Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nic negatywnego nie zauważyłem. Wszystko cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie załatwiłem -zleciłem Jozefinie misje i to taka na 25 h i zostało jej 17h a teraz sie dowiaduje ze bez niej nie mozna rozpocząć misji specjalizacja na inkwizytora!!! Jest na czerwono napisane zajęty

Idiotyczna blokada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie załatwiłem -zleciłem Jozefinie misje i to taka na 25 h i zostało jej 17h a teraz sie dowiaduje ze bez niej nie mozna rozpocząć misji specjalizacja na inkwizytora!!! Jest na czerwono napisane zajęty

Idiotyczna blokada

Przedstaw datę w konsoli jak Ci się spieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie ten trik? Stosowałeś go?

Nie spieszy mi sie az tak ale wątek główny juz w większości zrobiony i nawet na poboczne zadania chciałem juz mieć ta specjalizacje

Juz sie nastawiałem na masterowanie zaziemia i okolic przez te 17h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każda gra na singleplayer bierze dane z clocka systemowego, więc tak długo jak nie stosujesz tego tricku na multiplayerze(w tej grze to i tak niemożliwe) to zadziała ci wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrogowie się respawnują w kółko czy zrobienie czegoś tam na danym obszarze sprawia ,ze się już nie pojawiają ?

Gram na koszmarze,czasem pójdę gdzieś za daleko i wracając biegiem znów się na kogoś napatocze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40h gry, 14lvl, gram na średnim, a nie mogę tego smoka na Zaziemiu ubić :)

 

Przyznawać się, kto jaką bohaterkę do romansu namówił? ;) Ja Kassandrę, ale miała sztuczne piersi cholera :) Gram elfem, przy tworzeniu jego wyglądu na początku zrobiłem z niego potwora, poczwarę i predatora - scena sexu z Kassandrą wyglądała komicznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wam po ogrywaniu ponad 3h dragona zaczyna wyć konsola? Nie wiem czy cieplo w pokoju czy duzo skakania po lokacjach ale moja udawała samolot:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna przed chwilą wbita :biggrin:,138 godzin grania.Grę przechodziłem dwa razy,stawiam ją na podium,w moim prywatnym rankingu na najlepszą grę "BEST EVER" :yes:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna przed chwilą wbita :biggrin:,138 godzin grania.Grę przechodziłem dwa razy,stawiam ją na podium,w moim prywatnym rankingu na najlepszą grę "BEST EVER" :yes:

 

Niezly wynik jak na dzisiejsze standardy , gdzie na gre zajmujaca 30 h mowi sie dluga :D

Gra na , ktora nie byl nakrecany zaden hype , weszla na konsole kuchennymi drzwiami i mamy hit w przeciwienstwie do tytulow , mocnoa promowanych i zapowiadanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy nie grałem w dragon age, to inkwizycja bardzo mi się podoba. Niestety ja grę będę przechodził chyba z 200 h. Zerkam w każde miejsce, w poszukiwaniu materiałów, ciągle l3 naciśnięte i jazda.

Takie przyzwyczajenie z wiedźmina 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając drugi raz  w tą grę,znalazłem ciekawą legendarną tarczę,zresztą co będę się rozpisywał ->

 

wjd3enik.jpg

 

823vfjij.jpg

 

Tutaj ją stąd zabrałem ->

 

8wh2f5kg.jpg

 

 

Jeśli ktoś chętny jest jej odszukać to zapraszam,podam miejsce tej tarczy w spoilerze :)

 

Musicie się udać tam gdzie jest biała strzałka.

bdjsnp8k.jpg

 

PS.Dodam jeszcze że ja z tą tarczą przeszedłem grę na koszmarze :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w koncu ubilem pierwszego smoka na zaziemiu na 15lvl bronia dwureczna z jakas mistrzowska runa smoczobojstwa - myslalem ze lepsze fanty wpadna ze smoka:/

Z tymi specjalizacjami tez jest troche zamieszania - bez poradnika bym chyba nie dal rady tak szybko tego ogarnac...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominator88 - dzięki za namiary, przyda się. @Caligator ja też 15lvl i szykuje się na tego smoka ze Śródziemia, pamiętasz może gdzie tę runę kupiłeś, raz ją gdzieś u kupca widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna przed chwilą wbita :biggrin:,138 godzin grania.Grę przechodziłem dwa razy,stawiam ją na podium,w moim prywatnym rankingu na najlepszą grę "BEST EVER" :yes:

Gratuluję :thumbsup: . Ja mam dopiero połowę osiągnięć i z moim tempem, platynka wpadnie już w marcu 2015. Gra jest cudowna i bawię się liżąc każdy kąt, co w tej grze dla mnie może oznaczać 500 godzin ;). Gra musi mi starczyć na kilka miesięcy, więc na takie coś czekałem.

Mam pytanie odnośnie trofeum: On Burning Wings - Recruit a powerful ally to even the score. Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominator88 - dzięki za namiary, przyda się. @Caligator ja też 15lvl i szykuje się na tego smoka ze Śródziemia, pamiętasz może gdzie tę runę kupiłeś, raz ją gdzieś u kupca widziałem...

Kupilem cala bron z runa w Podniebnej Twierdzy u handlarza - Topór Łowcy smoków (indeks 287obr./s)...

No i sorry ale sie pomylislem - bron jest od 16lvl wiec dopiero na 16lvl poszedlem ubic smoka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nevermind :D

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smok ma 12lvl z tego co pamietam, wiec nie bardzo rozumiem jakich dobroci sie spodziewac mozna idac na niego majac 15lvl ...  :P  Ubijcie go na 9-10 lvl i itemy na pewno beda wydawaly sie super  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś go ubił na 9-10 lvl, na dodatek na hardzie - szacun. Orłem w TAKI rodzaj gier i piłkę nożną nie jestem, jednak trochę w życiu pograłem, a na 14lvl poziom średni po 45h, zbieraniu wszystkiego, cudowanie z runami, schematami itp - nie dałem rady, ale wciąż się uczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc. Nie zaglądałem jeszcze  do tego tematu by sobie: a.) Zbytnio nie spoilerować b.) Czytając komentarze nie narobić sobie zbyt wielkiego smaku. Zacząłem dopiero dwa dni temu ale gra leżała na półce zafoliowana od premiery. Ograłem inne gry bo nie lubię mieć ponapoczynanych tysiąca gier i DA: I zostawiłem sobie na sam koniec.

Na razie za mną 16 godzin gry i jak na razie gra jest rewelacyjna. Gram na koszmarze i powiem że - jest moc ! Gra jest dość wymagająca ale na razie obyło się bez frustracji. Mam 8 lvl i w fabule jestem na początku przygody bo ubiłem dopiero co

Demona zazdrości

no i zrobiłem prawie całe Zaziemie, prawie całe bo po kilku próbach dałem sobie spokój ze smokiem tam przebywającym, na razie jestem na to za cienki. 

Marzy mi się platyna i myślę że nie jest trudna a czasochłonna, pożyjemy - zobaczymy. Na PlaystationTrophies.org jest niezły Trophy Guide & Roadmap . Wynika z niego że jest sporo trofeów do pominięcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem DA. 115 h na liczniku. Dla wszystkich nowych polecam jednak grać na koszmarze. Na normalu na ostatniego bossa spojrzałem i umarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×