Skocz do zawartości
pablos_83

Apotheon

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobyłem platynę i przez 11h gra wysypała się może 5 razy, więc (przynajmniej u mnie) dramatu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Tyle razy to mi się tylko wczoraj w Hadesie wysypała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy już wbili platynę. Które trofea są najtrudniejsze, najbardziej czasochłonne, ewentualnie na które należy zwrócić szczególną uwagę zaczynając grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Generalnie wszystko jest proste. Po prostu staraj się zaglądać w każdy kąt w celu znajdowania skrzynek i kluczy itp. Spokojnie tak sobie wszystko przechodź, nie przejmując się trofeami. Prawie na końcu gry,

dostaniesz do dyspozycji broń, która się nie psuje i ma dobre pieldolnięcie. Dzięki niej,stajesz się praktycznie niezniszczalny

. Wtedy weźmiesz sobie w łapy listę trofeów i bez stresu porobisz to co ci brakuje :).

Jak już zrobisz wszystko, zostanie ci tylko trofeum za przejście gry na poziomie Olimpic. Jeżeli nie chce ci się drugi raz przechodzić gry, istnieje glitch dzięki któremu zrobisz to w minutę, wystarczy zerknąć na YT. Jak coś to ja ci nic nie mówiłem ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę ukończyłem, zaczynam biegać za trofeami, tylko, że...żadnej łatki nie mam do pobrania :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie zauważyłem żeby coś się ściągnęło a trofea wpadły. Oprócz skrzynek oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie macie w Powiadomienia > Pobrane? Dziwne u mnie było, inna możliwość żeby sprawdzić to na "kafelku" z Apotheon kliknąć Options bodaj i przejść w Informacje, tam macie informacje na temat wersji gry, ta ze zbugowanymi trofeami to 1.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem, mam 1.01 :). Ale informacji nie pamiętam, chyba że muszę przestać pić ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Tyle razy to mi się tylko wczoraj w Hadesie wysypała...

 

 

Mi sie przed chwila wysypala 3 razy w 45 min w hadesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ciągu trzech godzin, wywaliło mnie jakieś 6 razy. Trzy razy po mocnym ciosie od przeciwnika, przebiłem się przez ścianę i nie mogłem wrócić. Generalnie, muszą jeszcze połatać.

Ale już mam z głowy platynkę, więc niech się inni martwią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna z gier za free dla posiadaczy PS+, którą warto pobrać, zagrać i wbić Platynkę. Lubię gry, o których nie słyszałem, nie czytałem, pobieram, przyjemnie i ciekawie się gra, zaskakuje pozytywnie, do tego dla łowców - platyna Przechodziłem powoli, odkrywając każdy kąt, ale bez YT nie dałem rady, łączny czas do Platyny 16 godzin. Jest od kilku dni patch i brak zglitchowanych trofików, wszystko wpada. Znaczy glitch jest ale na ułatwienie sobie gry, czyli walkę finałową z zaliczeniem całej gry na najwyższym lvl, patrz YT

Ocena gry 4/10, ocena trudności naciągane 3/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę warto pobrać, przyjemnie i ciekawie się gra, zaskakuje pozytywnie a na końcu ocena 4/10. Przemyślałeś to troszkę.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejna z gier za free dla posiadaczy PS+, którą warto pobrać, zagrać i wbić Platynkę. Lubię gry, o których nie słyszałem, nie czytałem, pobieram, przyjemnie i ciekawie się gra, zaskakuje pozytywnie, do tego dla łowców - platyna Przechodziłem powoli, odkrywając każdy kąt, ale bez YT nie dałem rady, łączny czas do Platyny 16 godzin. Jest od kilku dni patch i brak zglitchowanych trofików, wszystko wpada. Znaczy glitch jest ale na ułatwienie sobie gry, czyli walkę finałową z zaliczeniem całej gry na najwyższym lvl, patrz YT

Ocena gry 4/10, ocena trudności naciągane 3/10

 

Pierwszy  raz się spotkałem   z taka recenzja :whoops:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu kolegi już bym pisał do redakcji, bo kurczę przydałyby się im takie fachowe recki. Krótko zwięźle i na temat. 2/10 dziękuję, dobranoc i wszyscy zadowoleni. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×