Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

2XP to i tabcio do gry powraca! Jutro chopy gromy!

Sent from my m2 using Tapatalk

 

No i następna dobra wiadomość 2XP czyni cuda :), a już chcieliśmy do TOPR-u dzwonić  ;)   

Edytowane przez ziolek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pewnie tak, bo to najgorszy i najbardziej zlagowany cod w historii 

Cześć...albo jesteś trolem, albo nienormalny... jedno z dwóch.

 

 

A co do filmiku to yyyy.... eeeee..... yyyyyy... moment od 6:18 do 7:38... zatkało mnie... skill niemożliwy. Btw. z jakiej on broni korzysta ?

Swoją drogą cały filmik jest fenomenalny... skąd Ci ludzie się biorą?  One shot - 4 headshots?  nie mam pytań :biggrin:  Tych filmików jest już 8 i każdy bardzo dobry. Polecam jeśli ktoś nie widział. No i można się nieźle uśmiać :D

 

W niedziele robimy roczek syna także rodzinnie, więc może mnie nie być ale jutro postaram się coś z Wami pograć. W końcu obok 2XP nie można przejść obojętnie;p

Edytowane przez Grassek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć...albo jesteś trolem, albo nienormalny... jedno z dwóch.

 

 

A co do filmiku to yyyy.... eeeee..... yyyyyy... moment od 6:18 do 7:38... zatkało mnie... skill niemożliwy. Btw. z jakiej on broni korzysta ?

...

 

Broń to Razorback bardzo dobra, kiedyś jeszcze lepsza.

W rękach zawodowca bardzo niebezpieczna jak widzimy na załączonym filmiku.

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik zajebisty , mnóstwo nieziemskich akcji pokazujących miodnosc tej gry:)) Ogólnie Mega Skill , trochę farta i jedna akcja która szczególnie mi sie podobała , koleś z War-Machina ostrzelał respa przeciwnika i zdobył Kill-kama , zajebista taktyczna zagrywka :)

No i typ biegający po wieży w kółko i nagle hyc i head shot ( na fringe) CZAD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik zajebisty , mnóstwo nieziemskich akcji pokazujących miodnosc tej gry:)) Ogólnie Mega Skill , trochę farta i jedna akcja która szczególnie mi sie podobała , koleś z War-Machina ostrzelał respa przeciwnika i zdobył Kill-kama , zajebista taktyczna zagrywka :)

No i typ biegający po wieży w kółko i nagle hyc i head shot ( na fringe) CZAD :)

Ogólnie fajnie zmontowane są te filmiki...do połowy MEGA podziw... potem jedna najlepsza akcja, że aż szczena opada, a zaraz po tym momenty z których na prawdę można się pośmiać :D

Szczerze powiem, kopara mi opadła jak zobaczyłem co można zdziałać w tej grze... Miód, cud i orzeszki ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

34b9e4b0a3a30c01509d0ee96d7a63c1_L.jpg

 

Dla tych co w domu, to już leci 2XP  :), zaraz Mnie szlak trafi w robocie  ;)

 

edit:

 

Na platformie Steam można pobrać BO3 Starter Pack i przez weekend testować multi za darmo  :)

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt pospieszyłem się zapomniałem że u nas to wchodzi o 19-tej, no ale to przykład co robi 2XP z mózgu człowieka  :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zaraz idę rozgrzewać maszynkę

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorback i pograne ;) Polecam od siebie :P

Ja się 20-21 zamelduję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej mi się dobrze grało Rozorback'iem ale od czasu jak go "polepszyli" wolę Kudę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuda następna broń dla zawodowców dodajmy do tego Weevil'a i pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć...albo jesteś trolem, albo nienormalny... jedno z dwóch.

 

 

nie, nie jestem trolem. Poprostu wyrażam swoją opinię o tej grze.

Single był bardzo słaby i żeby go skończyć trzeba być nieźle zdeterminowanym bo przyjemności z przechodzenia fabuły nie było żadnej (dla mnie single najsłabsze zaraz po bo2)

Zombie mnie nie interesuję wiec na temat tego trybu się nie wypowiadam

Multi jest najgorsze ze wszystkich codów w jakie grałem po sieci, a grałem we wszystkie. Kiedy bym nie grał u mnie lag jest masakryczni duży (w innych grach czy to w bf czy w wyścigach np nfs nie ma żadnych lagów na multi dlatego to nie wina mojego internetu). Jak można grać w to normalnie nie wkurzając się jak ludzie zabijają mnie na 1 serię z M8 a ja biorąc tą broń nie mogę ubić gościa na 3 serie bo mam same hitmarkery? Respawny są jeszcze gorsze niż w AW. mówię to jako fan Coda a nie BFa bo zaraz będą ludzie pisać że hejtuje coda będąc fanem bfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też singiel nie wciągnął do dzisiaj go nie ukończyłem, ale multi dla mnie lepsze niż w AW. Próbowałeś grać w tryb Hardcore? tam nie trzeba ładować całego magazynku żeby ubić wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie jestem trolem. Poprostu wyrażam swoją opinię o tej grze.

