Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jest to mozliwe.

Działaj zgodnie z instrukcją a nie powinno być problemu.

No chyba że lubisz martwić się na zapas to możesz czytać dalej takie historie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, toreso napisał:

Zawsze jest to mozliwe.

Działaj zgodnie z instrukcją a nie powinno być problemu.

No chyba że lubisz martwić się na zapas to możesz czytać dalej takie historie.

 

Oj nie do konca kolego - moja T300 i pierwsza aktualizacja (o czym pisalem) i fiasko porazka, musialem kombinowac, kolega kupil kierownice 3 miesiace temu, robil update (juz  z nowszego nizli ja softu) i dzwonil do mnie bo mial ten sam problem. Moze akurat bylismy pechowcami ale na szczescie da sie z tego dosc prosto wybrnac, a wszystkie informacje sa na stronie producenta.

 

Godzinę temu, domestos007 napisał:

Jeszcze pytanie odnośnie upgrade firmware, czy postępując zgodnie z instrukcją, która jest do ściągnięcia na stronie producenta można to zrobić bezproblemowo bo czytałem, że gość uszkodził sobie kierownice w ten sposób ale napisał, że odratował ją znajdując poradnik w internecie, jak to naprawdę jest może się ktoś wypowiedzieć.

 

Kierownicy nie da sie uszkodzic, nieudana aktualizacja skutkuje brakiem mozliwosci jej podlaczenia ale na stronie producenta masz co i jak zrobic w takim wypadku, podejdz na luzie, stosuj  sie do instrukcji, nie panikuj. Jak wywali blad - to bedziesz wiedzial co robic (ja nie wiedzialem i musialem wygoglac bo przez mysl mi nie przeszlo ze takie cuda wianki).

 

Dla potomnych tutaj macie wszystkie instrukcje odnosnie T300RS (zdaje sie ze raz juz wklejalem) http://ts.thrustmaster.com/eng/index.php?pg=view_files&gid=3&fid=15&pid=375&cid=6

 

A tutaj link do PDF http://ts.thrustmaster.com/download/accessories/Manuals/T300RS/T300RS_Bootloader_Method.pdf

 

Metoda dziala, bo sam ja stosowalem po nieudanej aktualizacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chce ktoś sprzedać LOGITECH G29?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ach napisał:

Może chce ktoś sprzedać LOGITECH G29?

Bez obrazy kolego - ale powiem ze cala masa sklepow :)

 

Tutaj jesli dobrze pamietam moze ze 3 osoby zmienialy kierownice po zakupie, i nie pamietam zadnej G29. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 4.08.2016 o 13:46, MagEllan napisał:

Bez obrazy kolego - ale powiem ze cala masa sklepow :)

 

Tutaj jesli dobrze pamietam moze ze 3 osoby zmienialy kierownice po zakupie, i nie pamietam zadnej G29. 

 

 

Bez obrazy kolego,ale jak tu pytam to nie trzeba być Einsteinem żeby się domyślić że chcę używkę bo kosztuje przeważnie mniej niż nowa w sklepie.Gdybym chciał nówkę to nie pytał bym tutaj,tylko poszedł bym do sklepu i kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ach napisał:

Bez obrazy kolego,ale jak tu pytam to nie trzeba być Einsteinem żeby się domyślić że chcę używkę bo kosztuje przeważnie mniej niż nowa w sklepie.Gdybym chciał nówkę to nie pytał bym tutaj,tylko poszedł bym do sklepu i kupił.

 

Masz  tez regulamin tego forum, ktory odnosi sie do podforum z ofertami: kupie, sprzedam, zamienie.

Absolutnie nie chodzi nawet tu o to czy sie zgadzam z jego postanowieniami czy nie, ale warto sie z nim zapoznac.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, katall_96 napisał:

Przymierzam się do zakupu kiery T150 i myślałem o takim stojaku: http://www.wheelstandpro.pl/produkty/wheel-stand-pro-rgs Będę z niego zadowolony?

 

 

a przeczytales opis na stronie?

Cytuj

Cena dotyczy tylko modułu RGS. Stojak, kierownica, pedały oraz lewarki zmiany biegów kupowane osobno.

Modul RGS to tylko dodatkowy modul do montowania shiftera.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, faktycznie, dzięki :s Mógłbyś mi coś polecić, nie chciałbym wydawać dużej kwoty, bo kierownica sama w sobie już jest sporym wydatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, katall_96 napisał:

O kurczę, faktycznie, dzięki :s Mógłbyś mi coś polecić, nie chciałbym wydawać dużej kwoty, bo kierownica sama w sobie już jest sporym wydatkiem.

