Skocz do zawartości
cwir

Serwis/Gwarancja PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się jak jest z gwarancją produktów zakupionych na saturn.pl?

Mogę zanieść pada do stacjonarnego sklepu Saturn, czy wysłać prosto do serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzcie na numery seryjne czy model.

Już dawno przecież wspólnie na forum doszliśmy do tego że jest to random i to nic nie da.


Orientujecie się jak jest z gwarancją produktów zakupionych na saturn.pl?

Mogę zanieść pada do stacjonarnego sklepu Saturn, czy wysłać prosto do serwisu?

Jeżeli zaniesiesz do Saturna to oni wyślą do serwisu - jeszcze dłużej będziesz czekał na naprawę. Ja bym od razu na serwis słał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sephirot Kupiłem wcześniej pada białego i ma oznaczenie cuh zct1u a tamten końcówke E czyli Europa a biały USA. Będę miał jakieś problemy z gwarancją skoro pad ma końcówkę U ? Pad kupiony na allegro paragon mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, coś nie coś wiem ale nie wszystko ;)

Myślę że problemu raczej nie powinieneś mieć jeżeli masz paragon ze sklepu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po raz  "enty" wysyłam kolejny raz pada bo w serii 221 pękła gumka i ostatnio sam się wyłączał podczas grania a i numer seryjny się wytarł(w czerwonym 3 raz w czarnym ani razu)

Na info pytałem czy jeśli trzymano pada na naprawie przez ponad 3 tygodnie to czas gwarancji jest przedłużony o ten czas i niestety odpowiedz brzmiała NIE

dziwne jest tez to że czarny serii 121 ma analogi prawie jak nowe a w czerwonym 221 sliki mimo użytkowania bardziej czarnego

A i na infolinii Pani powiedziała że w związku końcówka mojej GW na pada na nowego dostane 3 miesiące GW

Zmieniło się też to że teraz sami musimy umówić odbiór  z kurierem a czas reklamacji wynosi 21 dni roboczych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w moim padzie serii 221 gumki tak samo się zniszczą. Jedno mnie ciekawi po co dali mi na gwarancji właśnie z ta wadliwa seria..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie - seria nie ma nic do gumek.

Już na sam widok i pierwszy dotyk powinieneś widzieć czy gumki są inaczej zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te poprawione powinny być bardziej chropowate?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po raz  "enty" wysyłam kolejny raz pada bo w serii 221 pękła gumka i ostatnio sam się wyłączał podczas grania a i numer seryjny się wytarł...

 

Jak sobie poradziłeś z wytartym numerem przy zgłoszeniu ? Paragon musiałeś dołączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie było problemu. W zgłoszeniu podajesz same zera paragonu nie żądali bo pierwszy reklamowałem po 4 miechach, dali nowy wytrzymał 3 miechy, znów dali nowy który wytrzymał nie całe 5 michów( 10 maja mija rok)

we wszystkich wytarł mi się numer co parę razy na info sony mówili mi że to norma iż w kolorowych padach ściera się numer i nie jest to jakiś wyjątek a wręcz częste zgłoszenie . Co jest dziwne to czerwone i niebieskie mają na wlepkę z  numerem pokryta taka dziadoską przezroczystą folia która chwila i się zawija i odkleja wtedy jak się np. czyści to łatwo się ściera. Czarne nie maja tej przezroczystej foli ale numer jest dobrze nadrukowany i prawie nie ścieralny. Liczę że dostanę już z nowszej serii(131,141,321) bo mają dać nowy. Kolega miech temu wysłał po GW niebieskiego bez numerów i dostał nowego tyle że wysyłał przez formularz. Ogólnie jak masz po GW to lepiej przez formularz. Brak numeru seryjnego to zaleta bo nie mogą sprawdzić czy jest na GW

Edytowane przez Angelus528
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne też mają folię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ja mam pada niepoprawionego bo gałki są inne niż w tym białym co mam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja z pytaniem o serwis ps4 . model 1116A , od ponad tygodnia zaczęła wyrzucać płyty z napędu , nie raz co parę godzin a nie raz od razu po włączeniu gry , wyciągnięcie gumki z pod przycisku nie pomogło . Usterkę trzeba zgłosić przez stronę Sony ? , konsola zakupiona przez allegro . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz paragon, to tak - przez kontakt telefoniczny lub serwis reklamacyjny www wsparcia Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dokręcić śrubę awaryjnego wysuwania płyty . U mnie też kiedyś w losowych momentach wysuwał płytę a po dokręceniu śrubki jest juz spokój ponad pół roku.

Wysłane z mojego SM-G900F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oddałem pada, reklamacja przez ( Mediamarkt ) zobaczymy ile procedura potrwa, mogłem indywidualnie ale niech sie sklep z tym pier... . 2 x guma na analogach i R2 nie odbija. Czekam na SMS-a jak odbiorę Dsa dam znać, wiem poczekam pewnie ze 3 tyg jak nie dłużej, ale mam 2 kontrolery także nie rzutuje

Wysłane z mojego iPhone 5 przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, chce kupić ps4 w UK. Wracam do Polski za jakieś 3-4 miesiące, czy gwarancja będę mógł się zgłośić do sklepu sony w Polsce? Nie będzie problemu? Czy będę musiał się męczyć z wysyłką do sklepu w UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś adres e-mail, na którego można pisać w sprawie gwarancji ? Widzę tylko formularz online, ale tam nie ma do wyboru takiego tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś adres e-mail, na którego można pisać w sprawie gwarancji ? Widzę tylko formularz online, ale tam nie ma do wyboru takiego tematu...

 

 

Zadzwon dowiesz się

http://pl.playstation.com/contact-us/#tab-705501

Wysłane z mojego iPhone 5 przez Tapatalk

Tam masz wszystkie formy kontaktu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad wymienili w ciągu 2 tygodni na nowy.

Jak jest z gwarancją teraz jak paragonu nie mam?

Kolega ma na nalepce wyraz japan a ja tylko china.

Ciekawe który dłużej pogra :)

Wysłane z mojego H60-L02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym paragonem to rzeczywiście zagwostka.

Numer seryjny oraz paragon powinien u nich być więc zadzwoń i się upewnij że mają wszystko w komputrze.

Czy Chiny czy Japonia, nie ma już znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że ja paragonu nie mam w cale.

Kupiłem konsole na allegro ponad rok temu więc zaryzykowałem wysyłkę przez stronę internetową.

Jak się zepsuje to i tak można zaryzykować drugi raz.

Na razie sony pozytywnie mnie zaskoczyło oby tak dalej było.

Wysłane z mojego H60-L02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×