Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć któreś z trofeów są zglitchowane i mozna sie wkruwić nieco :)

Musę potwierdzić. Dwa trofea mam w plecy :sad:. Między innymi za romans, który wypełniłem na 100% i za wejście do świątyni Solasa. Jestem przy końcówce gry na koszmarze, jak mi nie zaliczy za poziom to się lekko wqurfie. Jeden z kolegów napisał wcześniej, że nie jest tak trudno i duża większość przeciwników pada bez naszego uszczerbku na zdrowiu. Dla mnie jest ciężko, nawet na wyższych levelach i czasami można się naprawdę spocić. Ale może nie mam dobrego skilla, lub odpowiedniego ekwipunku ;). Nie wiem czy się nie mylę, ale mam wrażenie że niektórzy przeciwnicy awansują razem z nami. Jeżeli mam urojenia, proszę to sprostować.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że zwiększa im się poziom jak np. Misiek byl na 8 to dalem na Trudny i był na 11. Co do awansu przeciwników to nie zwróciłem za bardzo na to uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca rozumiem jaki macie problem ze schematami. To jaki item z niego wyjdzie zalezy od materialow ktore uzyjecie w trakcie crafcenia. Przed craftowaniem schematu pokazane sa statystki jakie da sie osiagnac (sile pancerza), a przy wyborze poszczegolnych materialow tez pokazane sa bonusy. Kazdy schemat ma tez opis czy bonusy sa defensywne, ofensywne czy uzytkowe. Czytac panowie, czytac.. ;)

 

 

PS. Nie wiadomo nic na temat schematu jedynie w momencie kupowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca rozumiem jaki macie problem ze schematami. To jaki item z niego wyjdzie zalezy od materialow ktore uzyjecie w trakcie crafcenia. Przed craftowaniem schematu pokazane sa statystki jakie da sie osiagnac (sile pancerza), a przy wyborze poszczegolnych materialow tez pokazane sa bonusy. Kazdy schemat ma tez opis czy bonusy sa defensywne, ofensywne czy uzytkowe. Czytac panowie, czytac.. ;)

PS. Nie wiadomo nic na temat schematu jedynie w momencie kupowania.

O to to, o Twój PS się rozchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mozna pojsc skojarzeniowo - tanie schematy sa kiepskie, drogie sa dobre :D A to czy wyjdzie lepszy czy slabszy item zalezy juz chyba od skladnikow z ktorych zrobimy ten item?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mozna pojsc skojarzeniowo - tanie schematy sa kiepskie, drogie sa dobre :D A to czy wyjdzie lepszy czy slabszy item zalezy juz chyba od skladnikow z ktorych zrobimy ten item?

A to co do robienia to wiadomo, że masz rację :) z reszta pisze zakres, np obrony czy dmg 112-140 i wyżej nie podskoczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i pamiętajcie że schematy mają obwódki w kolorach jakości przedmiotów. ...wiadomo ze zwykłych schematów się raczej nie kupuje tylko niebieskie lub fioletowe ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na najwyższym poziomie zdecydowałem zmłócić ostatniego bossa. W związku z tym trafił mi się błąd, który nie pozwolił mi dokończyć walki.

Aż musiałem nagrać filmik ;). Jak ktoś nie chce widzieć jednej z ostatnich lokacji, niech nie patrzy. Jakość nie ciekawa, ale coś tam widać.

 https://www.youtube.com/watch?v=B4x6MRbGNts

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na najwyższym poziomie zdecydowałem zmłócić ostatniego bossa. W związku z tym trafił mi się błąd, który nie pozwolił mi dokończyć walki.

Aż musiałem nagrać filmik ;). Jak ktoś nie chce widzieć jednej z ostatnich lokacji, niech nie patrzy. Jakość nie ciekawa, ale coś tam widać.

https://www.youtube.com/watch?v=B4x6MRbGNts

A mozesz opisać błąd?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że powinno być tak:

Koryfeuszowi zbijamy pasek życia do połowy, włącza się filmik z dwoma smokami i potem z jednym z nich walczymy. A tu wygląda inaczej. Jeden smok zrobił sobie z wieży kibelek a drugi na mnie czeka. Koryfeuszowi zbiłem pasek życia prawie do końca i nie idzie go dobić. Ten stoi sobie bezczynnie i podryguje :)

Generalnie trzeba było zresetować grę.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupię ten amulet co resetuje wszystkie skille? I jak sie zwie?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem ślepy, ale widzę tylko Merchandisera, a on w pkerścieniach nie ma nic takiego

