Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie nadal zbytnio zalatuje Biowarem, po prostu do mnie nie trafiają. W ME3 graliśmy równolegle z kumplem singla (+wyśmienity co-op) i choć gameplayowo nam się podobało, to drętwe dialogi i postacie z kijkami w d*pie nie pozwalały nam na poważne potraktowanie fabuły :D No i takie podkreślanie na każdym kroku dojrzałości produkcji (,,hej gracze patrzcie! możecie nożycować się z osobnikami tej samej płci! nasza gra #nowoczesna #dojrzała''...) przynosi skutek odwrotny do zamierzonego. Jeśli DA:I nadrobi gameplayem to trzeba się będzie zastanowić, poczekam jednak na wasze wrażenia (a recenzjami na gry-online bym się w ogóle nie sugerował, mało rzetelny portal, który za bardzo lubi się z EA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Panie kochany a czym ma Bioware zalatywac? :D

Tu nawet nie chodzi o recenzje z wspomnianego przez Ciebie portalu ale ogolnie o wrazenia osob ktore juz graly ostatnimi czasy naprawde malo bylo gier tak przychylnie ocenianych i prezentowanych jako potencjalny hit. Zauwaz tez , ze nie ma jakiegos medialnego szumu wokol tej produkcji tak jakby wchodzila na rynek kuchennymi drzwiami. Nawet tu na forum temat odzyl zaledwie kilka dni temu a tak byla cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i jakoś tak nie ogarniam :P nie mój styl gry chyba

Grafika ogólnie niezła tylko że XO ma 900p i to widać na krawędziach w oddali i takim niewielkim zamazaniem ekranu. W wersje PS4 nie grałem to nie wiem jak jest. Świat jest ok.

Animacja postaci jest słaba oraz mimika też do dobrych nie należy.

Walka taktyczna z widokiem izometrycznym nie dla mnie i jej nie ogarniam, wole ładować się w sam środek i nawalać :P tu jest ok

 

Na ten moment mój hajp opadł do zera :) specyficzna gra nie dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie walka taktyczna z planowaniem nie kręci. Podobnie jak ty, chcę do środka i niech stal tańczy ;) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie Panowie ja wrecz przeciwnie , bo uderzenie inkwizytora musi byc jak ciecie chirurga dokladne i zaplanowane :biggrin:

 

Nie chce siac niepokoju ale napisalem do supportu Amazon z zapytaniem czy oferowana przez nich wersja bedzie posiadala polskie napisy i odpowiedzieli mi , ze niestety nie.

Byc moze odpowiedzieli tak asekuracyjnie bo nie wiedza albo EA wzorem Ubi postanowilo podzielic europe na kilka stref

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem DA Inkwizycja Deluxe Edition. Nie działa mi jednak kod na dodatkową zawartość z edycji Deluxe :sad:

 

Edit:

Myślicie, że może to być związane z tym, że gra nie miała u nas jeszcze oficjalnej premiery?

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, tak samo miałem z Lords of the Fallen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po premierze, a właśnie wersja deluxe nie ma napisów tak jak mówili czy coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem DA Inkwizycja Deluxe Edition. Nie działa mi jednak kod na dodatkową zawartość z edycji Deluxe :sad:

 

Edit:

Myślicie, że może to być związane z tym, że gra nie miała u nas jeszcze oficjalnej premiery?

 

Na 100% kody bedzie mozna realizowac od dnia premiery

Przy okazji mozesz napisac numer CUSA( znajdziesz go na grzbiecie pudelka) bo rozumiem , ze masz gre z polskiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mieszka w okolicach Gliwic (bo sklepy w Rybniku i Jastrzębiu już zamknięte) to można kupić Dragon Age: Inkwizycja za 199,99zł na PS3 i X360 lub 229,99zł na PS4 i XONE :) Polska wersja - sklepy POWERPLAY w C.H Europa Centralna i C.H. Arena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy będzie możliwość pobrania gry przed premierą z polskiego ps store? Jak narazie mam odliczanie do premiery, jednak  możliwości ściągnięcia ani widu ani słychu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po premierze, a właśnie wersja deluxe nie ma napisów tak jak mówili czy coś się zmieniło?

Edycja Deluxe jest po polsku zlokalizowana kinowo. Pudełko za to jest całe opisane po angielsku nie ma na nim żadnej informacji o wersji językowej.

 

Na 100% kody bedzie mozna realizowac od dnia premiery

Przy okazji mozesz napisac numer CUSA( znajdziesz go na grzbiecie pudelka) bo rozumiem , ze masz gre z polskiej dystrybucji.

