Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz takie pytanie :laugh: sadzę sobie te kwiatki w podniebnej twierdzy ... i mam problem :mellow:
Za każdym razem widzę, że dana roślina urosła, lecz nie mogę jej zerwać :blink: mogę tylko posadzić nowe nasiona :down:
Tylko za pierwszym razem zebrałem plony. Czy ktoś wie ocb? może to jakiś bug czy coś.
Dziękuję za pomoc :thumbsup: i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać dłużej.

Zasadzić nowe można w każdej chwili. Jak zasadzisz to musisz poczekać aż roślina w pełni dojrzeje żeby ją zebrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kim lepiej opłaca się nawiązać kontakt, z magami czy templariuszami? Którzy są ewentualnie bardziej użyteczni w trakcie dalszego przechodzenia gry? Myślę,że to nie spoiler dlatego nie umieszczałem tego komentarza w specjalnym okienku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kim lepiej opłaca się nawiązać kontakt, z magami czy templariuszami? Którzy są ewentualnie bardziej użyteczni w trakcie dalszego przechodzenia gry? Myślę,że to nie spoiler dlatego nie umieszczałem tego komentarza w specjalnym okienku.

Jeżeli wybierzesz magów dwie najbliższe misje fabularne będziesz miał według mnie łatwiejsze niż miałoby to miejsce w przypadku templariuszy. W kontekście dalszej gry wybór ten nie ma większego znaczenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką klasą postaci grałeś i na jakim poziomie trudności?

Warrior 2h na koszmarze .

Fabuła jest spójna, niektóre wątki są ciekawe zwłaszcza poboczne naszych towarzyszy broni .

Ale główna oś fabuły, ratowanie świata przed Koryfeuszem, oklepany standard wałkowany 1000 razy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewałeś tak na prawdę?
Wszystkie DA mają ten sam schemat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się nawet nie DA a chyba wszystkie gry Bioware, dokładnie tek samo wygląda to w ME .

Ale mimo to gra wciągnęła mnie na 130h co jest niesamowitym wynikiem .

To najlepsza gra BioWare w jaką grałem, wystarczył mi ten niesamowity świat i świetny system walki/rozwoju/craftingu  no i wyzwanie na koszmarze .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz takie pytanie sadzę sobie te kwiatki w podniebnej twierdzy ... i mam problem :mellow:

Za każdym razem widzę, że dana roślina urosła, lecz nie mogę jej zerwać :blink: mogę tylko posadzić nowe nasiona :down:

Tylko za pierwszym razem zebrałem plony. Czy ktoś wie ocb? może to jakiś bug czy coś.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Zrób jakiegoś Questa albo postęp to Ci urośnie, taka sytuacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zrób jakiegoś Questa albo postęp to Ci urośnie, taka sytuacja :)

Dokładnie,ja zawsze po odpaleniu gry lecialem do stołu,wybieralem najdłuższe zadania,pozniej roslinki i dopiero w mapę i questy:) czas mijał a w tle sie robiło sie :) Edytowane przez laska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...akurat przy stole jak ktoś nie chce czekać można zmienić godzinę/datę w grze systemie  ;)

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...akurat przy stole jak ktoś nie chce czekać można zmienić godzinę/datę w grze ;)

W systemie chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, pomyliło mi się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pamięć mnie nie myli to dostaniesz później questa i będziesz mógł się tam dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

504_59579356_284_tn.jpg

Kto mi powie jak się tam dostać :laugh: i na tą wysepkę :thumbsup:

 

Dokładnie, będziesz miał wątek Varika i jaskinia stanie dla Ciebie otworem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już za sobą ponad 50h i faktycznie gra się bardzo rozkręciła aż ciężko mi się oderwać. Zrobiłem sobie 2h reavera i muszę przyznać, że ta klasa czyni spustoszenie wśród wrogów :D na razie odpaliłem grę na normalu żeby zaoszczędzić sobie nerwów, ale zastanawiam się jaką postać najlepiej wybrać na nightmare? Mag, który pójdzie w Knight-Enchantera jest odpowiednim wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi udzielić porady jak mam walczyć z bossem misji "Szeptem" -

