Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie złoty Man of War :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliscie bez problemu ? Bo na początku nie mogliśmy wejść do żadnego meczu.. Gurral to ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile cały tydzień grać u mnie się nie dało, tak od rana w końcu wszystko śmiga jak powinno. Te kilka dni doprowadziło mnie do szału, a i pad przy tym ucierpiał ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie złoty Man of War :D

Gratki ja po zrobieniu wszystkiego w KN 44 zabieram się za Man of War

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dorwałem swoja kopię i od razu trochę zamieszania narobiłem na imprezach - za co przepraszam  :sweat: ale to przez problemy techniczne (raz mnie rozłączyło z netem a drugim razem sama gra się zawiesiła) z czego nie mogłem znaleźć znajomych ani pokoju. Dzisiaj trochę poćwiczę bo troszke słabiutko ze skillem  :laugh: Ale jakby co to z wielką chęcią z wami pogram bo zabawa jest naprawdę przednia  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi napisać o co chodzi z tymi prestiżami broni ? Kiedy sie je zdobywa ? Co dają ? Mam "Kuda" na maksa czy to oznacza, ze nabija sie jakiś prestiż ? Juz widzę Wasze uśmiechy ;) konstruktywne darcie łacha miłe widziane ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi napisać o co chodzi z tymi prestiżami broni ? Kiedy sie je zdobywa ? Co dają ? Mam "Kuda" na maksa czy to oznacza, ze nabija sie jakiś prestiż ? Juz widzę Wasze uśmiechy ;) konstruktywne darcie łacha miłe widziane ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Prestiż wbijasz gdy osiągniesz maksymalny poziom broni (18 jeśli się nie mylę), odblokowujesz go trójkątem po wejściu w modyfikacje broni. Pierwszy prestiż pozwala umieścić Ci tag klanu na spluwie, drugi na zamieszczenie licznika zabójstw. Każde wbicie prestiżu wiąże się z tym, że wszystkie dodatki i celowniki musisz ponownie odblokowywać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co zostaje po wlaczeniu prestizuzu postaci, a co trzeba odblokowywac od nowa.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do pytania. Dodtkowo interesuje mnie co zostaje po wlaczeniu prestizuzu levelowego, a co trzeba odblokowywac od nowa.

 

Zostają kamuflaże, resztę musisz odblokować ponownie. Co daje który prestiż masz napisane wyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj deklarowalem, że będę grać, ale wpadł brat i troszkę pograł na boty, wiec sorry.

Pytanie do doświadczonych graczy, jakie macie sensitivity grając karabinem maszynowym w stylu KN44?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 prestiż broni odblokowuje możliwość umieszczenia tagu klanowego na broni, drugi prestiż daje możliwość umieszczenia licznika zabitych ale w KN 44 nie widzę na broni ani tagu klanowego ani licznika. Można wybrać tylko jeden dodatek prestiżowy do broni.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 prestiż broni odblokowuje możliwość umieszczenia tagu klanowego na broni, drugi prestiż daje możliwość umieszczenia licznika zabitych ale w KN 44 nie widzę na broni ani tagu klanowego ani licznika. Można wybrać tylko jeden dodatek prestiżowy do broni.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

U mnie to samo. Nic nie ma

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tagiem, ale licznik broni w KN 44 jest u mnie widoczny. Przyjrzyjcie się, bo jest bardzo małych rozmiarów ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tagiem, ale licznik broni w KN 44 jest u mnie widoczny. Przyjrzyjcie się, bo jest bardzo małych rozmiarów ;)

W którym miejscu? ;) Widać na nim liczbę ofiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu? ;) Widać na nim liczbę ofiar?

a3l1s9.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to zauważyłem ale kto odczyta liczbę zabitych

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu? ;) Widać na nim liczbę ofiar?

a3l1s9.jpg
Damn warto było na to czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn warto było na to czekać

Tak samo jak na kolejny prestiż

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Yarorot
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie moze jakis myk na wyszukiwanie meczy w grupie 5-6 osob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęście, nie ma sprawdzonego sposobu. Nieraz mecz znajdzie w sekundę, drugi raz wyszukuje po 30 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietne granie wpadlo dzisiaj w nocy :) Szczegolnie intensywny i miodny moment to jak miazdzylismy zespolowo w trybie Ochrona , Wojna ladowa:) Bylo naprawde czadowo. Dzieki Panowie za zajebista zabawe do....skonczylem o 7 nad ranem wymeldowujac sie OSTATNI:)))

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo,Pany jak tam dzisiaj łączy całe ekipy?U mnie po tym piątkowym paczu gra zespołowa nie istnieje,wkur... mnie że chu.. nic z tym nie robią,jakaś kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grać w grupie to najlepiej brać " Wojnę Lądowa " :) Musi być miejsce żeby zmieścić ekipę. Wczoraj graliśmy nawet w 7 i wyszukiwał gry bardzo szybko :) Problem w tym ze jak ludkowie widzieli 7 klanowcow w jednej ekipie to wychodzili i trochę to trwało zanim znalazła sie grupka odważnych . Po kilku minutach takiego wychodzenia :( pojawiała sie ekipa i mozna było ciąć do bólu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której dzisiaj zbiórka? :D Jak cos to piszcie na PSN bo ide stestować Battlefronta ; S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 22 się melduje wraz z DjGhost15 ;)

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×