Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - REGULAMIN, ROZMOWY, PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym z rozwiązań do wpisywania wyników mogłaby być taka tabelka na zasadzie tej którą Danon uaktualniasz :)
Każdy by dostał link do tabelki i zrobiłby terminarz który by uaktualniał   :biggrin: Bardziej przejrzyste chociaż faktycznie, system wprowadzania wyników  w dwóch pierwszych turniejach był chyba najlepszy

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamknąłem ligę, dzięki wszystkim za grę. Obiecuje ze w następnej edycji nie będzie ze mną tak łatwo , dwa kryzysy zdarzyć sie nie mają prawa.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chce juz to skonczyc ludzie nie graja fair play czlowiek jest lepsze 2 karne i w ostatniej minucie gol super.

Milion skryptow jak strzal to slupek.

Nastepne to to Ze ludzie maja po 16 meczy i dla mnie to nie jest dopuszczalne skoro prawie kazdy ma ponad 20 spotkan.

Nie chce mi sie juz tego ciagnac i wpisywac tych wynikow skoro tu umiejetnosci to jedno a drugie skrypt po co ta gra to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chce juz to skonczyc ludzie nie graja fair play czlowiek jest lepsze 2 karne i w ostatniej minucie gol super.

Milion skryptow jak strzal to slupek.

Nastepne to to Ze ludzie maja po 16 meczy i dla mnie to nie jest dopuszczalne skoro prawie kazdy ma ponad 20 spotkan.

Nie chce mi sie juz tego ciagnac i wpisywac tych wynikow skoro tu umiejetnosci to jedno a drugie skrypt po co ta gra to nie wiem

Hehehe ile piwek było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamknąłem ligę, dzięki wszystkim za grę. Obiecuje ze w następnej edycji nie będzie ze mną tak łatwo , dwa kryzysy zdarzyć sie nie mają prawa.

Evo nie swiruj urabura ;) pieremy sie o awans do ekstraklasy w drugim sezonie :D Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo nie swiruj urabura ;) pieremy sie o awans do ekstraklasy w drugim sezonie :biggrin:

Z Tobą zawsze i wszedzie mogiem sie prać :biggrin:

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z rozwiązań do wpisywania wyników mogłaby być taka tabelka na zasadzie tej którą Danon uaktualniasz :)

Każdy by dostał link do tabelki i zrobiłby terminarz który by uaktualniał   :biggrin: Bardziej przejrzyste chociaż faktycznie, system wprowadzania wyników  w dwóch pierwszych turniejach był chyba najlepszy

 

Same wpisywanie wyników,aktualizowanie przez danona nie jest złe...Problemem jest to,że nikt do prawdy nie wie ile wyników musi zostać zaktualizowanych ponownie do tabeli(ktoś rozegra 2 mecze,ktoś 4,a ktoś 0,bo poprawi w swoim poście tylko kolor) - rozwiązanie na to jest - patrzcie jak kto robi Krosek - wpisuje swój cały dorobek,meczów,punktów,bramek - oczywiście organizator podlicza do tabeli wszystko osobno,a tak każdy ma jakiś podgląd na sytuację w lidze...

Jest to oczywiście jakiś wymóg na każdego uczestnika,ale nie jakiś wielce duży,by rozwiązać problem - danonowi już o tym wcześniej wiedział,ale decyzja należy do Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą zawsze i wszedzie moga sie prać

Tez skomentuje ta lige, a co ;)

Otoz przyzwyczailem sie do takiej napyerdalanki jak z Tobą czy z Bartbuksem, ekstremalnie do przodu, nie spodziewalem sie ze bede walil na autobusy. Oczywiscie moja pozycja w lidze jest miarodajna ;) jednak licze ze w drugim sezonie o ile dane mi bedzie grac(tu mysle ze niektore pkty regulamibu jednak sa istotne :)) mniej wiecej bede wiedzial jak kto i gdzie, wiec moze cos wiecej bedzie niz teraz, jednak mimo wszystko bez zadnych blokow ;)

NO SHIELDS MAN! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest co piszesz aczkolwiek czego sie mozna spodziewac kiedy gra az tylu uczestników. Tez mi sie pare rzeczy nie podobalo w tej edycji u niektórych graczy, ale w sumie najbardziej moja gra mnie wkurzała takze nie ma co narzekac tylko spiąć poślady i do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki zagralem z depcikiem i teraz zostaly mi dwa dwumecze których nie moge zagrac bo nie chce nas polaczyc... Mowa o GomiPl i ziooomek. Jakies propozycje moze jak mozna rozstrzygnąć te mecze ? Bo w UT jak i normanym meczu nie idzie polaczyc...

