Skocz do zawartości
cwir

Serwis/Gwarancja PS4

Rekomendowane odpowiedzi

no to pięknie :/// a ja napisałem im po polsku do koperty wsadziłem kartkę że oprócz zjebanej gumy na analogach zacina mi się przycisk L1 mam nadzieję że wymienią pada na nowy a nie dostanę tego z nową gumą i latającym L1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem taką strone https://us.playstation.com/checkstatus

niestety z przeglądarki tam nie wejdę bo antyvirus mnie blokuje :) ale udało mi się wejść na nią z poziomu telefonu wpisałem wymagany numer ale niestety pokazało że coś takiego nie istnieje, może dlatego że paczka do Francji nie dotarła wtedy będzie może dało się śledzić przesyłkę

 

 

edit: przeczytałem też kilka stron wcześniej, że ludzie niektórzy dostają mejle że pad dotarł do Francji jak również informację o wysyłce pada z serwisu doi polski ?

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, być może ktos miał podobną sytuację i może poradzić co zrobić by szybko załatwić sprawę:

-kupiłem PS4 w X-kom.pl, była mega głośna oddałem na gwarancję

-minał miesiąc i dostałem nową konsolę (najnowszy model), który nadal jest głośny (ciut mniej niż poprzednia, ale w nocy nie pogram nie budząc nikogo)

Nową konsolę mam od 3-4dni w domu czy mogę ją WYMIENIĆ na działający model powołując się na niezgodność towaru z umową czy musze znów zgłaszać na gwarancję i czekać kolejny miesiąc na rozpatrzenie?

Z góry dzięki za porady i odpowiedzi!

Edytowane przez kudziowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole są głośne zwłaszcza w niektórych grach. Tego nie "naprawisz".

...a wystarczyło oddać od X-komu w trakcie 14 dni i byś miał kasę z powrotem i kupił nową.

Teraz możesz próbować z x-komem załatwiać.

Oni zwykle w reklamacjach i oddawaniu sprzętu nie patyczkują się tylko przechodzi to bez problemu.

Oddawałem u nich 2 laptopy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole są głośne zwłaszcza w niektórych grach. Tego nie "naprawisz".

...a wystarczyło oddać od X-komu w trakcie 14 dni i byś miał kasę z powrotem i kupił nową.

Teraz możesz próbować z x-komem załatwiać.

Oni zwykle w reklamacjach i oddawaniu sprzętu nie patyczkują się tylko przechodzi to bez problemu.

Oddawałem u nich 2 laptopy. 

Oddałem do xkomu właśnie, żeby naprawili i czekałem równo miesiąc czasu i dostałem zuepłenie nową konsolę.

Przykład głośnej pracy: wchodzę w grę (obojętnie jaką z dysku/płyty) gra się ładuje lub sobie w nią gram i jak wyjdę do MENU głównego konsoli to zaczyna się głośna praca. Jeśli idzie z płyty to dodatkowo głośność jest większa z racji na słyszalną również głośną pracę blureja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na 99% nie wina konsoli a softu/optymalizacji gier,

W niektórych grach nawet w menu głównym gry konsola wyje jak głupia a w samej grze już nie (AC:Unity na przykład).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sephiro troche mnie uspokoiłeś i zmartwiłeś jednocześnie. Sprawdzę jeszcze dziś u kumpla ten przykład (bo mówił, że jemu konsola chodzi cicho nawet jak podczas gry wyjdzie do menu głównego konsoli własnie :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na 99% nie wina konsoli a softu/optymalizacji gier,

W niektórych grach nawet w menu głównym gry konsola wyje jak głupia a w samej grze już nie (AC:Unity na przykład).

Ten brak optymalizacji jest irytujący, bo zauważyłem już w kilku tytułach (pierwszy przykład z brzegu: Tomb Raider cyfrowy), a mianowicie: grasz i jest cicho, a wchodzę do menu konsoli poprzez przycisk PS np. żeby wyjść do kuchni po coś do żarcia/picia, albo do toalety i wtedy konsola zaczyna być głośna, wentylatory chodzą wyraźnie głośniej, wracam wychodzę z menu konsoli do gry właściwej i znowu po chwili cisza i gram dalej w ciszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pięciu tygodniach doszedł mój kontroler z serwisu. Oddany model z premierowego zestawu ze naderwaną gumką na lewym analogu, dostałem nowy z serii 221. Dosyć długo to trwało ale jestem zadowolony bo oprócz naderwanego analoga mój pada był mocno zużyty między innymi lewy bumpper nie odskakiwał triggery też mocno wyrobione ;)

Edytowane przez kes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kurier odebrał pada.

Mnie nie było.

Podpisał protokół przekazania, a drugi odebrał.

Teraz jak wpisuje cokolwiek w wyszukiwarce dpd to mi paczki nie znajduje.

Tak ma być?

Pad odebrany wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź chłopie wyluzuj i spokojnie czekaj.

2 - 3 tygodnie o ile im nie zginie będziesz czekał i przyjdzie nowy.

Na numer przesyłki/rejestrowanie może być jeszcze za wcześnie i na przykład juto zobaczysz w systemie że już została dostarczoną do Kąt Wrocławskich. Dalej to już i tak nic się nie dowiesz bo pad leci do Francji ...a jak pracują (generalnie) Francuzi to ja niestety wiem.

W skrócie, zadzwoń za parę dni na wsparcie Playstation żeby się upewnić że mają pada zarejestrowanego i cierpliwie czekaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zawsze jak coś wysyłałem to wpis był już po takim czasie.

A że będę czekał około 3 tygodni to wiem.

Ostatnie pytanie :)

Pad z francji pojedzie od razu do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kurierem UPS.


Jeżeli będziesz szczęśliwcem i dostaniesz maila z powiadomieniem że pad został wysłany z Francji to dzwoniąc na wsparcie Playstation dostaniesz numer listu przewozowego UPS ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może w dobrych serwisach w stolicy ? Potrzebuje wymienic pastę termo + przeczyscic wiatrak. Narazie jedyny serwis, który odpowiedział na mój telefon podał widełki cenowe 250-450 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wpisując mój nr. przesyłki ostatni wpis mam taki:

Przesyłka doręczona

Odbiorca: PAWLAK

Zawsze jest wpisana osoba a nie nazwa firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może w dobrych serwisach w stolicy ? Potrzebuje wymienic pastę termo + przeczyscic wiatrak. Narazie jedyny serwis, który odpowiedział na mój telefon podał widełki cenowe 250-450 :ohmy:

 

nie lepiej odesłać np tu: http://www.serwis.kielce.pl/polecany serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc :/ Dziś w nocy pękła mi guma i się trochę załamałem... :( Pad ma już ponad rok. Jest szansa na reklamację ? Podobno trzeba wypełnić formularz online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam "tylko" jeden problem - numer seryjny jest tak wytarty, że już nie czytelny... :sad: Lipa ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier*olnij same zera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym serwisem? Dalej tak partaczą? Bo moja konsola głośno chodzi i nie wiem czy oddawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zostało Ci już dużo gwarancji to polecam wymianę pasty termo. Problem zniknie jak ręką odjął. Jeżeli wymiana pasty nie pomoże to pozostaje reballing. Koszt wymiany pasty~100zł natomiast reballing ~400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi przyszedł pad z gwarancji wysłałem do Kąt Wrocławskich 16 kwietnia a przed chwilą odebrałem od kuriera pad z numerem seryjnym na poczatku 221 model cuh zct1e, wiec chyba nie jest poprawiony.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×