Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Party zawsze możesz zmienić. Gra nie narzuca z kim masz robić misje.

Graj kim chcesz a jak się nie spodoba to zawsze możesz grać kimś z party.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I juz nie wpadnie :)

Super, czyli o platynie mogę pomarzyć :sad:

Nie wiedziałem, że oprócz całej masy bugów i glitchy których Bioware niespecjalnie stara się naprawić są też problemy z wpadaniem trofików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Party zawsze możesz zmienić. Gra nie narzuca z kim masz robić misje.

Graj kim chcesz a jak się nie spodoba to zawsze możesz grać kimś z party.

Grę już skonczylem więc wiem jak to działa. Ale Nightmare to inna para kaloszy.

Błąd w wyborze własnej postaci i odpowiednim doborze party przekreśla szansę na sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ostatnim trofikiem także było to za smoki i też się zestresowałem gdy po ubiciu dziesiątej bestii nic się nie wydarzyło. U mnie na szczęście cofnięcie sejva i drugie ubicie tego samego smoka pomogło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też to zadziałało :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUKCES!!! Wczytałem save'a z przed walki z pierwszym smokiem, pokonałem go i trofik wpadł :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę już skonczylem więc wiem jak to działa. Ale Nightmare to inna para kaloszy.

Błąd w wyborze własnej postaci i odpowiednim doborze party przekreśla szansę na sukces

Tak jak ktoś wcześniej wspomniał trudno jest tylko do 12-15 lewelu, póżniej robi się dość łatwo. Oczywiście trzeba odpowiednio dobierać  drużynę, sprawdzać podatność przeciwników na czary itp. Ostatni boss padł z marszu(polecam postacie walczące z dystansu). Na koszmarze grałem postacią gunari-łucznik co był trochę głupie  bo pierwszy padał w boju, ale dobrze dobrana drużuna ratowała sytuację.

Ma ktoś jakieś podpowiedzi odnośnie wyboru postaci i późniejszym doborze party na najwyższym poziomie trudności?

Chcą to zrobić raz a dobrze i nie wiem jak się do tego zabrac

Moim skromnym zdaniem warto mieć zawsze w drużynie jednego tanka(wojownik tarcza+topór, który ściąga na siebie uwagę) i maga(specjaliści od konkretnej magii, których zmieniamy w zależności od okoliczności), a reszta do wyboru. Na koszmarze większość gry przeszedłem zestawem: tank,mag i dwóch łotrzyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrekrutować Doriana, będąc po stronie Templariuszy? Sam dołączy podczas przechodzenia misji fabularnych, czy trzeba zrobić jakąś misję poboczną? Jestem już po misji "oto jest otchłań".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokładnie znajduje się ten Dorian? Już wiele razy chodziłem po podniebnej twierdzy i znaleźć go nie mogę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno piętro nad Solasem - jedno pod Lelianą - nie daleko badaczki zwierząt.


...a przynajmniej już rekrutowany tam stoi zawsze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, rzeczywiście był, wielkie dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem przygodę z DA:I i mam pytanie odnośnie rozwoju Varrica - niektóre umiejętności mają wymóg: "requires a bow", czy w  tej grze BOW  to klasa broni strzeleckiej jako taka czy mam traktować dosłownie i taka umiejętność nie zagra kiedy Varric jest wyposażony w kuszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusza liczy się w tym przypadku jako łuk ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Paski symbolizujące ilość skupienia są przy kole zdolności, ich ilość zależy od poziomu skupienia, może ich być maksymalnie trzy.

2.Romby które widzisz symbolizują poziom naładowania paska skupienia.

3.Skupienie tracimy gdy nasza postać straci przytomność lub spadnie (jeden pasek) , możemy je także zużyć, nie tracimy go podczas odpoczynku/podróży.

4.Skupienie gdy je utracimy regeneruje się podczas walki.

5.Zdolność "Flask of Fire" trwa 5 sekund i w tym czasie musisz użyć "Thausend Cuts" jeśli nie chcesz stracić skupienia.

 

Zobacz kilka stron wcześniej wrzuciłem filmik gdzie jest pokazane na smoku jak to robić.

 

 

Cześć,

 

mix (glitch) Flask of Fire & Thausend Cuts dalej mi nie wychodzi :). Mam naładowany jeden pasek skupienia. Rzucam Sera ulepszone Flask of Fire i w ciągu 5 sek (gdy ikona butelki jest widoczna przy pasku ze skillami) rzucam "Thausend Cuts" na potworze. Niestety po jego wykonaniu czynność Thausend Cuts robi się już nieaktywna a pasek skupienia znika. Próbowałem na smokach i innych potworach z większą liczbą HP. Jaki błąd popełniam? Czy muszę ją jeszcze raz aktywować zanim wykona się ta pierwsza ? Może ten glitch nie jest już aktywny ? :)

 

Widać nie jestem jedyny :)

 

 

Edytowane przez ajvven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zamierzam kupić nowego dragon age ale nie grałem w żadną z poprzednich części. Czy ich znajomość jest potrzebna do tego aby dobrze się bawić przy najnowszej części? Czy jest to kontynuacja czy raczej odrębna historia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem w poprzednie czesci, a przy tej bawie sie przednie. Zawsze mozesz sobie przeczytac zarysy historii w google ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym historię masz w tych wszystkich rzeczach które zbierasz. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram kilka godzin zaledwie, postaci na 5 lvl. Póki co jestem mile rozczarowany DA:I - tutaj ciągle coś się dzieje, świat jest żywy, naturalny, questów cała masa. Miałem wcześniej styczność z pierwszym DA, ale po ok. 10h gry pieprznąłem tym w kąt; Bioware zrobiło ogromny skok jakościowy przez te lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny klient, nie dość że rozczarowany to jeszcze mile :P

 

Po 20h zacząłem grać od zera bo na normal było za łatwo i gra szybko straciła sens.

Na nightmare jest dużo ciężej, ale rzeczywiście od 10+ levelu poziom drastycznie spada.

Szczególnie początek gry daje w kość, później jak ogarniemy crafting jest z górki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja a prawie 80h na liczniku, a dopiero ostatnią miejscówkę zaczynam poznawać. Gdzie tam do końca, a tym bardziej gdzie tam nightmare do platyny :D Gra wciąga mnie niesamowicie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, gram i gram i gram i się nagrać nir mogę.

Boje się o sesję, chyba wyciepie tego dragon age'a xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem man spełnione wszystkie warunki misji czyli 4 na 4 wymaganej władzy a nie zalicza mi tego ze mam 4 na 4 i nic nie mogę dalej zrobić to jedno mam jeszcze pytanie odnośnie trybu multiplayer otóż mam go nie dostępnego z powodu jak to jest napisane na czerwono ta część gry bedzie dostepna dopiero po dokonaniu pelnej instalacji Nie wiem co to znaczy grę mam kupiona w PSS aaa bym był zapomniał jak chce wybrać misję ze stołu np Val Royeaux to pisze na czerwono instalacja zawartości szukam w necie i nic nie znalazłem na ten temat może ktoś z was mi pomoże ruszyć z miejsca bo stoję i mogę tylko poboczne misję robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij options na ikonie gry i informacje i tam bedzie czy dociaga reszte gry czy już pobrało całkowicie :) ja tak miałem z Injustice :)

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×