Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - REGULAMIN, ROZMOWY, PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ludzie, co się dzieje?! Po kolei wszyscy zrezygnują? Rozumiem, że gra potrafi wkurzyć, ale żeby od razu rezygnować... Pewnie znajdzie się jeszcze kilka osób które zrezygnują, dlatego decyzję o kolejnej edycji podejmiemy dopiero po zakończeniu nowych zapisów

Mnie nie wkurzyla, jest jak co roku, od premiery non stop fifa wiec kiedys przesyt musi nadejsc :biggrin:.  Z reszta jeszcze dwa tygodnie i wyruszam w otchłanie Temerii :)

 

Dam sobie paznokcie uciąć, ze chłopaki będą pykac sezony, może za duża presja turniejowa na nich ciąży :P ja nie zamierzam się wycofać mimo iż mi nie idzie jak bym sobie życzył :P

Jaka tam presja, patrz na tabele drugiej ligii :) Nawet jak w poprzedniej edycji lali mnie wszyscy presji czuc nie było.  Mimo zwyciestw juz tak nie bawi gra jak pół roku temu, ja chetnie spar od czasu do czasu zagram, ale sezony ida w odstawke.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, intensywnosc juz nie ta sama. Nie chce sie tak grać ale kilka meczykow w tyg milo jest pyknac. :) Lepsze to niż grac z.Arabami w sezonach :biggrin:

 

zgadzam się, dlatego jeżeli będą chętni to pociagnę nawet jedną ligę z 10 osobami :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sobie Kupuje Wiedzmina na premierę ale te kilka meczy moge spokojnie grac w tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja sobie Kupuje Wiedzmina na premierę ale te kilka meczy moge spokojnie grac w tyg

Gdyby niektórzy przeciwncy troche bardziej powaznie podchodzili do umawiania sie na mecze to moze tez bym to rozwazył, ale ta edycja mnie wyjatkowo zmeczyla w temacie umawiania sie i proszenia o gre. Szkoda mi po prostu czasu

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2nv5i0g.jpg

Tak prezentują się tabele na kilkanaście spotkań przed zakończeniem ligi. Postanowiłem zrobić szybki przegląd wojsk ;) edycja idzie szybko, ledwo się zaczęła a już w tym tygodniu się kończy. W poprzedniej edycji główną sugerowaną przez wszystkich zmianą było zmniejszenie liczby meczów (co prowadziło do wielu spotkań nierozegranych). Myślę, że już teraz można uznać podział na dwie oddzielne ligi, za sukces bo już w tej chwili mamy rozegranych meczów: 84% w 1. Lidze i 69% w 2. Lidze, co daje wynik duużo lepszy niż w I Edycji (a jeszcze cały jeden weekend) ;)
 

Teraz słów kilka o samych ligach: już kilka kolejek przed końcem awans zapewnił sobie evo (jednak chce zrezygnować z gry w następnej edycji, co byłoby ogromną stratą, bo z taką formą namieszałby w walce o mistrza ;) może uda się go jeszcze przekonać do zmiany zdania). Szansę na awans ma jeszcze większość graczy, dlatego końcówka ligi będzie emocjonująca.

 

W pierwszej lidze mamy już kilka rozwiązań: Jakub1993 i pakasiedlce spadają do 2. Ligi, jednak chciałbym pogratulować Jakub1993 odwagi grania ligą polską,nie wiem ile takich meczów rozegrał, ale wiem że przez jakiś czas grał właśnie srebrnym składem ligi polskiej ;) szacun. Walka o mistrza zapowiada się mega ciekawie, ponieważ dwóch głównych kandydatów -depcik i lokitheman mają jeszcze do rozegrania ze sobą dwumecz, który będzie miał ogromne znaczenie przy końcowej klasyfikacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał się spiac :D bo zostaly mi mecze z depcikiem i ziomkiem. Z paka juz zagralem wiec zaraz wpisze wynik. Jak z ziomkiem mnie nie połączy to znow bede w dupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyrlandia grałem tylko kilka ostatnich spotkań kiedy było wiadomo że 2 liga wita. Wiele razy podczas tej edycji odechciało mi się grać ale ją dokończyłem i do nastepnej edycji również sie zapisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi zostały mecze z Ziomkiem, i musze jeden wygrać albo oba zremisować żeby się utrzymać ( nie patrząc na wyniki innych ) z tego co widzę :)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomek zepnij poslady :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, milo byloby jesli nastepna edycja trwala 4 weekendy, zeby mozna bylo na luzie sobie pograc. Wiem ze wielu osobom to nie pasuje, ale to mialo byc na luzie jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, milo byloby jesli nastepna edycja trwala 4 weekendy, zeby mozna bylo na luzie sobie pograc. Wiem ze wielu osobom to nie pasuje, ale to mialo byc na luzie jednak.

miesiac na cos co mozna zamknac w tydzien? Chce zauważyć ze jednak wieksziosc zawodników potrafi sie spiąć , szybko sie umówić i rozegrac mecze, czemu dostosowywac lige pod mniejszosc?

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miesiac na cos co mozna zamknac w tydzien? Chce zauważyć ze jednak wieksziosc zawodników potrafi sie spiąć , szybko sie umówić i rozegrac mecze, czemu dostosowywac lige pod mniejszosc?

Chyba dlatego wlasnie nie nadaje sie do kolejnych edycji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zakończyłem lige, i rzutem na taśme zapewniłem sobie utrzymanie w meczach z Zioomkiem, a dokładnie w pierwszym meczu :)
Drugi już totalnie odpuściłem bo i tak na nic więcej jak utrzymanie po fatalnym starcie nie liczyłem. W tej edycji postanowiłem totalnie
pobawić się składem jak i formacjami. Koncówke ligi zagrałem formacją 3-4-1-2 i o dziwo grało mi się nieźle. Szkoda, że testowałem to na niemieckim składzie, 

bo mam wrażenie, że BPL do tej formacji lepiej by mi pasował. 