Single był bardzo słaby i żeby go skończyć trzeba być nieźle zdeterminowanym bo przyjemności z przechodzenia fabuły nie było żadnej (dla mnie single najsłabsze zaraz po bo2)

Zombie mnie nie interesuję wiec na temat tego trybu się nie wypowiadam

Multi jest najgorsze ze wszystkich codów w jakie grałem po sieci, a grałem we wszystkie. Kiedy bym nie grał u mnie lag jest masakryczni duży (w innych grach czy to w bf czy w wyścigach np nfs nie ma żadnych lagów na multi dlatego to nie wina mojego internetu). Jak można grać w to normalnie nie wkurzając się jak ludzie zabijają mnie na 1 serię z M8 a ja biorąc tą broń nie mogę ubić gościa na 3 serie bo mam same hitmarkery? Respawny są jeszcze gorsze niż w AW. mówię to jako fan Coda a nie BFa bo zaraz będą ludzie pisać że hejtuje coda będąc fanem bfa.

 

Każdy ma prawo do oceny i mieć własne zdanie, dla mnie akurat BO3 to jeden z lepszych CoD'ów jeśli chodzi o multi (AW, Ghosts).

Co do lagów skłamał bym że nie ma, tym bardziej w takie weekendy jak 2XP, ale gramy z chłopakami na co dzień i jest ok.

Powiem tak jako gracz w CoD'a od pierwszego wydania respawny są w każdym CoD'dzie chuj....e, więc był czas się przyzwyczaić :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Przemus masz prawo mieć swoje zdanie, mnie też się pewne rzeczy w rozgrywkach multi nie podobają np. ostatnio jak mam zrzut gość z mojej drużyny czeka j jak juz paczka leci ubija mnie i paczuszkę kradnie, ale cóż każdy gra jak lubi jedni kradną zrzuty inni kampią. Lagi też się zdarzają ale taki urok Coda na PC też miałem lagi. Ważna jest zabawa i najważniejsze nie przejmować się KD bo i tak tabelki w Exelu tego nie wyliczą ;) :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie koniec narzekania magiczna godz 19 się zbliża :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qwa a u mnie na osiedlu awaria internetu :/

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze ale byly dzisiaj straszne lagi, szczegolnie na mapach nuke, nie wiem od czego to zalezy ale przynajmniej ja tak mialem. Co prawda to i tak nie ma co narzekac bo exp leci

Wyryto na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lag weekend 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie jestem trolem. Poprostu wyrażam swoją opinię o tej grze.

Single był bardzo słaby i żeby go skończyć trzeba być nieźle zdeterminowanym bo przyjemności z przechodzenia fabuły nie było żadnej (dla mnie single najsłabsze zaraz po bo2)

Zombie mnie nie interesuję wiec na temat tego trybu się nie wypowiadam

Multi jest najgorsze ze wszystkich codów w jakie grałem po sieci, a grałem we wszystkie. Kiedy bym nie grał u mnie lag jest masakryczni duży (w innych grach czy to w bf czy w wyścigach np nfs nie ma żadnych lagów na multi dlatego to nie wina mojego internetu). Jak można grać w to normalnie nie wkurzając się jak ludzie zabijają mnie na 1 serię z M8 a ja biorąc tą broń nie mogę ubić gościa na 3 serie bo mam same hitmarkery? Respawny są jeszcze gorsze niż w AW. mówię to jako fan Coda a nie BFa bo zaraz będą ludzie pisać że hejtuje coda będąc fanem bfa.

I o to tylko wlasnie chodzilo. Zebys dodal ze to jest Twoja osobista opinia :) i tyle. Szanuje Twoje zdanie. Co do lagow ja nie narzekam, bo grajac samemu od trzech tygodni nie mialem praktycznie zadnych lagow. Dopiero wczoraj jak bylo nas 6 w lobby + 2xp to faktycznie momementami nie dalo sie kompetnie grac. Nie wiem byc moze grajac samemu tez by byly ale nie sprawdzalem. Jak dla mnie rowniez jeden z lepszych multi w jakie gralem. Podejzewam ze jest to spowodowane specjalistami bo bez nich bylby to po prostu kolejny nic nowego niewnoszacy COD, ale ze wnosi, jest swieży i gra sie przyjemnie to jak dla mnie must have. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×