Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wczoraj T150 i na początek zostałem zaskoczony ciężarem samej kierownicy! Wielka i ciężka, wydaje się solidna. Cieszą łopatki do biegów zrobione z czegoś innego niż plastik. Męczyłem wczoraj przez 5 godzin demo Sebastien Loeb Rally Evo i jestem oczarowany tym jak się jeździ, jak działa FF, wibracja. Nie mogę się doczekać co pokaże Dirt Rally albo Project Cars. 

 

Szkoda tylko, że kupiłem ją w trakcie drugiego przechodzenia Wiedźmina, bo tym sposobem nie prędko go skończę.. :P 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po grubszym przetestowaniu Thrustmaster T150 muszę stwierdzić, że był to zakup udany. Wrażenia z jazdy są niesamowite. Nie sądziłem, że granie na kierownicy może dostarczyć tyle frajdy i satysfakcji.

Miałem kupić Wheel Stand Delux V2 od jednego z użytkowników tego podforum, ale nie wytrzymałem i kupiłem nowy, aby mieć przed weekendem.

Dziewczyna, która dowiedziała się o zakupie prawie zagroziła rozstaniem. Bo zamiast dbać o przyszłość kupuje głupoty i zabawki, ale w momencie gdy spróbowała parę wyścigów w Driveclub dosłownie "rurka" jej zmiękła. Odpiszczała wszystko i praktycznie cały weekend przejeździła.

Kierownica genialna i warta tej kasy. Stojak z kolei solidna i profesjonalna robota. Szkoda tylko, że T150 nie jest mocowane na śrubach, a za pomocą plastikowej klamry. Trochę to niepewnie wygląda i czuje, że po jakimś czasie będę musiał dokręcać.

Edytowane przez AbovePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Szkoda tylko, że T150 nie jest mocowane na śrubach, a za pomocą plastikowej klamry. Trochę to niepewnie wygląda i czuje, że po jakimś czasie będę musiał dokręcać.

 

Ja mam przykręconą do biurka i trzyma jak zła, a sporo ją katuję. Nawet zrobiłem sobie wersje a'la alcantara, bo ten plastik się ślizga, przy Project Cars to nie przeszkadzało, ale już w Dirtcie trzeba sporo więcej machać kierownicą :)

post-34704-0-25926000-1462353746_thumb.j

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w Dircie szarpie kierą tak, że biurkiem czasem zatelepie i tv się trzęsie, ale uchwyt trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybka zagadka, czy do bazy T500 pasują wszystkie obręcze Thurstmastera? Nawet ta TX Ferrari?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się nowe kółko od Thrustmastera.

cccc7210b6b81486ec8220d8caedde52.jpg

6f1edeec6d826d1fa4dec2ccd43ce2b8.jpg

e448feee381bf9882856cc1da268e37a.jpg

9fb3d7c02e83a1199463d1b9689652e2.jpg

f49d28f1a784f5ec6a8fbb4a56258463.jpg

fc9c38caf7486b833a0533fbd70a1e55.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lifting T500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O prosze, sam wieniec kierownicy wizualnie mniej mnie przekonuje nizli proste wzornictwo T300 RS (ale to moze byc wina tego niebieskiego oswietlenia), nie wiem czy to perspektywa zdjec, ale sama baza wydaje sie byc wieksza od tej z T300. Wiec zastanawiam sie w jaka klade bedzie celowala ta kierownica? Uber High-End?

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to po prostu T500 w nowym papierku zrobione pod premierę GT Sport.

Tak gdybam tylko, jak będzie zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie sledzilem tech specs T500, czy ona jesli chodzi o baze rozni sie znaczaco od T300? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacząco nie jest generalnie słabsza ale szybsza od T500.

Szykują pewnie na premierę GT, łopatki jakieś małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda trochę jak następca T500. Zastanawiajacy jest ten tył. Ludzie gdybają że może on oznaczać zastosowanie "direct drive" jak w Accuforce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te błyszczące pokrętła ... ble. Swoją drogą , kawoł szpeja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn ?

Kierownica jest napędzana bezpośrednio przez silnik. Bez zębatek czy pasków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje to jakąś znaczącą różnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałem okazji użyć, ale różnica podobno jest masakryczna w sile ffb i precyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde zdziwiłbym się gdyby Thrustmaster miał wydać kierę direct drive. Raczej nie są to tanie rozwiązania. Nie wiem czy to wpisuje się w politykę firmy a raczej ich odbiorców. Wydaje mi się że to może być jakaś konkurencja dla CSW od Fanateca, trochę wyższy poziom od obecnych T300 czy TX. Ogólnie wygląda to interesująco:)

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo więcej o tym nowym kole? Wygląda fajnie, ciekawe czy będzie cenowo odbiegać od T500. Pewnie to po prostu następca. Może bym się skusił jakby nie przegięli z ceną, ale wiem że przegną :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

chyba nic nie wiadomo, ja przynajmniej newsow zadnych nie znalazlem.

Pewnie juz w tej generacji kolka nie kupisz....  ;) ;) ;) ceny jak widac spadaja wolno gdzie niegdzie pojawiaja sie promocje i zdaje sie logi g29 bywal 999pln czy cos kolo tego. Ale Thrustmaster az tak wiele z ceny nie zszedl mamy T80, T150 i T300, ta nowa  wyglada jak nastepna T500 i pewnie bedzie celowala w segment tych ktorzy za zestaw z dobrymi pedalami sa wstanie zaplacic wiecej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że to koło z 3 kafle będzie kosztować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×