Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

http://zapodaj.net/f18b2ec8a7036.jpg.html

http://zapodaj.net/a0f5590110acb.jpg.html

http://zapodaj.net/ba2741729f6be.jpg.html

 

Jakoś strasznie skompresowało i wyglądają jak kupa :(

Gdzie te screeny z konsoli można przesłać aby później komuś pokazać bądź wkleić na forum ?

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram podstawowym składem, mimo że mogę dołączyć póki co 3 inne postacie to żadna nie przypadła mi do gustu. No ale ja mam na liczniku dopiero 14h i 9lvl także jeszcze to się może zmienić, póki co mam z tej gry masę frajdy. już dawno nie grałem w coś co wyzwoli we mnie syndrom "jeszcze jeden quest i starczy" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie potrafię grać w tą grę normalnie .

Design lokacji tak mnie rozwala że nie mogę się skupić na niczym innym poza zwiedzaniem, przekręcaniem kamerą i podziwianiem widoczków.

Dla człowieka który zaczynał przygodę z grami 20 lat temu, taki DA to spełnienie growych marzeń(ofc dla fana rpg)

 

Wczoraj dorwałem konia i jest już rewelacja .

Zastanawiam się tylko czy wszystkie lokacje będą tak PRZEogromne jak zaziemie i tak piękne graficznie ?

Zaliczam co chwilę opad szczeny i zapisuję foty na dysku .

 

Wybaczam Bio nędzną 2, tu pokazali klasę - gra jest wypakowana po brzegi zawartością .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne - tak. Obszerne - nie.

Koni i różnych innych zwierząt  do kolekcjonowania w stajni jest dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szmaragdowe Mogiły kładą na łopatki wszystkie inne lokacje  :shok:  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero 10h i jestem ciut zagubiony, nabrałem questów już nie wiem od kogo i gdzie ... wątek główny stoi .

10h i mam nieco ponad połowę zaziemia odkrytego .

Poziom koszmarny daje mi strasznie w kość, ciężko ruszyć do przodu .

Przez weekend skatujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szmaragdowe Mogiły kładą na łopatki wszystkie inne lokacje  :shok:  :laugh:

Ja tam wolę Jałowe Mokradła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Solasa jaki polecacie czar ofensywny na początek ?

Chodzi mi o mocną obszarówkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę Jałowe Mokradła

W którym momencie można wkroczyć na Szmaragdowe mogily??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to zostało ci jeszcze 9 innych do znalezienia :D

*badum tsss* :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością, póki co to "jeden z dziesięciu" hahaha  :)

 

Z rzeczy, które mnie zaskoczyły - widzę, że postacie które nie są w party także zbierają doświadczenie i skille. W Haven przeglądałem sobie Iron Bulla i resztę, no i okazuje się, że ja na 12lvl a oni na 11 i punkty do rozdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, poziom zdobywają wszyscy zazwyczaj (zawsze?) o 1 poziom niżej niż Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem w końcu Kasandre :) A jak zdobyć trofke za trzech przyjaciół czy coś takiego??

Ja zabiłem 3 smoki ale gram na normalu wiec to raczej żaden wyczyn :)

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budując u nich reputację przez podejmowane decyzje w rozmowach/fabule oraz wypełniając dla nich questy poboczne związane z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem wszystkim poboczne jak narazie i dlatego pytam bo nie wiem co dalej :)

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy odpowiednim poziomie reputacji lub w po jakimś czasie w fabule masz od nich misje.

Generalnie chodzi o to żeby 3 mieć na wysokim poziomie.

1 już masz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed ostatnią misją fabularną, i zrobiłem od nich misje tylko Solas mi został i juz nie będę miał misji w kręgu hm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Runy wsadzać można wsadzać

dopiero u kowala w Podniebnej Twierdzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MyriuR

Mi to trofeum wpadło gdzieś przy levelu 15, robiłem po prostu wszystkie lokacje po kolei i po każdej lokacji gadałem ze wszystkimi NPC w Skyhold.

 

Knight-Enchanter jest ostro przegięty, wczoraj ja+blackwall wyczyściłem rift na poziomie 20, sam będąc na poziomie 16 na nightmare (2 pozostałem postaci padły zaraz na początku walki).

Biegam z bronią i zbroją +3 guard on hit i amuletem +15% cooldown modifier, w teamie z blackwallem jestem praktycznie nieśmiertelny, jedynie smoki psują sporo krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytania:

 

Bodajze w pierwszej czesci DA mielismy duza liste gdzie moglismy ustawiac odpowiednie zachowania towarzyszy (ci co grali np w final fantasy 12 wiedza jak moga byc rozbudowane te listy).

Chodzi mi o te zachowania typu - gdy postac ma ponize 30% HP to niech lyknie butelke zdrowotna, jesli jest otoczona to niech rzuci ochronne zaklecie itp.

Czy ta gra jest jakos uposledzona pod tym wzgledem, a moze to dopiero pozniej da sie odpowiednio rozbudowac?

Wlaczajac te gre mam liste skladajaca sie tylko z 5ciu pozycji i prawie nic tam nie mozna po swojemu ustawic.

Tzn mozna ustawic ale tylko jakies same podstawy.

Da sie np dla magika ustawic by rzucal bariere na towarzysza gdy ten np obrywa od potwora?

Zaczalem zmieniac te "dostepne" opcje i ustawilem u Solasa na liscie (druga pozycja - sledzenie wroga) by mnie bronil. Wszystko super, ale wtedy Solas wogole nie walczy (a chcialbym tak ustawic by mnie bronil dopiero jak dostaje obrazenia, a jak mnie nikt nie atakuje to niech rzuca tymi zakleciami we wrogow).

 

No chyba ze wszystko przyjdzie samo z czasem i pozniej odkryja mi sie nowe opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obawiam się, że SI naszych towarzyszy jest mocno ograniczone jeśli chodzi o 'szablony zachowania'.

 

Pewnie dlatego, że jest aktywna pauza pozwalająca na planowanie potyczki. Ja korzystam z niej niezmiernie rzadko i tez mi brakuje jakichś bardziej konkretnych ustawień niż "chroń postać X", "nic nie rób", "atakuj mój cel". Taki urok tej gry.

 

A ja mam inne pytanie: jak się sprawują łotrzykowie wymaksowani na walkę sztyletami? Cole'a pogoniłem bo mi światopoglądowo nie pasował. Varrica mam ustawionego na kuszę (lipton że nie może łuków używać), a Serę planowałem zbudować pod koziki. I druga sprawa, z czasem moja bazowa czwórka dostała nowe drzewko umiejętności. Czy to czeka też dodatkowe postacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×