Grę mam z Empiku czyli raczej z polskiej dystrybucji, a numer o który prosisz to: CUSA 00503

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy będzie możliwość pobrania gry przed premierą z polskiego ps store? Jak narazie mam odliczanie do premiery, jednak  możliwości ściągnięcia ani widu ani słychu...

 

Nie wiem dokladnie jak to dziala ale licznik odlicza czas do dnia jutrzejszego do godz 00.00 zatem sa dwie opcje pierwsza gra zacznie sie pobierac jutro o polnocy 

opcja nr dwa to , ze gra zacznie sie pobierac wczesniej a grac bedzie mozna od jutra od godz 00.00

Troszke zagmatwalem to wyjasnienie ale mam nadzieje ze sie polapiesz:D

 

@up Dzieki za nr CUSA probowalem dowiedziec sie w Amazonie i w ShopTo jaki numer jest dostepny w UK ale jak narazie nie otrzymalem odpowiedzi. Przy grach RPG preferuje jednak nasz rodzimy jezyk ze wgledu na zlozonosc swiata i wszelkie opisy itemow , czarow i wszystkiego co nas kreci w grach tego typu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy będzie możliwość pobrania gry przed premierą z polskiego ps store? Jak narazie mam odliczanie do premiery, jednak  możliwości ściągnięcia ani widu ani słychu...

Kiedyś kupiłem jedną z gier kilka dni przed premierą, ale ściągnąć mogłem dopiero jeden dzień przed. Także miałem już plik gotowy do użycia i tylko czekałem na koniec odliczania.

Być może będziesz miał tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos szybko powiedziec czy warto brac edycje deluxe ? Zamowilem z empiku i do tej pory cisza, a w 15 pbliskich salonach zwykla edcyja od wczoraj lezy na polce. Nie wiem czy czekac na deluxe, to wyposazenie inkwizytora daja tez do zwyklej, a tron z czaszki smoka, hmm nigga plz.

 

Doradzcie na biegu czy to deluxe ma wiekszy sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich cenach widzieliście DA:I w sklepach ? X-Kom ma za 226zł, taniej na razie nie widziałem nie licząc wirtualnych sklepików na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos szybko powiedziec czy warto brac edycje deluxe ? Zamowilem z empiku i do tej pory cisza, a w 15 pbliskich salonach zwykla edcyja od wczoraj lezy na polce. Nie wiem czy czekac na deluxe, to wyposazenie inkwizytora daja tez do zwyklej, a tron z czaszki smoka, hmm nigga plz.

 

Doradzcie na biegu czy to deluxe ma wiekszy sens.

Ma sens jeśli tylko lubisz takie dodatki. Mozliwe, że to są średnie rzeczy, ale z fajnym designem. To nie jest nic wielkiego, bo pewnie grajac zdobedziesz lepsze przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki z yt mocno zachęcają do zakupu, czekam na pierwsze opinie z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Szczecinie 229 zł już na półce stoi choć premiera dopiero jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat jest przepotężny.


Naprawiono 99% rzeczy które zostały zepsute w drugiej części.


Grafika jest bardzo przyjemna dla oka.


 


Gra w widoku taktycznym jest dobrze zrobiona. Prawie z niego nie wychodzę. Ogólnie tytuł jest w pytę.


 


Mój kandydat do GOTY obok Dark Soulsa II.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Świat jest przepotężny.

Naprawiono 99% rzeczy które zostały zepsute w drugiej części.

Grafika jest bardzo przyjemna dla oka.

 

Gra w widoku taktycznym jest dobrze zrobiona. Prawie z niego nie wychodzę. Ogólnie tytuł jest w pytę.

 

Mój kandydat do GOTY obok Dark Soulsa II.

 

 

Dzieki Tobie odzyla moja wiara w graczy , zerkam do tematu , czekam na opinie zwiazane z pierwszym wrazeniem a tu nic.

 

Po perypetiach zwiazanych z proba uzyskania informacji o numerze cusa od sprzedawcow na jebaju postanowilem zamowic gre przedpremierowo z psstore i juz sie pobiera na dysk. Zegar odlicza do polnocy , a w info o grze dostepnosc jest zaznaczona na jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie caly czas gram, wiec niech to sluzy za jakis wyznacznik jakosci, z reguly jak mi cos nie pasuje pierwsze co robie to lece na forum pomarudzic jak typowy polaczek.

 

Jest swietnie, znacznie lepiej niz w DA II

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro dostanę swoją wersję, niestety mam drugą zmianę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×