Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tej opcji(ubicie bosa bez teleportacji) dostaje się skrzynkę ukryta tylko trzeba szybko ja zebrać bo ona jest czasowa.

Metoda działa nie tyko na warlocku ale tez na tytanie strikerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jednak chamskie wykorzystywanie bugów. Ale jak kto woli, tylko nie podniecać się, żeście przeszli rajd w krótkim czasie, bo to będzie zwyczajne kłamstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raidem podniecalismy sie za pierwszym razem na normalu .. teraz to farma praktycznie jak kazda inna, niestety.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 Raidy w ciągu 2 dni na 26 i 30 zrobione... Co dostałem? Bezużyteczną szmatę na dupę dla huntera, legendarny statek kosmiczny i kilka ascendantów!!! TO SĄ JAKIEŚ jaja! Gdzie mythoclast, albo jakakolwiek broń?? Normalnie kpina z graczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 raidy i Ty sie spodziewasz czegos? Ja zeby swoje uzbierac robilem raidy na 3ch postaciach naraz po kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmikach na yt gdzie kolesiom wypadało po 3 legendarki i 2 exotiki w jednym raidzie to się spodziewałem, że chociaż jeden armor albo broń mi wpadnie!! Wole robić daily i weekly na 28 i się tak nie męczyć i dostane to samo g...o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Raid to sie robi tylko na Hard, wtedy nagrody sa podwojne i nie trzeba robi na Normalu. Mam za soba 15 Raidów i wciaz nie otrzymalem sporo rzeczy, ale kpiny w tym nie dostrzegam.. to po prostu statystyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem dwa razy raid na 30lv i za pierwszym razem kask i statek a za drugim razem 2 razy kask i skuter. Jak na ironię potrzebuję butów z raidu bo kask mi nic nie daje chociaż go nie miałem. Dobrze że buty dropią z 26 lvl będzie łatwiej bo egzotycznych butów to chyba nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja buty dostałem 3 razy z harda. egzotycznych butów niema

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie nie zgodziło się na matchmaking na raida gdyż trzeba mieć "dobrze zorganizowaną drużynę i opracowaną strategie", a gdy teraz poszczególne osoby z klanów/grup wiedzą co robić i każdy ma przypisaną rolę, oni wprowadzają, że 3 losowe osoby będzie przerzucać do portalu. Logika Bungie mnie roz!$@%@#!

Grać się odechciewa, GTA przybywaj!

 

Poza tym Bungie znowu się trochę zamieszało,  ostatnim patch'em osłabili Vexa, a kolejny patch powiększy damage Vexa na pve bo to w końcu najlepsza broń w grze i najtrudniejsza do zdobycia, więc musi być dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, że Vexa wzmacniają.. Skoro broń wypada tylko ostatniego bossa raidu i to tylko na Hardzie to powinna być mocna.. takie rzeczy są zazwyczaj motywacją w grach z silnymi elementami RPG. Ot po prostu wygląda jakby Bungie wprowadzało zmiany na szybko a nie koniecznie odpowiednio przemyślone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale zmiana mechaniki rozgrywki podczas trwania kontentu to jakaś zenada i idiotyzm. W blizzardzie by się za to szybko posypały łby..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? To naprawa exploitow wykorzystywanych przez graczy, w blizzardzie poszłyby bany dla exploitujacych. System lootu z rajdu jest irytująco-żenujący, imo oprócz shardow i energy ze skrzynek z każdego losowania przedmiotów powinien byc 1 token odpowiednio normalny i hard, tak byś po ukończeniu 2 pelnych rajdów mógł za nie kupic 1 część armora lub legendarna bron.

Po nowych zmianach będzie i tak trudniej, a gwarancja ze cos dropnie zerowa.

Dlaczego? To naprawa exploitow wykorzystywanych przez graczy, w blizzardzie poszłyby bany dla exploitujacych. System lootu z rajdu jest irytująco-żenujący, imo oprócz shardow i energy ze skrzynek z każdego losowania przedmiotów powinien byc 1 token odpowiednio normalny i hard - zamienne z przedmiotami; tak byś po ukończeniu 2 pełnych rajdów mógł za nie kupic 1 część armora lub legendarna bron.

Po nowych zmianach będzie i tak trudniej, a gwarancja ze cos dropnie zerowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz o czym mowie. 

 

nie chodzi mi o to, że goście grantami spychają bosy w jakieś przepaście to lipka, mogli to przewidzieć <- nie przewidzieli <- naprawiają. Fajnie,

chodzi mi o zmiany z noszeniem tarczy. Wszyscy wypracowali sobie swoje role - teraz każdy musi być każdym. Nie jest to mega trudna sprawa, bo jest mi obojętne na jakiej pozycji się znajdę, ale domyślam się ze nie po to gracze ustalają przed próba jakaś konkretną taktykę i przypisują sobie role, żeby potem bandzi jednym paczem powiedziało SORKI, TERAZ JESTESCIE MULTIUNIMWERSALNYMI GŁARDAJANMI i BUJAJCIE SIE Z WASZYMI 12312313 godzinami prób gdzie mozolnie metodą prób i błedów przypisywalscie sobie dane role.Po co tak na silę utrudniać kontent? Jest to nie sprawiedliwe względem osób które nie mają jeszcze 30 lvlu i względem tych co już go mają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, hunterem tam nie dotrzesz :). Chyba, ze da rade ultem xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, nie byles to sie nie odzywaj. Tam sie da wskoczyc normalnie po

po skałach. Prawdopodbnie by otworzyc szosta skrzynie trzeba przejsc labirynt bez deada, a jak sie wezmie wszystkie skrzynie to uaktywni sie ten teleport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×