nową super wypasioną animację twarzy, którą widać tylko na przerywnikach, ale spoko.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do exów kwestia gustu. Dla mnie nr 1 to (czasowa?) wyłączność na Larę.

 

Bundleki przed świętami będą szły jak świeże bułki

 

 

@kill ile razy przeszedłeś ostatniego TR? Ile czasu spędziłeś w multi.

 

Ostatni TR to bardzo dobra gra, ale przeszedłem ją raz a multi nie ruszyłem, Jakoś nie miałem ochoty, a w każdego uncharted grałem średnio ponad 5 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider pozamiata :) Główny powód dla którego kupiłem Xboxa. Grałem teraz ponownie na boxie w TR:DE i uważam, że ta gra nie ma sobie równych. Zjada na śniadanie (bo na obiad by się nie najadła), Uncharted. Dość miałem Nathana. W każdej części dokładnie to samo. Możecie mnie hejtować do woli, ale taka prawda. Jedynka była dobra, dwójka super, a 3 zaledwie poprawna, żeby nie powiedzieć słaba. W 4 też się nie zanosi na jakieś zmiany. Animacje te same, sekwencje gameplayu te same. Jazda, strzelanko, malutka eksploracja i powtarzamy. Wcisną jakąś tandentą fabułę i klękać narody, bo Drake ma nową super wypasioną animację twarzy, którą widać tylko na przerywnikach, ale spoko.

Lubię Uncharted, ale też masz trochę racji, że ta gra stała się powtarzalna.

Mnie na przykład irytuje coraz więcej strzelania, wolę eksplorację i elementy zręcznościowe.

Poprzedni Tomb Raider ograliśmy z żoną calutki i bawiliśmy się tak świetnie, że wersję na XO zabroniła mi samemu przechodzić :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×