Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dlugo rosna  rosliny w ogrodzie?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde pabowie z tymi odlamkami jest masakra w zakazanej oazie... Ten obszar jest tak wielopoziomowy ze na prawde trzeba sie nameczyc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde pabowie z tymi odlamkami jest masakra w zakazanej oazie... Ten obszar jest tak wielopoziomowy ze na prawde trzeba sie nameczyc:)

I tak Ci nie wystarczą te wszystkie odłamki do otwarcia wszystkich drzwi w świątyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobra recka AJ:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jeszcze ostatnie na dzisiaj strategiczne pytanie i kończę dziś zawracać wam tyłek, jako że jadę ziomkiem z tarczą i mieczem to skąd mam wiedzieć przy wytwarzaniu przedmiotów czy np. miecz który chcę wykuć nie jest dwuręczny (jak latam z dwuręcznym to nie mogę korzystać ze specjalnych kombo do tarczy)

Na jednoręczną broń masz osobną ikonkę. Dwuręczna ma w ikonce znak topora, mimo że są tam też młoty i miecze. Także druga ikonka od lewej powinna mieć tylko bronie jednoręczne i właśnie z niej powinieneś korzystać.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na poziomie średnim trzeba się troszkę pomęczyć czy rambo mode on?Bo zaczynam DA i nie wiem jaki wziąć poziom,nie chcę katować jednej walki 3 dni bo mam dużo innych gier do ogrania więc nie wiem czy trudny nie będzie przesadzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy smokach trzeba sie troche pomeczyc reszta obleci . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że średni poziom będzie dobry. Co prawda dopiero godzin gry i 6lvl i ciągle na Zaziemiu ale są szczeliny gdzie mnie na 2 strzały biorą także jak chcesz się dobrze bawić a nie wkurzać to weź średni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na poziomie średnim trzeba się troszkę pomęczyć czy rambo mode on?Bo zaczynam DA i nie wiem jaki wziąć poziom,nie chcę katować jednej walki 3 dni bo mam dużo innych gier do ogrania więc nie wiem czy trudny nie będzie przesadzony.

 

Widze , ze kolega chce sie przebiec po mapach Dragon Age , w takim razie najlepiej na latwym poziomie grac , ja na hardzie czasem strasznie sie mecze. Jak tu czytam , ze ktos ma juz 28 czy tez wyzszy level to sie zastanawiam kiedy ja do niego dobije , gram od premiery po godzince moze czsem troszke dluzej i mam dopiero 8 level 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie przestaje mnie zaskakiwać, napiszę tylko tyle - szmaragdowe mogiły i Villa Maurel. Po co ja to kupiłem przecież trzeba jakoś iść spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze kolega chce sie przebiec po mapach Dragon Age , w takim razie najlepiej na latwym poziomie grac , ja na hardzie czasem strasznie sie mecze. Jak tu czytam , ze ktos ma juz 28 czy tez wyzszy level to sie zastanawiam kiedy ja do niego dobije , gram od premiery po godzince moze czsem troszke dluzej i mam dopiero 8 level 

Nie brałem łatwego pod uwagę tylko średni lub trudny,przebiec to się mogę po piwo do sklepu ewentualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie trofeum "Inkwizytor", czy trzeba przejść całą grę od począdku do końca na koszmarnym poziomie trudności, czy tylko ostateczną rozgrywkę? Bo mam już serdecznie dość :)  idzie jak po grudzie...  Zazdroszczę Wam wyższych poziomów u mnie dopiero 8 :sad: , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej po prostu expić ? Sam w DA:I jeszcze nie grałem ale erpegi to najłatwiejszy rodzaj gier w których można przeskoczyć poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie trofeum "Inkwizytor", czy trzeba przejść całą grę od począdku do końca na koszmarnym poziomie trudności, czy tylko ostateczną rozgrywkę? Bo mam już serdecznie dość :)  idzie jak po grudzie...  Zazdroszczę Wam wyższych poziomów u mnie dopiero 8 :sad: , pozdrawiam

Od początku do końca.

 

Trace, tutaj expienie wcale nie jest takie proste.

Mobki się nie respią w nieskończoność.

Trzeba łazić, czytać, zbierać kombinować :P Jednym słowem trzeba się tutaj napracować na poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 lv to max i żeby go osiągnąć trzeba zmaksować dosłownie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowym utrudnieniem jest blokada lvl, gdzie ponizej 3 poziomow w dol za ubicie potwora nie ma expa. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedl juz ktos DA? :biggrin: Gre mozna przejsc na jakies 2 sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku do końca.

 

Trace, tutaj expienie wcale nie jest takie proste.

Mobki się nie respią w nieskończoność.

Trzeba łazić, czytać, zbierać kombinować :P Jednym słowem trzeba się tutaj napracować na poziom. 

SephiroT, dziękuję za odpowiedź i idę się trochę poużerać... ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedl juz ktos DA? :biggrin: Gre mozna przejsc na jakies 2 sposoby?

 

80 h i wciąż sporo do roboty myślę, że na 100 przejdę. Tak twoje wybory będą miały wpływ na różne wydarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedl juz ktos DA? :biggrin: Gre mozna przejsc na jakies 2 sposoby?

52 h mi zajęło przejście na średnim poziomie , w moim przypadku końcówka byla bez mega twistów ale jak najbardziej sycąca super giera , ale 3 ostanie miejscówki "przebiegłem" heh :) przyznaje , gra jest ogromna i spokojnie można spędzić pewnie i 150 h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza wam się czasem zawieszanie się dialogu albo zanik dźwięku?

Mam 20h na liczniku i raz mi wykrzaczył dźwięk na kilka minut. Natomiast dzisiaj podczas walki wywalił mi błąd aplikacji. Nic szczególnego, tak to bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanik dźwięku naprawia wejście do menu kołowego poprzez naciśnięcie przycisku options i powrót kółkiem do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×