Edytowane przez lokitheman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki zagralem z depcikiem i teraz zostaly mi dwa dwumecze których nie moge zagrac bo nie chce nas polaczyc... Mowa o GomiPl i ziooomek. Jakies propozycje moze jak mozna rozstrzygnąć te mecze ? Bo w UT jak i normanym meczu nie idzie polaczyc...

 

hmm ciężka sprawa, jest jeszcze ten tydzień spróbujcie może za którymś razem się uda. Jeżeli nie to w sobotę będziemy kombinować co robić.

 

Jest kilka sposobów w sieci, wystarczy poszukać: http://community.eu.playstation.com/t5/PSN-Support/Fifa-14-on-PS4-can-t-play-online-against-friend-game-session-no/td-p/21825841

 

http://help.ea.com/pl/article/what-online-ports-should-i-open-for-fifa-15/

 

to co działało w 14 powinno zadziałać i teraz.

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy jazda z drugą edycją :D?

Drugi trofek Ci zdupczył jak widze
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż jeden mam w swojej gablocie, a Ty to raczej sprężaj pośladki żeby w drugiej lidze nie grać  %D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż jeden mam w swojej gablocie, a Ty to raczej sprężaj pośladki żeby w drugiej lidze nie grać %D

Dla mnie druga liga to max, ale nie zapowiadalem inaczej ;)

...ale czekaj bo chlopaki uczą mnie defcia, wiec jeszcze sie mozesz kiedys spienic na gameplay ;D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zawsze gram o puchar, druga liga jest "słaba" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zawsze gram o puchar, druga liga jest "słaba" :)

Mnie wiele rzeczy ogranicza niestety :)

...ale tez gram, tylko o inne cele ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy jazda z drugą edycją :biggrin:?

jutro około 20.00 niespodzianka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie chyba również liga kończy się z dzisiejszym dniem, zostały mi dwa mecze, a nie widzę tych 2 osób wieczorami niestety. Jutro rano już wyjeżdżam na weekend do Wrocławia na targi fitness i wracam dopiero w niedziele, tak więc raczej już nie dokoncze.

Również wszystkim dziękuję za przednią zabawę i do zobaczenia w następnej edycji!

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły zapisy do II Edycji! Jeszcze się pierwsza nie skończyła, wiem, ale zostały trzy dni, a po drugie nie będziemy tracić tego czasu na dalsze czekanie tylko w następny weekend liga ruszy pełną parą! Regulamin nieco zmieniony. Jest to wersja wstępna, w zależności od ilości osób nastąpią niewielkie zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grać,grać i zapisywać się do następnej edycji :)

 

Od razu mówię,że nie będę grał na mikro i słuchawki,aby Wam bębenki w uszach nie wybuchły - a EA mnie nie lubi,więc nie ma co ryzykować :P

Zapisałem się dla samego odreagowania myślami od codziennych problemów,ale możecie być spokojni rozegram wszystkie spotkania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał byc podział z tej ligi, a tu znowu byle random może się zapisać? Ocb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież o to chodzi. Byle random może się zapisać i wystartować w drugiej lidze. Pewnie nie wszyscy z pierwszej edycji się zapiszą do drugiej, więc nowi gracze się przydadzą do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie,teraz regulamin jest tak doprecyzowany,że jak ktoś nie rozegra 2-dwóch dwumeczów(w II lidze może może nawet 3 zależy od ilości chętnych) to wszystkie wyniki zostaną tej osoby anulowane - chyba,że Ci co nie rozegrają tylko 2 dwumecze wtedy będą przyjmowane wnioski o walkowery....

Tym samym mimo wszystko liga będzie bardziej sprawiedliwa - nie będzie różnicy spotkań(jak to było w II edycji 8-14 spotkań) więc tym samym 8-12 osób nie zyskało od kogoś 0-6 punktów...M.in o ten punkt się domagałem - danon przyznał,że mi rację,stąd znalezienie jakiegoś kompromisu - zaległości 2-dwumeczy może trzech,albo wypad z ligi ;)

Danon zapomniał o podaniu istotnej informacji w temacie zapisów,ale następna edycja ma trwać bodajże 3 tygodnie-4 maksymalnie tak,aby edycji było jak najwięcej  - wysłałem mu PW - pewnie to skoryguje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×