Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

ale przechodząc z playstation czy z xbox360, spiraconego na potęgę, którego 80% użytkowników jakich znałem osobiście nigdy nie kupiło gry w sklepie? :)

Miałem 3 x360,teraz mam czwartą sztukę. Żaden nie był przerobiony. Więc coś Ci nie pykło w kwestii obrony sony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 2 tygodniowy to jest trial z zestawu najpewniej. Na x360 gry nie kupisz, na Xone kupisz gry z Golda.

 

https://account.xbox.com/pl-PL/Subscriptions/Index?title=Gold

 

O to mi chodzi

 

 

Xbox Live Gold

Gold - bezpłatna miesięczna subskrypcja próbna
0,00 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa już się napinaj że bronię sony... przeczytaj jeszcze raz co napisałem a później pomysl co mnie obchodzą twoje 4 xboxy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 x360,teraz mam czwartą sztukę. Żaden nie był przerobiony. Więc coś Ci nie pykło w kwestii obrony sony :)

On pisał o swoich znajomych a nie o Tobie, więc nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbna = trial :) Więc tak jak pisałem. Aczkolwiek to na 90%. Wczoraj kupiłem golda, bo tak bym Ci sprawdził bo miałem triala...

Ale doskonale wiedział co mam na myśli pisząc o mentalności, ale jak zwykle musiał prztyczek po swojemu dać.

Moje 4 x360 obchodzą Cię tyle co mnie Twoich znajomych.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co pierwsze podejście do kodu z allegro od keye.pl i.... kod nie działa... niezły zonk, albo pech żółtodzioba.

Oczywiście mam wypełnić jakiś pieprzony formularz reklamacji. Więcej w tym wpisywania niż w kwestii samego kodu.

Zobaczymy jak będzie, na razie mnie zjeżyli, bo nie jestem jakimś gówniarzem, pracuję w dość niedogodnych godzinach i jak za coś płacę szybko, to oczekuję, ze szybko będzie działało :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh... :blink:. czyli nadal nic nie można napisać nawet pół żartem żeby zaraz armia tych co przeszli na słuszną stronę nie pieniła się w obronie?

 

jakiej mentalności?? co, że jest jakaś nowa szlachetna i cudowna charakterystyka użytkowników xboxa, że uczciwie płacą za wszystko jak leci, nie kombinują jak tu na czymś przyciąć i w ogóle kpią z cebuli? naprawdę? i będziesz się kłócił że na ps3 które zostało zhakowane 5 lat po premierze, było więcej nieuczciwych graczy niż na xbox360, zhakowanym ile? rok po premierze? bo ty akurat miałeś 4 i używałeś go normalnie..

 

zresztą nieważne, tyle ode mnie. nara.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman

Kupilem kiedyś u nich kod na d3 reaper of souls na PC i tez nie działał. Przysłali mi nowy po 30 minutach

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mistrzu... Czepiasz się, że nie można nic pół żartem napisać, a do konia, nie widziałeś uśmiechniętej minki w moim zdaniu o mentalności? :D

Sam kupuje zdrapki po taniosci i mam na Xone konto kumpla i się wymieniamy :)

Nie zmieniłem obozu, jestem w dwóch.

EDIT: Co to za moderator zaśmiecający temat postem "naaaaaaaaaarrrrrrrrraaaaa"...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :fuck:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman

Kupilem kiedyś u nich kod na d3 reaper of souls na PC i tez nie działał. Przysłali mi nowy po 30 minutach

Zobaczymy. Dla mnie to śmieszne i nie profesjonalne rozdawać użyte kody.

Już sam fakt mnie wkur...ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Dla mnie to śmieszne i nie profesjonalne rozdawać użyte kody.

Już sam fakt mnie wkur...ł.

Wszystkie te internetowe sklepy z kodami typu keye, fabryka kluczy etc. są takie "profesjonalne". To samo miałem z fabryka kluczy w przypadku titanfalla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam nikomu keye.pl unikajcie jak ognia! Od wczoraj się z nimi użeram. Wysłali mi kod, który nie działa i teraz lecą w ch.. Po kilku emailach z mojej strony, wypełnieniu jakiś śmiesznych formularzy na ich stronie, dzisiaj dopiero mi łaskawie odpisali żebym... sobie sprawę załatwiał z supportem Microsoftu.

Amatorszczyzna i olewanie klienta. Właściwie dla mnie to zwykli oszuści w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no, nie to żebym Ci nie wierzył, ale może coś źle wpisałeś, Zdarza się przecież pomylić 0 z o itp. Próbowałeś przez stronę i przez konsolę? Nigdy nie miałem problemu z tą firmą, poza tym ma ona standard allegro i 150 tysięcy pozytywów. Jeśli miałbym komuś w necie z takich firm zaufać to tylko im.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też słowa złego o keye nie powiem, kupiłem u nich już kilkanaście gier na pieca i zawsze wszystko tip top, czasem musiałem poczekać kilka godzin na kod ale jakoś przeżyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no, nie to żebym Ci nie wierzył, ale może coś źle wpisałeś, Zdarza się przecież pomylić 0 z o itp. Próbowałeś przez stronę i przez konsolę? Nigdy nie miałem problemu z tą firmą, poza tym ma ona standard allegro i 150 tysięcy pozytywów. Jeśli miałbym komuś w necie z takich firm zaufać to tylko im.