 

Ja widze 2 opcje:

 

1. Wheel stand Pro tutaj sa dwa stojaki

- dedykowany - http://www.wheelstandpro.pl/produkty/wheel-stand-pro-dla-thrustmaster-t300rs--tx-oraz-t150-racing-wheels---deluxe-v2

- poprzednia wersja ktora spora czesc osob uzywala z DFP czy DFGT - odrobine wezszy jest ale kierownice da sie zamocowac. - http://www.wheelstandpro.pl/produkty/stojak-dla-kierownic-logitech-driving-force-gt-pro-ex-fx---v2

 

2. Do It Yourself (DIY) to metoda tania, acz nie zawsze kazdy pomysl sie sprawdza, a wierz mi ludzie robia rozne cuda, pare postow czy stron temu kolega zaprezentowal zestaw wlacznie z fotelem, sa tacy co mocuja kierownice do deski do prasowania, opcji jest wiele, a ogranicza je tylko inwencja tworcza i mozliwosci.

 

Najlepiej by bylo aby wypowiedzial sie ktos kto ma T150, do czego ja mocuje.

Ja uzywam tego pierwszego stojaka, w patrze z T300 i jestem zadowolony.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do krzesla z Ikei!! Pasami!! Czerwonymi...

Sent from my MI 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurczaki! pewnie.. a jak jeszcze rekawiczki zaloze to i z 0.27 na sektorze... o kasku nie bede wspominal :)

===

wes to zmien.... duzy czlonek... nie ma co klamac w zywe oczy... Kon jaki jest kazdy widzi...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy T150 mocuje sie do stojaka Wheel stand pro thrustmaster t300RS/ tx tylko przy pomocy tego mocowania do stolu? czy jeszcze jakos srubami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, starvin napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy T150 mocuje sie do stojaka Wheel stand pro thrustmaster t300RS/ tx tylko przy pomocy tego mocowania do stolu? czy jeszcze jakos srubami?

 

T150 mocuje sie tylko przy pomocy klamry dolaczonej do zestawu (na ile mi wiadomo). 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj T150, instaluje kierownice według instrukcji, niby wszystko ok ale dioda MODE nie świeci się po wszystkim na zielono. Kierownica w grach chodzi źle, więc wnioskuje ze to przez to że się dobrze nie zainstalowała. Tylko nie wiem dlaczego dioda nie chce sie zaświecić na zielono, jakieś pomysly?

Edytowane przez katall_96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma się świecić na zielono.

Na zielono byś potrzebował kiedy miałbyś pedały t3pa pro odwrócone.

W jakim sensie chodzi źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy włączam Project Cars, to wszystko tak ciężko chodzi, jak chcę pokonać choćby najmniejszy skręt, to muszę się nakręcić kierownicą... Na kompie pokazuje się, że najnowsze oprogramowanie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ustawień siły force feedback w grze i kalibracji kierownicy. Robiłeś kalibracje w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze dc to nie symulator ale jakies ustawienia w grze trzeba zmienic aby sie dobrze jezdzilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem coś tam ustawiać, ale nie wychodzi mi to, strasznie zniechęcony tym jestem, bo od wczoraj to męczę się z tym, a jeżdżenia 0, a lepiej się nie zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, starvin napisał:

Wiem ze dc to nie symulator ale jakies ustawienia w grze trzeba zmienic aby sie dobrze jezdzilo?

 

Mnie jakos nie jezdzilo sie zbytnio w DC. 

Ale ustawien nie ma za wiele - polecam kat skretu kierownicy zmniejszych (rozni ludzie roznie zalecaja ale dwie najczesciej pojawiajace sie wartosci to 450 i 540 stopni), 

Wibracje pod siebie. 

 

 

58 minut temu, katall_96 napisał:

Próbowałem coś tam ustawiać, ale nie wychodzi mi to, strasznie zniechęcony tym jestem, bo od wczoraj to męczę się z tym, a jeżdżenia 0, a lepiej się nie zapowiada.

 

Sam spedzilem tak z 10h, wiec postanowilem sie dopytac tutaj masz watek:

w pCARS trzeba sie troche naustawiac, lub mozna ustawic tylko glowne ustawienia FF i po prostu jezdzic. (zmiejszenie sily FF zwiazanej z oponami zdecydowanie pomaga, zeby prowadzilo sie lepiej - wiecej w watku)

Jesli chcesz bardziej w fizyke jazdy i sily dzialajace na pojazd: http://pcars.oscarolim.pt/ (setup dla kazdego pojazdu oddzielnie). 

Do tego dochodzi jeszcze tunning samych pojazdow ale tutaj jakos poki co nie wygrzebalem niczego rewelacyjnego. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×