Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

I to trochę właśnie właśnie kaszana jest bo skoro jestem rogue i moge rozwijać sie jak chce w drzewkach skilli to powinienem też mieć możliwość szybkiej zmiany broni :) Ale zobaczymy co wymodzą w kolejnym DA, po świętach wrócę do tego tytułu bo po 1. Primo to brak minimum 4h na zagranie i po 2. Primo wzięło mnie na God of War Ascension bo nie ograłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę i zastanawiam się na tym. Więc mam pytanie Jak to się ma do pierwszej części ,lepsze czy podobne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku jest ukazana chyba najefektywniejsza taktyka na smoki.

Sam korzystam także polecam.

 

Cześć,

 

mam problem z wykonaniem tego tricku. Nie aktywuje się umiejętność Sery "Tysięce Cięć". W pasku jest ciągle "nieaktywna".  W opisie jest napisane "Ta umiejętność wymaga skupienia". Czy może ktoś pomóc? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam problem z wykonaniem tego tricku. Nie aktywuje się umiejętność Sery "Tysięce Cięć". W pasku jest ciągle "nieaktywna". W opisie jest napisane "Ta umiejętność wymaga skupienia". Czy może ktoś pomóc? :)

Podczas walki laduje Ci sie dodatkowy pasek zwany skupieniem, musi byc pelny zeby użyć dodatkowej umiejętności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas walki laduje Ci sie dodatkowy pasek zwany skupieniem, musi byc pelny zeby użyć dodatkowej umiejętności :)

A da się naładować ten pasek we wcześniejszej walce, podejść do smoka i go wykorzystać ? Czy przy każdej walce trzeba go odnawiać? Jak wygląda ten pasek ? Przy kole ze skillami widzę tylko staminę. Te małe prostokąty? :)

 

Gość na filmiku przed walką ma tego skilla aktywnego.

 

Wielkie dzięki za odp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się naładować ten pasek we wcześniejszej walce, podejść do smoka i go wykorzystać ? Czy przy każdej walce trzeba go odnawiać? Jak wygląda ten pasek ? Przy kole ze skillami widzę tylko staminę. Te małe prostokąty? :)

Gość na filmiku przed walką ma tego skilla aktywnego.

Wielkie dzięki za odp. :)

Tak, da rade wcześniej bo to laduje się podczas walki z wrogiem :) kolega gra na PC ale jesli grasz na konsoli to ten Pasek jest zaraz obok tego, który zużywasz do skilli :) Edytowane przez MyriuR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, jest jedna rzecz która mnie wkurza. Odłamki. Jak bym chciał grać w Mariana to bym kupił Wee U ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, jest jedna rzecz która mnie wkurza. Odłamki. Jak bym chciał grać w Mariana to bym kupił Wee U ;-)

Hah no masakrycznie są po rozrzucane, olalem je i te które przypadkiem się uda to zbiore bo z resztą to porażka :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej zamarudzić, niestety zapomniałem. Denerwuje mnie w tej grze automatyczne wyciąganie broni, gdy zostaniemy dostrzeżeni przez przeciwnika. Gdy się spieszę z punktu A do B, nie chcę żeby mi doopę zawracały jakieś głupie misie i inne wilczki ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah no masakrycznie są po rozrzucane, olalem je i te które przypadkiem się uda to zbiore bo z resztą to porażka :-D

Zbieraj bo da potrzebne później.

Miałem wcześniej zamarudzić, niestety zapomniałem. Denerwuje mnie w tej grze automatyczne wyciąganie broni, gdy zostaniemy dostrzeżeni przez przeciwnika. Gdy się spieszę z punktu A do B, nie chcę żeby mi doopę zawracały jakieś głupie misie i inne wilczki ;) .

Od tego jest koń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj bo da potrzebne później.

Od tego jest koń.

Wiem, że będą, ale teraz mi ssie nie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehh niektóre odłamki są beznadziejne do zbierania.