Dwukrotnie przez konsolę i raz przez pc. Nie szaleję zanim nie sprawdzę wszystkich opcji.

Wszędzie ten sam błąd - "ten kod został już użyty, masz inny? spróbuj innego kodu".

W dodatku w dolnym prawym rogu podany jest kod błędu i data z godziną.

Pierwszym razem na konsoli podana godzina to 19:02 a ja kod kupiłem po 21...

 

Mam się kontaktować z supportem MS... i co mam im powiedzieć niby?

Nie pytają o paragon, jakiś "nr seryjny" zdrapki itp?

Poza tym uważam, że jak kupowałem w keye, to oni powinni mój problem rozwiązać, a nie ja teraz szukać, pisać, kombinować.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobre wyniki Microsoft – rośnie sprzedaż konsol, doskonały rezultat Xbox Live

http://m.ppe.pl/news-37459-dobre_wyniki_microsoft___rosnie_sprzedaz_konsol__doskonaly_rezultat_xbox_live.html

 

 

Czy na tym keye można zapłacić kartą? czy tylko tradycyjny przelew?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwukrotnie przez konsolę i raz przez pc. Nie szaleję zanim nie sprawdzę wszystkich opcji.

Wszędzie ten sam błąd - "ten kod został już użyty, masz inny? spróbuj innego kodu".

W dodatku w dolnym prawym rogu podany jest kod błędu i data z godziną.

Pierwszym razem na konsoli podana godzina to 19:02 a ja kod kupiłem po 21...

 

Mam się kontaktować z supportem MS... i co mam im powiedzieć niby?

Nie pytają o paragon, jakiś "nr seryjny" zdrapki itp?

Poza tym uważam, że jak kupowałem w keye, to oni powinni mój problem rozwiązać, a nie ja teraz szukać, pisać, kombinować.

 

Jeszcze tylko zapytam czy przepisywałeś kod ze skanu czy z maila i już się odczepię :P

 

 

http://m.ppe.pl/news-37459-dobre_wyniki_microsoft___rosnie_sprzedaz_konsol__doskonaly_rezultat_xbox_live.html

 

 

Czy na tym keye można zapłacić kartą? czy tylko tradycyjny przelew?

 

Według ich strony tylko przelew.

 

A co do rosnącej sprzedaży konsol to raczej nie jestem zdziwiony. W komentarzach w ogóle jaki hate sonoklapów :) Takie newsy muszą boleć co bardziej zatwardziałych fanów Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko zapytam czy przepisywałeś kod ze skanu czy z maila i już się odczepię :P

 

Kod dostałem smsem i na email.

Przepisywałem stąd i stąd.

Porównałem też przed chwilą z tym ze scanu i jest wszędzie ten sam kod.

 

Nie odczepiaj się, dzięki za zaangażowanie. Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło i jestem zdenerwowany tym faktem.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to weź zadzwoń do tego supportu MS i opisz im sytuację. albo Ci pomogą albo nie, wtedy wracasz do keye z wyczerpanymi opcjami i oni mają się tym zająć. oni teoretycznie też mają prawo założyć że po ich stronie wszystko było ok, ale to może Ty kod wykorzystałeś i próbujesz kręcić wała. może Ci support powie kiedy i skąd ten kod był wykorzystany, albo że jest w ogóle błędny... tak czy siak zrób tak jak piszą i wtedy do nich wracaj. sprawniej Ci to pójdzie jak odpuścisz napinkę (wiem że czasem ciężko) i pogodzisz się z faktem że wydałeś kasę i musisz na spokojnie odzyskać co twoje albo to za co zapłaciłeś i że nie stanie się to od razu. każdemu się zdarza, ale na keye mi się jeszcze nie przytrafiło, a można powiedzieć że jestem stałym klientem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny kontakt jaki widzę na stronach MS jest po angielsku.

Ja angielskiego na tyle nie znam, żeby opisać dokładnie problem, mi się kazano uczyć ruskiego ;)

 

edit: ok, znalazłem jakiś nr telefonu.

I co, mam im powiedzieć, że kod jest z allegro?

(sorry, jeśli to pytanie jest głupie, ale nie wiem, serio)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia skąd oni mają te kody 2 x taniej.

 

W przypadku Sony można kupić plusa jakieś 15% taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z USA. Wszystkie firmy sprzedające kody mają siedzibę w USA. A że gold jest jeden dla USA i Europy, i w USA pewnie jest tani, to wiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×