Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Domin@tor sprawdzę :)

EDIT czyli bym musial grac od nowa niestety bo po pierwsze to zglitchowalo mi się bo zrobiłem 10 z tego filmiku a z tego co widzę to z innymi zrobiłem rozmowy nie tak jak trzeba ehh

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał jutro zacząć od nowa te story mission magów, nie ma opcji bez potów rozwalić bossa .

Jest banalny ale jednak przy 2 fali mobków ze szczeliny kładą mi całą ekipę bo juz po wskrzeszeniach mają minimalnie hp .

Wnerwia mnie straszna głupota moich towarzyszy którzy wbiegają centralnie w pułapki zastawione przez bossa .

Skrzynia bezwzględnie powinna być w kuźni u kowala w wiosce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre są też potrzebne do produkcji przedmiotów ze zleceń ;)

One też są chyba zaznaczone na żółto, ja od poczatku gry sprzedawałem wszystko oprócz żółtych i nigdy nic mi nie brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę już. Niestety na normalu bo za późno sie ogarnąłem, żeby zacząć jednak od koszmaru :/ Brakuje mi dwa trofea za trudności i jeden za sojuszników. Ten za sojuszników to mógłbym pomaglować save'ami ale z trudnością raczej nic nie zrobię. I dylemat czy startować znowu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpocznij i wystartuj. Ja tak zamierzam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstrasza mnie troszkę wizja padania na pysk często i zbyt dlugiego przechodzenia heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Domin@tor sprawdzę :)

EDIT czyli bym musial grac od nowa niestety bo po pierwsze to zglitchowalo mi się bo zrobiłem 10 z tego filmiku a z tego co widzę to z innymi zrobiłem rozmowy nie tak jak trzeba ehh

 

Pamiętaj że to   trofeum  zaliczy dopiero gdy pojawi się dodatkowa opcja dialogowa,musisz spytać członka drużyny co o tym myśli.Postępuj zgodnie z tym filmem,a na pewno CI wpadnie trofik :thumbsup:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstrasza mnie troszkę wizja padania na pysk często i zbyt dlugiego przechodzenia heh

Jak dojdziesz do Skyhold to będzie z górki, tylko początek jest ciężki.

Jak chcesz mieć już zupełnie łatwo to graj magiem Knight-Enchanter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja cos zle zrobilem, czy moze przez to ze gram lotrzykiem nie moge opowiedziec sie po stronie magow?

Na tym stole inkwizycji robie po kolei wszystkie zadania i w pewnym momencie mialem nad jednym zadaniem taka jakby zielona mgielke/znacznik.

Kliknalem na nia i to wlasnie bylo zadanie zwiazane z templariuszami - oczywiscie z informacja, ze jesli je wybiore to zadanie z magami zostanie zablokowane.

Problem w tym ze zadnego zadania z magami nie mialem na tym stole.

To nie jest jakis tam wazny dla mnie problem bo i tak przy pierwszym podejsciu do gry "poszedlbym" do templariuszy.

Pytanie na przyszlosc jak bede gral drugi raz magiem, bo wtedy chcialbym opowiedziec sie po "magicznej stronie mocy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne pamiętam dokładnie jak to wyglądało. Widocznie w którymś dialogu coś inaczej powiedziałeś lub jakiegoś innego nie odbyłeś. 

W każdym razie questy z "zieloną mgiełką" to fabuła. Cała reszta to poboczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

gdzie najlepiej farmić gruczoły wielkiego pająka na runy smokobójstwa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

gdzie najlepiej farmić gruczoły wielkiego pająka na runy smokobójstwa? 

 

O ile dobrze pamiętam to wybrzeże sztormów w jaskiniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to wybrzeże sztormów w jaskiniach

Tam są tylko zwykłe gruczoły a potrzebne są trujące gruczoły. Znajdziesz je tutaj :  

Gra praktycznie scalakowana (brakuje 3 trofików z czego jeden nie wpadł za Agentów) na poziomie hard. Dawno się tak nie bawiłem grając, satysfakcja z taktyki i walk nie do opisania ( mowa tu o wyższych poziomach trudnośći ). Wylizałem wszystkie ściany i zajęło mi to 93h. Ekipa, która wg mnie jest niezniszczalna to protagonista+ Sera (z kolczastym łukiem,najlepszym w grze zrobiony z matsów smokowych), Blackwall ( nie do zajechania z gardą ) i oczywiście niezniszczalna Vivienne z samoodnawiającą się barierą plus ( i tu konieczność !) broń z odmienionym pustką srebrytem, który daje 5pkt gardy za każde trafienie ! Mocno OP ale sieka aż miło się patrzy. Solo smoki na luzaku. Odczekam troszke i rypne na Koszmarze. Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba nie uwolnie od tej gry - ale to wszystko w pozytywnym sensie.

