Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, dobra, wszystko jasne.

To chyba to samo co T150 tylko pod XB i PC.

Ale wygląda dużo lepiej.

Cena, 200 Ojro.

 

Kurcze ale jaja, ja w ogóle nie wiedziałem że T150 jest na paseczku i z grubsza wygląda tak samo jak T300, pewnie jest mniej dokładna ma mniejsze przedziały pracy bla bla bla. No ale porównując ją do G29 to jest chyba przepaść kurtyna, lepsza technologia i ponad pińcet taniej.

Poza tym pasują każde akcesoria Thrustmastera oprócz obręczy chyba.

W takim wypadku jakbym teraz kupywał koło, no to G29 odpada całkowicie z orbity zainteresowań zupełnie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mowicie ze do g29 pasuje shifter z g25/27? skoro to ta sama zabawka jest to po co przeplacac zwlaszcza ze ma dodatkowe przyciski o ile dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"matman

Bzdura. Trzeba shifter podłączyć do ps4 po usb, wtedy działa jako analogowy."

Przykro mi Was rozczarować ale analogowy ręczny z TH8A nie działa pod ps4 po usb nawet po przestawieniu w ustawieniach drążka pod PC. Podpinają drugi shifter ale z założoną nakładką sekwencyjną i programują pociągnięcie czyli zmianę biegów jako ręczny, ale nie analogowy tak jak można na PC.

Dodatkowe przyciski z shiftera g25 działają tylko pod ps3 drążek normalnie zmienia biegi.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Trzeba shifter podłączyć do ps4 po usb, wtedy działa jako analogowy.

czyli trzeba kupic przejsciowke? shifter z g27/g29 ma rsa a nie usb

http://olx.pl/oferta/skrzynie-biegow-do-logitech-g27-g29-racing-wheel-CID99-ID7DY7D.html#e3d764c2f6

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było do matmana w kwestii TH8A, Ty nie musisznic nic kupować shifter podpina się do bazy.

Ps.trochę zamieszałem ale cytat w poście powyżej należy do matmana

Edytowane przez hakuna
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli codemasters lub thrustmaster kłamie, bo było info że przy podłączeniu pod usb jest analog na ps4. Tylko teraz nie mogę znaleźć tego newsa.

 

 

 

czyli trzeba kupic przejsciowke? shifter z g27/g29 ma rsa a nie usb

http://olx.pl/oferta/skrzynie-biegow-do-logitech-g27-g29-racing-wheel-CID99-ID7DY7D.html#e3d764c2f6

 

 

Chodziło o TH8A, a nie o shifter do g27.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz to daj znać bo niezła ciekawostka.

Próbowałem na wszystkie sposoby i analoga nie wykrywa.

Ps. Nie chodzi Ci czasem o post Thrustmastera na facebooku, gdzie piszą że można użyć trzech shifterów TH8 równocześnie?

Jeśli tak to tam jest mowa o ręcznym na zasadzie przycisku a nie analogu.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie to. Była cała instrukcja jak działa TH8A z ps4 w zależności od tego jak go podłączymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem Dirt Rally i myślę nad kierownicą.

Jestem w stanie wydać na zabawkę ~1500zł.

Czy jest jakiś złoty środek, w sensie kierownica "uniwersalna", z którą nie będzie problemów przy kilku grach?

Dirt, Driveclub, Project Cars...

 

W MediaMarkt w promocji jest Logitech G29 - myślę nad zakupem właśnie tej.

Macie doświadczenie z tym modelem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałeś sobie choć minimalny trud poczytania kilku postów w tym wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i z tego co wyczytałem będzie wybór między T300 a G29 zapewne.

Dlatego pytam o tą drugą bo mam możliwość kupienia tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnich kilka stron mówi tylko o tym jeden kolega też o to pytał, i raczej nic nowego nie usłyszysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zależy od tego ile to tanio. Bo np. jak była za te 100 funtów w sklepie, do którego linka wrzucił Error, to rzeczywiście tanio i warto. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i z tego co wyczytałem będzie wybór między T300 a G29 zapewne.

Dlatego pytam o tą drugą bo mam możliwość kupienia tanio.

U mnie padlo na G29 (kupilem za 1100 zl niby stan idealny kupiona 31 marca komus jak widac nie podeszla, dobrze trafilem bo wbilem jako pierwszy na aukcje allegro i po wiadomosci nt. gwarancji itp z miejsca kupilem). Uparlem sie zeby grac z shifterem nawet jesli to zabawka jest takze licze sie z tym ze czasy beda gorsze ale za to frajda wieksza. Doplacac 1000-1200 zl za pedaly i skrzynie do thrustmastera mi sie nie widzi... aczkolwiek ciekawe jak to wyglada na ps3 bo chce tam dokonczyc dirta 2 oraz zaczac nfs shift 2, milo by bylo gdyby te gry dzialaly na kierownicy.

