Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

Ja mam tak samo. To nie jest wielki problem. Wydaje mi sie nawet ze to dobrze ze ona ci dmucha... znaczy ze chodzi. Mega cisza w domu tez nie pomaga... slychac rowniez pierdeniecie komara... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Czyli masz identyczny dźwięk tzn. jakby buczenie?

Sorki, że tak pytam ale mam 14dni na zwrot a nie chciałbym oddawać w pełni sprawnej kierownicy, już nawet chce w poniedziałek stojak zamawiać

Ogólnie pomimo tego, że napisałem iż średnie mam pierwsze odczucia to nie bierzcie tego dosłownie bo ogólnie mega się jeździło w pCars względem pada :)

P.S.

Jak zaktualizować soft?

Warto to robić?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T150 nie aktualizowalem.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tego raczej nie będę robił bo nie wiem czy warto.

Odpowiedź mi ale bez nerwów bo nie chce nikogo złościć :1_grinning:

Dźwięk masz identyczny? :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde juz laduje baterie do Go pro... jutro specjalnie dla ciebie wysmarze nowy odcinek na moim kanale... Pt wiele mowiacym tytulem... Nie mialem problemu ... to sobie t150 sprawilem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sir Siekiera sobie żartuje że mnie a ja tylko chce mieć pewność, że wszystko z moją kierownicą jest git hihi.

Pewnie to dlatego, że mój problem jest błachy a ja meczę tyłki z tymi pytaniami zamiast się cieszyć z nowego nabytku ale co poradzić jak taki wrażliwy jestem i chce być spokojny... :)

No nic, trochę mnie uspokoiliscie i chyba czas zacznąć cieszyc się kierownicą, zasuwajac w pCars i Dirt Rally :)

W razie co mam 14dni na zwrot więc będę się jej przyglądał :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buczy pewnie zasilacz, czy to normalne nie wiem, T300 nie buczy. Natomiast wentylatory będą się załączać i jest to normalne. Żadna kierownica nie jest bezgłośna, nawet pad wydaje dźwięki ;)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyłem ja po godzince to nie buczy.

//Edit

A jednak, po 2 wyścigach znowu tak jakby buczy...

Wiatraki nie chodzą jakoś nadzwyczaj głośno a te budzenie rzeczywiście jakby dochodziło z innego miejsca...

Czy to wzmacniacz?

Kurcze a może jest na prawdę coś nie tak?

Im dłużej gram tym te buczenie jest głośniejsze...

Ten dźwięk dochodzi z części obudowy gdzie wchodzą kable. Po bokach słychać świst wiatraczkow.

MOZE KTOS SPRAWDZIC CZY W T150 Z TYLU OBUDOWY, Z MIEJSCA GDZIE PODLACZONE SA KABLE WYDOBYWA SIE PODOBNY OGLOS? Najlepiej sprawdzić to po min. 30min grania.

Dodm jeszcze tylko, że obudowa jest zimna i nic się nie grzeje...

Wrzucam filmk gdzie telefon trzymałem blisko tego miejsca.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że wszystko z nią OK, to pracujący wentylator.

Pograj kilka dni i zobaczysz. Co do aktualizacji to nowszy soft może ma jakąś poprawkę, nie wiadomo jaki ty masz zainstalowany. Wystarczy zainstalować pobraną aktualizację na kompie i podpiąć kierę.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hakuna a Ty masz t150?

+++++++++++++++++

Dziś dla testów włączyłem kierownicę razem z konsolą ale jej nie używałem.

Po 1,5 godziny nie używana kierownica zacząła burczeć głośniej. Możliwe że to silniczki od wiatraków, kiedy wejdą na wyższe obroty działają głośniej i stąd ten glosniejsze burczenie?

Dla testów obsłuchałem konsole tam gdzie jest wzmacniacz. Również słychać burczenie z wlaszcza od spodu konsoli w przednim rogu tej matowej obudowy. Na początku te burczenie przy przybliżeniu ucha jest nawet glosniejsze na konsoli ale jak kierownica zacznie już pracować na wyższych obrotach to jest glosniejsza...

Sam nie wiem czy tak powinno być. Niby wszystko burczy nawet, ładowarka od telefonu zostawiona w gniazdku, kiedy odlaczymy telefon ale kultura pracy tej kierownicy jest słyszalna z około 2-3 metrow. Nie jest to wrzadnym wypadku brzdek jakby coś się sypalo, ocieralo itp. Burczenie jest mniej słyszalne niż na filmiku bo telefon trzymałem specjalnie przy obudowie kierownicy, tam gdzie są podłączone kable.

Tak sobie myślę, że gdyby winny był wzmacniacz to działałby od samego początku głośniej a te burczenie na początku jest praktycznie nieslyszalne i stąd moja myśl padła na pracę silniczkow, kiedy działają z większa mocą to działają głośniej (nie mylić z szumem wiatrakow).

Mam nadzieję, że wypowie się ktoś kto zwłaszcza ma t150 :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film sie juz rendenderuje :) bedzie niedlugo... sorry za jakosc... nagrywane telefonem bo Go Pro nie chcialo wspolpracowac..

 

 

No i bym zapomnial...dajcie suba i lapke w gore :1_grinning: 

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra do konkretów bo widzę, że nie zrozumiałeś mojego problemu. Dla wyjaśnienia - potrafię odróżnić dźwięk szumu wiatraków od burcznia. Pisałem wcześniej, że ten dźwięk dochodzi z tylu obudowy, przy wyjściu kabli. Gdybyś dobrze czytał komentarze to byś może odpuścił sobie te niepotrzebne komentarze w Twoim filmiku.