 

Ogólnie, grało mi się dziwnie w tej edycji, w niektórych meczach brakło szczęścia ( mecze z Lokitheman :P ), w niektórych brakło woli walki a w jeszcze innych byłem wyraźnie słabszy :)
Co do rozgrywania meczów i terminów - jest jedno rozwiązanie które by tę ligę urozmaiciło. Jest tylko problem, że jest to raczej niemożliwe, no ale pomysł napiszę :

Mianowicie, rozgrywanie poszczególnych kolejek o tych samych godzinach albo przynajmniej w tych samych dniach. Wtedy emocje związane z miejscami w tabeli wzrosną. Tabela co kolejke wygląda tak, że każdy ma rozegrany taką samą liczbę meczów a nie, że jeden ma 10 rozegranych a drugi 2 bądź 0. 
Wiem, zaraz się odezwą osoby które są przeciw takiemu rozwiązaniu bo z racji małej liczby czasu dla nich jest to idiotyczne. 
Ale ustawienie kolejek tak, żeby grać np. kolejke pierwszą przez cały poniedziałek, następną przez cały czwartek itd zwiększyło by emocje wg mnie. Nierozegranie meczu w terminie to w.o :)( lub ewentualnie, każdemu na edycję przysługuje 3x możliwość przełożenia terminu meczu)

To takie moje luźne przemyślenia :)

Dzięki @Danon za możliwość wzięcia udziału w kolejnej edycji :)

p.s. można też urozmaicić, dodając klasyfikację króla strzelców hehe :) ale to już kosmos jeśli chodzi o wpisywanie itd

Edytowane przez Tom182
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł według mnie dobry, ale musielibysmy dac np nie jeden dzien na rozegranie kolejki a widełki np 3 dni. w jeden dzien ciezko bedzie sie zgrac.

 

Klasyfikacja króla strzelców kiepski pomysl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł według mnie dobry, ale musielibysmy dac np nie jeden dzien na rozegranie kolejki a widełki np 3 dni. w jeden dzien ciezko bedzie sie zgrac.

 

Klasyfikacja króla strzelców kiepski pomysl.

taa, popłynąłem z królem strzelców :P

Wg mnie 3 dni za dużo... jak już robić widełki to max 2 dni. Dodatkowo, w ciągu tych dwóch dni każdy może rozegrać tylko jeden dwu mecz co zapobiegnie takim rozbieżnością jeśli chodzi o ilość rozegranych mecz.

Sztywne terminy kolejek po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wg mnie 3 dni za dużo... jak już robić widełki to max 2 dni. Dodatkowo, w ciągu tych dwóch dni każdy może rozegrać tylko jeden dwu mecz co zapobiegnie takim rozbieżnością jeśli chodzi o ilość rozegranych mecz.

Sztywne terminy kolejek po prostu :)

 

ale sztywne terminy kolejek nie mają sensu... niektóre osoby są dostępne codziennie przez 1-2 h a są takie które grają raz w tygodniu po 10 godzin... i rozegranych spotkań mają tyle samo

 

musielibyśmy podzielić ligę nie na punkty i kto jak gra, a na ludzi, kto kiedy może... a to dyskryminacja. Niestety, musicie zrozumieć że nie każdy ma czas grać 4-5 razy w tygodniu, a każdy ma prawo do gry, dlatego czas trochę ponad dwa tygodnie na rozegranie swoich spotkań jest optymalny

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 27 kwietnia probuje umowix sie na ostatnie ligowe z Tadkiem ale nic nie odp a to na ps a to na forum.super rewelacja masakracja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Napewno sam się odezwie, Tadzik to porządna firma :)

Edytowane przez baku83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest dostępny na innym koncie. Spróbuj wyszukać "cosheq" :)

na oba pisalem i nic Zero odzewu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oba pisalem i nic Zero odzewu

Jestem, jestem. Tylko zajety a powiadomienia mi sie pierdzielą w taptalku. Juz o tym pisalem. Dzis po 23 jutro, pojutrze tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba zagrałem ze wszystkimi, tak więc dziękuję Wam za super zabawę! Czy zagram w kolejnej edycji nie wiem, najpierw muszę nazbierac trochę monet bo jestem golodupcem po tym tygodniu :) a chciałbym odbudować swój skład BPL z Aguero i Hazardem więc trochę mi czasu na tym zejdzie. A szkoda mi sprzedawać składu Serie A, więc zbieram kasę od zera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Również dzisiaj udało mi się dograc ostatnie mecze, dzięki wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę, a organizatorowi za dobrze wykonaną robotę. Powodzenia w przyszłej edycji ;-)

Edytowane przez GomiPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem srednio zadowolny z 3 miejsca bo tak swietnym poczatku myslalem o 1 a nwet o 2 miejscu ale no niestety jest inaczej.

Moze to przez to ze pare maczykow w srodku tabeli dokladnie z 6 meczow rozegralem dosc podchmielony a jak wiadomo wtedy to ja zawsze gram na pale.

Ale tak czy siak dzieki wszystkim z 2 ligi mialem duzo ciekawych meczy i malo fifa aids wiec mimo wszystko zaliczam ta lige jako udana.

Jeszcze raz dzieki wszystkim organizatorowi rowniez.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam? Trzecia edycja jest, czy basta narazie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, zagrajmy w trzecia część polską ligą :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×