Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem, odpaliłem i nie mogę wyjść z podziwu. Gra wygląda bosko, szybkie pytanie - na jakiej zasadzie działa blok ?? Jadę człowiekiem z tarczą i mieczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest zdolność blokowania ktora przypisujesz do skila i wciskasz ten przycisk i blokuje w twoim przypadku to bedzie chyba zdolnosc mur czy jakos tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina bicia smoka... mistrzostwo. xD

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ogólnie dostaje mega kopa po około 26 h , graficznie też im dalej tym lepiej ( pustynne miejscówki to Tatooine nowej generacji , a podczas burzy to wygląda lepiej niż MGS V imo ) . No kurczę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony , seria wróciła w znakomitym stylu po średniackiejj dwójce .. Jeszcze się okaże że wypadnie lepiej niż hajpowany Wiedźmin heh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Występują pory dnia? Jak w GTA ;)

Tak kusicie że chyba jutro Saturn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chyba z 5h i nie mogę wyjść z podziwu, gra się fantastycznie. Przytłacza mnie trochę mnogość tego wszystkiego, liczba zadań i miejscówek, co chwilę trafia się coś ciekawego do zwiedzenia. Zastanawiam się jak do tego podejść żeby się nie pogubić bo ledwo poczyściłem trochę zaziemie to już mi się bagna i wybrzeże sztormów odblokowało. Graficznie powala, wiedźminowi ciężko będzie to przeskoczyć przynajmniej pod względem wizualnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie na Wiedzmina wogóle nie nastawiam, grałem w poprzednie części. Dwójka fajnie wyglądała i to tyle. Świat przedstawiony tam wogólę do mnie nie przemawia, ilość przekleństw (choć nie stronie od nich w realu) skutecznie odstraszyła. To nie moje fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zyga101

Polecam ci przejść kilka misji z głównej ścieżki. Dzięki temu odblokujesz kilka opcji, znacznie pomagających w rozgrywce i eksterminacji.  Rusz fabułę chociaż do momentu

przeprowadzki do własnego zameczku.

;)

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 24h, jestem zadowolony, ale nie pieję z zachwytu. Świat jest ogromny i pewnie przez to potrafi nieźle pustką zawiać momentami. Ilość zadań, zwłaszcza na początku jest wręcz przytłaczająca. Niestety rozwój postaci został uporszczony do minimum i ciężko tu stworzyć indywidualny build. System walki do najlepszych również nie należy. Gram na najwyższym poziomie trudności i generalnie warto tu wykorzystywać kamerą taktyczną ,ale łatwiej byłoby chyba ogarnąć temat aktywnej pauzy tradycyjnie czyli za pomocą myszki i klawiatury :) Tworzenie/ulepszanie zbroi/broni jest przekombinowane totalnie, cała ta sala narad też. Generalnie gra warta zakupu, ale grywało się już w lepsze rpg'i, nawet w tym roku :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie levelowania, jadę człowiekiem wojownikiem z bronią i tarczą, w okienku zdolności Broń i Tarcza odblokowałem to co było do odblokowywania, gdzie dalej punkty zdolności wydawać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innych drzewkach?

Pamiętaj że tam masz po pierwsze pasywy po drugie każde dodanie skilla zwiększa ci kluczową dla tej postaci statystykę o 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie levelowania, jadę człowiekiem wojownikiem z bronią i tarczą, w okienku zdolności Broń i Tarcza odblokowałem to co było do odblokowywania, gdzie dalej punkty zdolności wydawać ??

 

Proponuje drzewko Herszt.

 

Ubil ktos smoka? Jaki lvl? Jakie staty gearu? Jaki loot?

Ja mam 17 i jutro chyba sie pofatyguje na Zaziemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje drzewko Herszt.

 

Ubil ktos smoka? Jaki lvl? Jakie staty gearu? Jaki loot?

Ja mam 17 i jutro chyba sie pofatyguje na Zaziemie...

Ogólnie to ludzie na 14 lvl na najtrudniejszym poziomie pokonują smoki jest pełno filmików na yt. Jeśli można smokiem nazwać

Wiwerne w zadaniu zleconym przez Judith to pokonałem ją na 12 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje drzewko Herszt.

 

Ubil ktos smoka? Jaki lvl? Jakie staty gearu? Jaki loot?

Ja mam 17 i jutro chyba sie pofatyguje na Zaziemie...

 

 

Ja na lvl 18 ubiłem już 7 smoków :D loot wporządku gram na trudnym jako mag :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa itemizacji? Nie ukrywam, że jestem strasznym item-whore. Ktoś, kiedyś pisał, że grając Qunari jest mała różnorodność w zbrojach. Może się ktoś bardziej na ten temat wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ,gram czlowiekiem wojownikiem mam 18lvl ubilem 3 smoki  i jestem po misji przyjecie .Mam wrazenie ze jest bardzo malo zbroi i mieczy.Mam zbroje templariusza statystyka 225 ,poprzednio herszta ok 200 a jeszcze wczesniej forpoczty 150 i nie widze nic innego lepszego,jakies topory ,buławy itp sa ale zwykle miecze jednoreczne bardzo slabe.na prezentacjach gry pokazywali kilkanascie kompletnych mega fajnych pancerzy a tu co ? jedynie pelno fioletowych pierscieni ,naszyjnikow itp zabijam na 2 strzaly kolesi w zbrojach jak z bajki a sam latam jak patalach .ostatnio znalazlem niby fajna trupiego legionu ale dla wyszkolony tylko przez krasnoludy wiec dupa.

Edytowane przez szeryffo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie uzupełnia się mikstury w czasie długich misji, czy są jakieś stanowiska czy można tylko w obozach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie długich misji (fabularnych) co jakiś czas jest jakby checkpoint i jest skrzynka z uzupełnieniem zapasów mikstur.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest płynna zmiana pory dnia (coś w stylu GTA)?

 

Ktoś pytał o to na poprzedniej stronie ale nie uzyskał odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym poprosił jeszcze o jakiś ProTip gdzie szybko wbijać doświadczenie i z jakim poziomem warto wejść na mokradła (bagna). Na razie jestem na 8 i robią ze mnie tam miazgę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo czytaj notatek i wszelkiego innego badziewia, rób misje poboczne - za nie porównywalnie jest najwięcej expa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolejne pytanie z cyklu 100 pytań do, gdzie się robi runy do uzbrojenia ??. Mam sporo esencji, a nie wiem co z nimi robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym poprosił jeszcze o jakiś ProTip gdzie szybko wbijać doświadczenie i z jakim poziomem warto wejść na mokradła (bagna). Na razie jestem na 8 i robią ze mnie tam miazgę.

Na 10lvl nie mialem problemu juz na mokradlach...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jeszcze ostatnie na dzisiaj strategiczne pytanie i kończę dziś zawracać wam tyłek, jako że jadę ziomkiem z tarczą i mieczem to skąd mam wiedzieć przy wytwarzaniu przedmiotów czy np. miecz który chcę wykuć nie jest dwuręczny (jak latam z dwuręcznym to nie mogę korzystać ze specjalnych kombo do tarczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×