Wrzucę jeszcze jeden filmik, może teraz zrozumiesz problem.

Zaznaczam, że na telefonie jest to bardziej słyszalne a stolik szklany nieco wzmacnia ten efekt. Nie zmienia to faktu, że dźwięk ten słyszę z 2, 3 a nawet więcej metrów.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tego buczenia u mnie nie ma... masz ose w srodku. Naprawde wydaje mi sie ze wszystko u ciebie jest wporzadku. Jednak to tylko moje zdanie. Tacho ma t150 moze niech on sie wypowie.

 

Komentarze niepotrzebne?? Mnie sie wydaje ze bardzo potrzebne :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sru, poczekam jeszcze na jakieś inne opinie a w razie co to oddam kierownicę w ramach 14dniowego zwrotu.

Tak jak już wspomniałem to na żywo jest ciszej niż na filmach, zwłaszcza ciszej niż na końcówce ostatniego filmu ale...

Niby te burczenie na filmikach słychać dopiero jak bardzo zbliże telefon do obudowy a w rzeczywistości i tak jest to mniej słyszalne niż na filmie... Sam już nie wiem, może to normalne i tak ma być bo przecież musi działać elektronika, kiedy dochodzi do niej prąd...

Laptop mój niby też burczy ale subtelniej, plazma teścia również

Jak zobaczyłem te filmki i burczenie t300 to moja kierownica na prawdę jest niemową bo na prawdę moje buczenie nie jest ani głośne ani donośne, po prostu może chce je słyszeć hihi

Ogólnie kierownica mi się już na tyle spodobała, że jak sklep zwróci mi kaskę to kupię jeszcze jedna ale tym razem w xkom.

Czekam niech jakiś użytkownik najlepiej t150 jeszcze się wypowie :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat T150 nie mam ale T300, trochę kierownic już przerobiłem i uważam że wszystko u Ciebie w porządku, ale człowiek jest tylko człowiekiem i zawsze może się mylić :-)

Kupiłeś w oficjalnym sklepie więc nie masz się czym stresować, 2 letnia gwarancja i wszystko.

Ps. Na forach widać że trafiają się różne egzemplarze kier, jedne głośniejsze inne cichsze, grunt żeby działała prawidłowo. Skoro masz wątpliwości i prawo zwrotu to zwracaj i kupuj gdzie indziej.

Jeśli chodzi o aktualizację oprogramowania to kiedyś TM aktualizował T300 albo T500 (już nie pamiętam), bo wiatrak chodził za głośno.

 

Ps2. Siekiera brawo za poświęcenie :-) trochę się nakręciłeś materiału.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale nie chce aktualizować softu jak być może we wtorek zwrócę kierownicę :)

Zauważyłem, że jak położę rękę na górna obudowę tak aby nie zasłaniać otworów to jakby tłumil się ten dźwięk. Postanowiłem, że minimalnie dokrece śruby ale zbytnio to nie pomogło...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hakuna dziekuje... Ten kolos niewdzieczny!!

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, wdzięczny wdzięczny ;)

Nie mniej jednak jak mam możliwość to wolę oddać i wziąć nową :)

Ogólnie, kierownica działa świetnie. Gdyby nie ten odgłos buczenia to bym tutaj na forum uśmiechał się od ucha do ucha :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak myślicie, możliwe, że zakupiłem kierownicę, która miała najnowszy update?

Chciałem zaktualizować a tutaj taki psikus...

Może dostałem kierownicę po kimś?

Niby wszystko było zapakowane jak fabrycznie ale sam karton nie miał plomb...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - już się poprawiam :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kolos28 napisał:

 

No tak ale nie chce aktualizować softu jak być może we wtorek zwrócę kierownicę :)

 

Zauważyłem, że jak położę rękę na górna obudowę tak aby nie zasłaniać otworów to jakby tłumil się ten dźwięk. Postanowiłem, że minimalnie dokrece śruby ale zbytnio to nie pomogło...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

Jak juz testujesz rozne dziwne opcje - to przykrec kierownice do innej powiechrzni i podlacz.

Zamiast szklanego to drewniany stol.

Deska do prasowania

Cokolwiek.

 

Sprawdz czy dzwiek sie zmieni na inny.

 

Ogolnie @hakuna dobrze napisal,  masz 2 letnia gwarancje, to jest  sprzet elekroniczny i ma dzialac. Moje PS4 od nowosci wpada w wibracje jak wloze plyte, papierowa podkladka rozwiazuje tymczasowo problem, gwarancja mi sie konczy moglbym niby reklamowac ale nie chce mi sie... piernicze dzialac dziala.

 

To co ma dzialac jesli chodzi o kierownice to FFB. Jesli dziala to jezdzic i cieszyc sie jazda...

 

(PS - ciekaw jestem ile postow bys na forum motoryzacyjnym trzasnal odnosnie watpliwosci po zakupie samochodu skoro przy kierownicy naskrobales chyba dobre 20 :P)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy t150 posiada opcje włączenia wiatraka po załączeniu usb, tak jakt w t300? Jeśli tak to masz rozwiązanie aby zagłuszyć ten dźwięk. hehe A tak serio, po prostu trafił Ci się brzęczący zasilacz, ale jak wszystko działa i wizualnie też nie ma żadnych felerów, to ja bym zostawił. Przecież jak się załączy wiatrak, to i tak tego nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×