Jeszcze jedno pytanko: ta kategoria u merchandisera takie rekawice z + to to są runy czy ulepszenia do zbroi typu: jakieś naramienniki i inne pierdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal jest w prawo od tronu w sali głównej jeśli jesteś w twierdzy :) A jeśli w Azylu to po prawo od wejścia za mur jest kowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał ochotę na łotrzyka. Polecam ci szybko dotrzeć do skilla o nazwie "NOŻE DO RZUCANIA". Dla mnie to najlepsza zdolność dla tej klasy, absolutna rewelacja. Dzisiaj to dopiero odkryłem :). Latam z łukiem, ale praktycznie najczęściej z tego korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał ochotę na łotrzyka. Polecam ci szybko dotrzeć do skilla o nazwie "NOŻE DO RZUCANIA". Dla mnie to najlepsza zdolność dla tej klasy, absolutna rewelacja. Dzisiaj to dopiero odkryłem :). Latam z łukiem, ale praktycznie najczęściej z tego korzystam.

Ja gram łotrzykiem ale mam skille do łuku powrzucane. To skill ze specjalizacji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ze specjalizacji, to skill z drzewka pułapek, trucizn itp. Bardzo polecam, rzucasz szybką serią jak z karabinu i zadajesz bardzo duże obrażenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście oprócz noży, używam również dwóch skilli ofensywnych z drzewka łucznika. Do tego moim zdaniem absolutnie niezbędny szybki odskok, który na koszmarze często ratuje doopę. No i okazyjnie włączam L2 i uruchamiam niewidzialność.

To mi wystarcza i oprócz niewidzialności z której rzadko korzystam, wszystko mieści się pod R2 :) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę inaczej skille rozdawał myślę ale nie chciałbym w ostrza iść, wole łucznikować, tylko nie wiem czy są jakieś specjalizacje pood łuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na "koszmar" polecam maga-zaklinacza lub łotrzyka-wichrzyciela.

Mag-zaklinacz z odpowiednimi wzmocnieniami bariery jest praktycznie nie do ruszenia jednak walka nim na dłuższą metę staje się zwyczajnie schematyczna i nudna.

 

Łotrzyk-wichrzyciel z kolei potrafi zadawać ogromne obrażenia, polecam tutaj używać ulepszonego "Flask of Fire" dzięki któremu używane przez nas zdolności przez 5 sekund nie zużywają wytrzymałości i nie są ograniczane czasem odnawiania. "Flask of Fire" + "Thousend Cuts" i jeśli mamy dobry sprzęt i wykupine ulepszenia koncentracji możemy zadać obrażenia idące w dziesiątki tysięcy.

 

Jak już mamy takiego łotrzyka-wichrzyciela to na mocnych bossów takich jak smoki polecam zabierać w drużynie Cole'a z wykupioną zdolnością specjalizacji "Mark of Death" dzięki której możemy jeszcze zwielokrotnić zadawane obrażenia.

Edytowane przez Nautilus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę inaczej skille rozdawał myślę ale nie chciałbym w ostrza iść, wole łucznikować, tylko nie wiem czy są jakieś specjalizacje pood łuk :)

Masz rację, każdy sam powinien kombinować według własnego gustu ;). Chociaż kolega wyżej podrzucił kilka fajnych pomysłów z których chętnie skorzystam :)

Z innej beczki. Jeżeli chodzi o rozgrywkę, jest jedna rzecz która mnie bardzo denerwuje. Mianowicie nie wykonywanie rozkazów przez moich kompanów. Twórcy nie za bardzo to dopracowali.

Przykładowo, lecę sobie beztrosko przez lasek i gdy widzę niedaleko takiego np. niedźwiadka, czasem nie mam najmniejszej ochoty go atakować. W związku z tym, przekazuję kolegom żeby też schowali broń. Niestety działa to tylko przez kilka sekund bo i tak idioci rzucają się na wyżej wymienionego misia.

Generalnie, zanim dobiegnę do głównego celu, mam ekipę już dość mocno nadszarpniętą zdrowotnie. Dodatkowo okazuje się że wychlali część moich potionów. Żenada. A jak każdy wie, taki głupi miś nie odpuszcza i potrafi biec za tobą aż nie padnie.

Jeżeli każę im nie walczyć, niech to będzie obowiązujące do odwołania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz próg życia na potions jak mają używać. Fakt i tak sie nie słuchają zbyt często ale na wszelki każe im przerwać walkę zanim dobiegaja do celu :) mnie irytuje fakt czasami gllupiego użytkowania skilli przez SI. Jak już nie chcieli coopa to mogli dłużej posiedzieć nad SI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×