Alexiusem

jeśli moja drużyna ma bardzo mało zdrowia i każda konfrontacja z nim kończy się śmiercią (mam 0/8 eliksirów zdrowia) ? Czy leżą gdzieś w pobliżu jakieś mikstury których nie zobaczyłem a mógłbym chociaż troche odrzyskać zdrowie? Jeśli nie to jak z tym sobie poradzić? Gram na Hardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, przed wejściem do bossa miałem 2 potiony.

Próbowałem ze 30 razy nie ma szans go rozwalić bez potów bo później wyłażą potwory ze szczeliny i  masakrują wszystkich( bo po wskrzeszeniu masz mm HP)

W tej lokacji jest sporo skrzynek z potami min. 4, ale jeśli zużyłeś je roztropnie to nie mas innej opcji jak load z przed misji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem go ubić z tymi paskami życia doszedłem do tej drugiej szczeliny no ale zmora która z niej wychodzi całkowicie zabrała mi nadzieje . Eh 2 godziny w ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo, ale nie ma innej opcji .

Co tam 2 h jeszcze 100 przed tobą :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem go ubić z tymi paskami życia doszedłem do tej drugiej szczeliny no ale zmora która z niej wychodzi całkowicie zabrała mi nadzieje . Eh 2 godziny w ... :)

W całej misji "Szeptem" jest kilka skrzyń gdzie można uzupełnić mikstury leczące, przed salą z Alexiusem jest ich bodaj trzy.

Dobrze na misję oprócz standardowych mikstur leczących aby każdy członek zespołu miał kilka mikstut regeneracyjnych.

Alexius jest prostym przeciwnikiem w porównaniu z bossem z misji werbunkowej Templariuszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem,że te skrzynie z miksturami zostały wtedy przeze mnie wszystkie wykorzystane i nie było jak uzupełnić HP :D Ale już sobie poradziłem zacząłem od nowa save i chyba pierwszy raz w historii gier byłem tak oszczędny z miksturami :D  

O wiele wiele trudniejszy to był boss Kapitan Dainam (poprawna nazwa? ) przy ataku Koryfeusza na Azyl. Niestety nie ubiłem go a ominąłem walkę z nim przez przekręcenie machiny oblężnicznej do końca i uruchomił się filmik :D Przedwieczny to chyba najładniej zrobiony charakter w tej grze. (nie liczymy oczywiście smoków :D)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wiele wiele trudniejszy to był boss Kapitan Dainam (poprawna nazwa? ) przy ataku Koryfeusza na Azyl. Niestety nie ubiłem go a ominąłem walkę z nim przez przekręcenie machiny oblężnicznej do końca i uruchomił się filmik :biggrin: Przedwieczny to chyba najładniej zrobiony charakter w tej grze. (nie liczymy oczywiście smoków :biggrin:)  

Myślę, że jakbyś wybrał templariuszy i w ataku na Azyl miał przeciw sobie Fionę plus niesamowicie upierdliwych czaromiotów Venatori to zrewidował byś swój pogląd o kapitanie Denamie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę, że jakbyś wybrał templariuszy i w ataku na Azyl miał przeciw sobie Fionę plus niesamowicie upierdliwych czaromiotów Venatori to zrewidował byś swój pogląd o kapitanie Denamie ;)

O jezu to tak to działa? :ohmy: To chyba jednak bardzo dobrze,że wybrałem i "pomęczyłem" się z tą misją dla Magów... Tu pewnie przekręcenie machiny by nie podziałało :D  

Edytowane przez Michalx2204
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dzisiaj w końcu zasiądę do Inkwizycji. I z tego względu pytanie. Zaczynam od razu na Koszmarze i interesują mnie dwie klasy: Knight Enchanter i jakiś build wokół Archera. Wiem, że obie dadzą sobie radę, ale która daje więcej funu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×