Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę trochę później ale melduje się już dzisiaj z mikrofonem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, na kilku filmikach widziałem jak gracze rozkładają mapę trzymaną w rękach podczas gry. Nie chodzi mi o mapę pod przyciskiem "OPTIONS".  Nie mogę nigdzie znaleść jak jej używać, a bardzo mi się to spodobało i wydaję sie to bardzo przydatne. Czy ktoś wie jak "wyciągać/używać" tej mapy?

Edytowane przez sulivein
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huehuehuehue xD to kill streak, zabijasz paru i wzywasz nalot czy coś co wymaga położenia geograficznego i mapę wtedy wyciąga :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to bez problemu powinno się znaleźć ekipę 6vs6.

Nazwa społeczności to: "COD: Black Ops III PL [PSSite]"

Dosyć spory ten changelog. Bardzo mnie to cieszy ☺

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Powiedzcie mi dobrzy ludzie jak dołączyć do społeczności? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdujesz typa o nazwie "Wszebor" na PSNie w wyszukaj znajomych i wchodzisz w niego, by zobaczyć do jakich społeczności należy. I tam znajdziesz społeczność od Black Ops III ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, na kilku filmikach widziałem jak gracze rozkładają mapę trzymaną w rękach podczas gry. Nie chodzi mi o mapę pod przyciskiem "OPTIONS".  Nie mogę nigdzie znaleść jak jej używać, a bardzo mi się to spodobało i wydaję sie to bardzo przydatne. Czy ktoś wie jak "wyciągać/używać" tej mapy?

Hehe , tez chce taka przydatna mapkę;)))) A tak serio , to pierwsza mapkę możesz dostać już za skromne 6-7 killi z rzędu :)

Co do wczorajszej gry to ....w wojnie lądowej ciagle trafialiśmy na wymiataczy i musiałem odbudowywać morale w samotnym TDM:) No i tak odbudowywalem znowu do 7 rano . Została mi jedna gra by ponownie odblokować " Ognio Mistrza " i zaraz po porannej kąpieli mam zamiar to zrobić;))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wydupcyło neta i do rana nie było ;) Ale teraz sobie pograłem z dominikiem, DjGhost15, ZixxxS i i-kill-you to 5x pod rząd wygrana, pierwsze miejsce i wszystko to na mapie Combine (5x) ;)

Co do tagu klanowego:

jest tak samo jak z licznikiem ofiar, w tym samym miejscu, dzisiaj się temu przyjrzałem i faktycznie widnieje tam FH, cyfrowo pisane :)
tu:
a3l1s9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem prestiż na KN44 i jak dla mnie ten tag klanowy czy licznik ofiar są tak słabo widoczne ze chyba sobie daruje wbijanie prestiży na kolejnych broniach. Żal mi tracić wszystkie dodatki dla niespecjalnej marchewki;)

Co do grania to wypadło mi kilka spraw i na razie nie pograłem. Rodzinka niedługo wraca wiec być moze popykam trochę z synem niedługo , a na jakieś teamowe strzelanie mogę wpaść koło 23 ,30 , po treningu GT, o ile będzie ktoś do nocnego grania:)

Pozdro:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Jogi znowu spędzę z Tobą noc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzisiaj pogralem ;) jutro pewnie drugi prestiż ;) może zdaze jeszcze na 2XP wbic ;)

Dzisiaj k/d poniżej 2,5 nie spadało, no może raz na kilka meczy ;)

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry Jogi, ale wczoraj jak znowu padł mi internet 2x na 5 minut to rozwalilem router padem i muszę czekać do 3 dni aż tpsa naprawi usterkę :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wróciłem po weekendowej przerwie do gry. Jak na razie gra się spoko i bez żadnych problemów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam oficjalne forum dorsza w poszukiwaniu info o lipnym matchmakingu i natknąłem się na takiego kwiatka :)))

"A VERY handy tip...

Everyone has a mic. You may say you don't but you do. Almost EVERY pair of earplugs have a microphone built in. Just put your Samsung, Apple, etc. earplugs in your controller and they will probably work.

Just try a couple of earplugs. You probably have a few laying around the house."

ale kolega zabłysnął :D

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intetnet naprawiony, router kupiony także gotowy na nockę :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tryb zombi jest w cenie gry czy trzeba dodatkowo zapłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dzisiaj chyba sobie dam spokój. Masakra jak dla mnie :biggrin: Gram jakbym miał pierwszy raz pada w dłoni i pierwszy raz w FPS'a grał na konsoli, czyli jak dziecko z wodogłowiem ;)

Nawet KN nie chce strzelać :P :P

Edytowane przez One™
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dzisiaj chyba sobie dam spokój. Masakra jak dla mnie :biggrin: Gram jakbym miał pierwszy raz pada w dłoni i pierwszy raz w FPS'a grał na konsoli, czyli jak dziecko z wodogłowiem ;)

Nawet KN nie chce strzelać :P :P

Też dzisiaj mam jakiś gorszy dzień, wczoraj leciałem pięknie w każdym meczu i dobiłem drugi prestiż, a dzisiaj chwilkę tylko pograłem, bo zupełnie mi nie szło jakoś.

 

Swoją drogą orientuje się ktoś, czy nadal są problemy z save'ami w kampanii? Jak na razie jej nawet nie zaczynałem, ale po wbiciu tych dwóch prestiży chyba dojrzałem do tego, żeby zacząć kampanię :D Tylko nie chciałbym natrafić na problem z traceniem zapisu gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko ja miałem dzisiaj paskudny dzień na multi...

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda raz, czy dwa na kilka meczy siadło 18-16, 12-10 różnica może 2-3 killi, ale reszta to padaka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Ciagle mi dorzuca do drużyny która sromotnie przegrywa, a w przeciwnej drużynie jak zwykle kozak się znajdzie co ugrywa 8k pkt i ma staty 40/2. Często miałem wrażenie, że jestem najgorszym graczem na serwerze. Czułem się jak szmata :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przesadzili już z tymi fJuczer zabawkami (single player), są momenty że można stać i walić np funkcji podpalenia lub tych latających komarów :-D.

Samo się przechodzi. Multi może być ale dla mnie mało dynamiczne :-D. Gra już sprzedana i myślę nad advanced warfare, ale nie wiem jak tam sprawa z serwerami i podobno ciągle problemy z lag compensation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie k/d ? :D

Czy gra ,ktoś na słuchawkach stereo w Black Ops 3 ? Polecacie ogólnie do fps czy nie za bardzo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie k/d ? :biggrin:

Czy gra ,ktoś na słuchawkach stereo w Black Ops 3 ? Polecacie ogólnie do fps czy nie za bardzo ?

Po dzisiejszym z 1.20 spadło do 1.16.

 

Według mnie przesadzili już z tymi fJuczer zabawkami (single player), są momenty że można stać i walić np funkcji podpalenia lub tych latających komarów :-D.

Samo się przechodzi. Multi może być ale dla mnie mało dynamiczne :-D. Gra już sprzedana i myślę nad advanced warfare, ale nie wiem jak tam sprawa z serwerami i podobno ciągle problemy z lag compensation.

Przy AW się świetnie bawiłem i nie było problemów. Multi w BO3 mało dynamiczne? Jakie tryby grałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×