Przypomina mi się Lineage 2 (C1) i questy na smoka (strider) gdzie jeszcze nie było przygotowanych dobrze dróg i trzeba było praktycznie przez lagi/glitche w teksturach się przebijać do NPC.

 

Tutaj momentami jest podobnie. Podchodzisz do ściany i jakaś inna postać przeskakuje na półkę nad tobą > trzeba się na nią przełączyć ...albo wyjść na samą górę i spaść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest koń.

Ale ja nie chcę na koniu. W całym przejściu, używałem go tylko w na Syczących Pustkowiach. Po prostu nie czułem wiatru we włosach ;). Już nie wspomnę że w tej grze, co chwilę trzeba zbierać roślinki, kamyki i inne pierdy. Jazda na koniu trochę to komplikuje.

Obiektywnie rzecz biorąc koń to przeżytek, jak mawiał Zenek w Nie ma Mocnych :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się.

Skórę też trzeba zbierać.

Albo zbierasz i walczysz albo jedziesz na koniu. W tą lub w tą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się.

Skórę też trzeba zbierać.

Albo zbierasz i walczysz albo jedziesz na koniu. W tą lub w tą.

On by chciał zbierać z konia po prostu, walczyć już by nie musiał Mogli dać opcje towarzysza ktory by biegł za koniem i zbierał to w co koń wdepnie :D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra jest wspaniała i uważam że od premiery PS4 w lepszą nie grałem. Kooperacja w tej grze byłaby dla mnie niesamowitą przyjemnością, ale nie można mieć wszystkiego.

No to kończę na dzisiaj pisanie bo żona mnie goni do sprzątania :sad:. Potem wigilia i obowiązkowa wizyta u teściowej :thumbsup:.

Wesołych świąt panowie :)

 

3ws49.jpg

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooperacja była by czymś przecudownym :) Ja też biorę się za porządki i wszystkim życzę radosnych i wesołych Świąt bardziej z rodziną niż przy konsoli wyjątkowo :) I super prezentów, BlesS Ya

fe4843d99ebc5d53160f5bf0deeb9b2f.jpg

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PS Store pojawiła się noworoczna promocja na DA:I, którą można kupić za 189 zł. To relatywnie wciąż dużo jak na polskie warunki, tym niemniej taniej niż dostępne u nas na tą chwilę wersje pudełkowe (nie wiem jak stoi cena używek na Allegro itp.). W związku z tym chciałbym się dowiedzieć, czy gry zakupione w PS Store są w polskiej wersji językowej (mogą być tylko polskie napisy) oraz czy takie gry można uruchomić na konsoli bez połączenia z internetem?

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- tak, jak już pobierzesz to nie potrzebujesz internetu.

- DA:I ma tylko polskie menu i napisy - audio jest angielskie tak w wersji cyfrowej jak i pudełkowej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się naładować ten pasek we wcześniejszej walce, podejść do smoka i go wykorzystać ? Czy przy każdej walce trzeba go odnawiać? Jak wygląda ten pasek ? Przy kole ze skillami widzę tylko staminę. Te małe prostokąty? :)

 

Gość na filmiku przed walką ma tego skilla aktywnego.

 

Wielkie dzięki za odp. :)

Jeśli mamy łotrzyka-wichrzyciela używamy ulepszonego Flask of Fire i następnie Thausend Cuts, w ten sposób nie tracimy punktów skupienia. Dodatkowo warto w profitach inkwizycji rozwinąć skupienie do poziomu mistrzowskiego. W przypadku Thausend Cuts wygląda to tak, że na poziomie podstawowym postać wyprowadza 12 cięć a na poziomie mistrzowskim aż 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uściślając, DA:I z PS Store ma angielskie menu i napisy?

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler!

 

 

Czy hawke może dołączyć do drużyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- tak, jak już pobierzesz to nie potrzebujesz internetu.

Potrzebujesz. Po godzinie grania offline konsola zechce sprawdzic licencje i bez dostepu do netu gra sie po prostu wylaczy. Przerabiane przy ostatniej awarii internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×