Pozostaje poszukac tylko skrzyni z g25/27 za 100-150 zl i wychodzi zestawik kiera + skrzynia za 1250 zl.

Jak juz wszystko skompletuje to na pewno nagram jakis gameplay (na poczatku zamontuje wszystko na prowizorycznym stole/biurku, stojak sie wyspawa z czasem)

Jesli Ci nie zalezy na manualu to bierz thrustmastera skoro tak bardzo go tu polecaja. No chyba ze jestes w stanie wydac te 2,5k na thrustmastera z pedalami i skrzynia.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie padlo na G29 (kupilem za 1100 zl niby stan idealny kupiona 31 marca komus jak widac nie podeszla,

 

Jak juz postestujesz to zamiast gameplayu opinie jakas napisz, wskazane porownanie do kierownic na ktorych grales jesli miales  wczesniej :) 

pewnie pare osob to doceni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygralem kiedys w konkursie takie cos jednak do normalnych kierownic raczej sie to nie zalicza

a142929289f1d3ee3af3962729809fd5.jpg

w zestawie gra live for speed demo ale udalo sie przerobic na wersje gdzie dalo rade grac online. Mimo ze lopatki nie dzialaly a przy wiekszych akcjach i szarpaninie przyssawki potrafily sie odessac od biurka to zabawa byla przednia, zwlaszcza po dostosowaniu auta pod drift :) nadal lezy w kartonie a warta pewnie 10 zl wiec grajac na g29 bedzie tylko lepiej :P ale na pewno cos skrobne, shiftera kupuje pozniej bo chce cos wyrwac w dobrej cenie wiec potestuje na lopatkach.

Ogolnie jesli ktos nie slyszal o live for speedzie na pc to polecam :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, który ze stojaków pasuje do thrustmaster t150.

 

Whell stand pro v2 czy Whell stand pro deluxe ?

W opisach aukcji nie widzę tego modelu kierownicy.

 

Z góry dzięki za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienili mi w serwisie thrustmaster t300rs na nową teraz mam dylemat sprzedać nieodpakowaną i kupić g29 czy zostawić ? :/ co myślicie Ma ktoś porównanie która lepsza

nie zależy mi na shifterze 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale skoro wymienili na nowa, dostales nowke sztuke to czemu nie cieszyc sie z gry? 

 

zalezy co rozumiesz przez lepsza - technologicznie jesli chodzi o silnik to T300. 

Z drugiej strony kiery od Logi mialy opinie niezniczalnych (odrobinke na wyrost), a skoro mechanizm w G29 to tez z G27 to mozna domniemac ze jesli nie przycieli kosztow powinna byc wytrzymala. 

 

Wez tez pod uwage ze mogles trafic na wadliwy egzemplarz i kierownica ktora dostales moze po prostu smigac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci sie stalo z Thrustmasterem ze nie banglal i odeslales? Ja jestem zadowolony z G29 i to bardzo ale wszyscy obeznani pewnie powiedza ze Thrustmater jest o niebo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci sie stalo z Thrustmasterem ze nie banglal i odeslales? Ja jestem zadowolony z G29 i to bardzo ale wszyscy obeznani pewnie powiedza ze Thrustmater jest o niebo lepszy.

 

Tutaj masz przypadek kolegi:

 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/81291-kierownica-do-ps4/?p=1285544

 

mozesz tez pare powyzej tego poczytac. 

 

 

To graj panie graj :) i pozniej cos skrobnij o kółku. 

Mysle ze porownanie do tego tracera ktorego mialas mozesz pominac :)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tu skrobac, frajda jest wrazenia sa :) Wykonana solidnie, szwy na obitej skora kierownicy rowne :P gdybym gral na Thrustmasterze to bym mial jakies porownanie. Wszystkie przyciski z pada sa umieszczone na kierownicy wiec mozemy bez problemu poruszac sie po menu wiec jest tez bardzo wygodna w obsludze. Nie testowalem jeszcze na PS3 w Dircie 2 i NFS Shift 2 ale watpie ze te gry obsluguja kierownice.

Jedyny babol ktory wystepuja (w colinie) to taki ze w trybie Rally Cross FF wariuje i cos w srodku strzela i skrzypi takze niestety ten tryb do czasu patcha jest niegrywalny. Wystepuje to na wszystkich G29 jednak jesli ktos sie uprze to mozna wylaczyc FF i grac.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×