 

Sam sie z siebie smieje bo po ok. 40 godzinach gry, zaczalem grac od nowa inna postacia.

Przyznam sie ze jestem takim "niedzielnym" graczem i zawsze gdy zaczynam grac w jakas nowa produkcje to ustawiam poziom trudnosci na normalny.

 

Grajac teraz lotrzykiem zrobilo sie ... za latwo. Oczywiscie wczesniej pisalem ze mialem klopoty z zamknieciem niektorych szczelin, ale kazdy by chyba je mial skoro postaciami na 4 levelu chcialem sie mierzyc z potworami na levelu 12.

Oczywiscie moglem sobie zwiekszyc poziom trudnosci w trakcie poprzedniej gry, ale to byl tez taki pretekst by wogole zmienic postac (i nie chodzi tylko o profesje).

Wczesniej stworzylem sobie "elfika", ktory (nie obrazajac nikogo) bardziej nadawal sie do gejowskiego klubu niz by z dwoma nozami biegal po rowninach i gorach.

Bląd grzyweczka, usmieszek, jakies cienie pod oczami - nosz kurna - juz nie moglem na niego patrzec w tych cutscenkach :)

Teraz zrobilem czlowieka i przynajmniej wyglada "porzadniej".

 

Pytanie z innej beczki

Jak dlugo od momentu zdobycia Podniebnej twierdzy trzeba czekac by moc zrobic te druga specjalizacje (oczywiscie biorac pod uwage ze ma sie powyzej 10 levela)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu po zajęciu Podniebnej Twierdzy można podjąć działania zmierzające do uzyskania drugiej specjalizacji.

Pierwsze co musisz zrobić to zaprosić instruktorów, robisz to z poziomu maby w komnacie narad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki

Jak dlugo od momentu zdobycia Podniebnej twierdzy trzeba czekac by moc zrobic te druga specjalizacje (oczywiscie biorac pod uwage ze ma sie powyzej 10 levela)?

 

Dobrze nie pamiętam,ale chyba powinno już być do wyboru na stole narad...ale mogę się mylić :)

 

 

Tam są tylko zwykłe gruczoły a potrzebne są trujące gruczoły. Znajdziesz je tutaj :  

 

A to pardon :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nie pamiętam,ale chyba powinno już być do wyboru na stole narad...ale mogę się mylić :)

Tak jest, przy stole narad jest misja, dzięki której zaprosisz do twierdzy 3 instruktorów danej klasy. Każda będzie miała dla Ciebie questa, proponuje zrobić wszystkie i na końcu sobie wybrać specke u danego trenera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od którego poziomu wybiera się dodatkową specjalizację? Moi kompani takowe mają, znikąd się pojawiły w ich zakładkach, a u mnie nadal te same, jedynie nowa jaka się pojawiła to drzewko inkwizycji. Mam już 13 lvl, więc to wpadnie samo pchając fabułę, czy trzeba jakieś questy poboczne zrobić? Podobno zaklinacz zmiata wszystko, więc już doczekać się nie mogę, a smoki czekają.

Edytowane przez PatrikoPPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli chcesz z maga zrobić magicznego tanka naparzającego wszystko w pełnym zwarciu to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nie zauważyłem heh. A specka do maga to zaklinacz, czy może znajdę coś lepszego?

Zaklinacz (jeśli masz dobre przedmioty(kilka postów wyżej jest mój opisujący Vivienne) to ta klasa jest niezniszczalna.

Nekromanta - chyba nie muszę tłumaczyć, jest nim Dorian - możesz przetestować i poczytać skille w drzewku co ma.

Rift Mage ( mag z czarami zadające największe obrażenia demonom ze szczelin ) oraz sam możesz takowe sczeliny tworzyć.

 

Dla mnie najl.rozwiązaniem jest Zaklinacz ale gra taką postacią jest bardzo monotonna. Ja tam najlepiej bawiłem się łucznikiem (Sera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede mial duzy klopot z wyborem specjalizacji dla mojego maga.

Czary zasiegowe wymiataja. Jak sie posci dobre combo i zadzialaja niektore pasywki (np. krytyk resetuje czas ladowania sie czarow) to nie ma nie ma co zbierac.

Z drugiej strony zaklinacz kusi :)

Bedzie ciezki orzech do zgryzienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadne czary zasiegowe nie sa tak mocne jak widmowe ostrze zaklinacza. Tzn sa skille specjalne, ale one wymagaja czasu naladowania i many. Gdy z daleka bedziesz smyral wroga podstawowym atakiem po 100-120 ostrzem jedziem po 500-600 albo i wiecej .. krytyki sa tez odpowiednio mocniejsze. Do tego ostrze dziala obszarowo (jesli obok siebie stoi 3 wrogow to 3 dostaje) i odbudowuje bariere.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W między czasie jeszcze jakiś piorunek obszarowy i bariera skacze na full ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×