Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - REGULAMIN, ROZMOWY, PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzem zostanie zapewne Loki albo ... Ziomek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzem zostanie zapewne Loki albo ... Ziomek :P

fakt, Ziomek jeszcze ma szanse hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spadam do drugiej, zero formy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spadam do drugiej, zero formy :p

to sie chyba nie spotkamy , a szkoda ddemon skoro mecze sa codziennie to dobrze by było żeby tabela tez była aktualizowana codziennie a nie co pare dni. Rozumiem ze danon może nie mieć czasu ale niejedna już osoba oferowała sie z pomocą przy tym i odmawiał twierdząc ze da radę. W poprzedniej edycji w miarę sie to udawało , w tej nie do końca.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej bo byś mnie zbił hehe dobrze mi zrobi sezon w l2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do aktualizacji tabel - nie zapominajmy,że organizator też człowiek i ma swoje życie prywatne więc i korzysta z długiego weekendu :) Pewnie na dniach zrobi kolejną aktualizację :)

Dokładnie ;) bez obaw, żaden wynik nie przepadnie. Nie aktualizuje tabeli, ponieważ wyjechałem na długi weekend a nie wrzuciłem pliku z terminarzem, wynikami i tabelą na maila, sorry mój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;) bez obaw, żaden wynik nie przepadnie. Nie aktualizuje tabeli, ponieważ wyjechałem na długi weekend a nie wrzuciłem pliku z terminarzem, wynikami i tabelą na maila, sorry mój błąd.

Następnym razem warto wtajemniczyc druga osobę i w takich wypadkach ogarnia sprawę przez jakiś czas :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tadzik tu sie odniosę do twojego posta z tematu Fut. Ja grając praktycznie codziennie chciałbym wiedzieć gdzie sie znajduje w tabeli, gdzie sie znajdują najbliżsi przeciwnicy i w jakiej sa formie, i jakie sa szanse na awans. Ty praktycznie jeszcze meczu nie rozegrałes i tobie może pasuje aktualizacja raz na tydzień bo tak czy siak wszędzie masz zera dla mnie to jest śmieszne ze aktualizacje mamy raz na tydzień jak cała liga trwa 2tyg. Oczywiście ze to zabawa ale ja chce sie bawić znając status w lidze. Bez tabeli to możemy sobie dla zabawy pograć sparingi. Tadzik dzisiaj po 22 gramy i zamykam ligę.

 

I skoro Pan kierownik dalej sie urlopuje to wrzucam aktualną tabelę 2 ligii. Sprawdzalem dwa razy , jezeli ktos znajdzie bład niech pisze.

post-54765-0-96629100-1430575690_thumb.j

Edytowane przez evo666
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Widze skąd takie podejscie :D

No probs. Postaram sie wieczorem ;) tylko musze jakas rozgrzewke sieknac bom zardzewialy pewnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Widze skąd takie podejscie :D

No probs. Postaram sie wieczorem ;) tylko musze jakas rozgrzewke sieknac bom zardzewialy pewnie :)

prawdziwi twardziele grają bez rozgrzewki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tabelka 1 Ligi :)

2l7x3c.jpg
Mam nadzieje, że nie porobiłem błędów

edit: zauważyłem literówke w nicku Jakuba - sorki :)

Edytowane przez Tom182
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tabelka 1 Ligi :)2l7x3c.jpg

Mam nadzieje, że nie porobiłem błędów

edit: zauważyłem literówke w nicku Jakuba - sorki :)

Podlicz mnie jeszcze raz bo jest błąd.

Nie czaje tejntabeli, może błędu nie ma, sorry za zamieszanie. Podział na home i away?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwi twardziele grają bez rozgrzewki

Widze ze kolanka grają po ostatnich sparingach ;D nie gralem grubo ponad tydzien i tak masz fory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlicz mnie jeszcze raz bo jest błąd.

Nie czaje tejntabeli, może błędu nie ma, sorry za zamieszanie. Podział na home i away?

tak, na H & A

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evo oraz Tom wielkie dzięki - pewnie danon również w swoim imieniu podziękuje ew. skoryguje...Gdybym miał więcej czasu pewnie bym sam podliczył,ale niestety sam mam ostatnio dużo na głowie czy nawet dosłownie w :/ Rozumiem waszą frustrację,ale bądźmy też ludźmi i ew. po tej edycji będziemy analizować czy nie lepiej będzie jakby więcej osób pomagało w organizacji  itd ;)

Jak widać danon sam napisał,że wyjechał na długi weekend,piachu kosi trawniki w ogródku czy też kolejny gracz pan X pije wieczorem piwko na ławce ze znajomymi...Po prostu robi się cieplej więc i ludzi będzie mniej przy konsoli :)

Pisałem kiedyś,że z każdym miesiącem może być gorzej w przeprowadzaniu wszelkich turniejów więc proszę uszanujmy to co mamy ;) Sami pisaliście,że FIFA to tylko rozrywka - w sęk,że rozrywka nie toczy się tylko wokół FIFY,są obowiązki,samo życie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo, w moim wyniku na pewno jest błąd, bo wygrałem co najmniej 4 mecze, a nie 3 (z bakiem, whitejinem, gomim i josephem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo, w moim wyniku na pewno jest błąd, bo wygrałem co najmniej 4 mecze, a nie 3 (z bakiem, whitejinem, gomim i josephem).

Faktycznie, dzieki. nie wpisalem meczy z Gomi, juz poprawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dzieki. nie wpisalem meczy z Gomi, juz poprawione

jak widzisz wpisywanie wyników nie jest tak proste jak wygląda. Za 20 min będzie aktualna, poprawna tabela jednej i drugiej ligi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz wpisywanie wyników nie jest tak proste jak wygląda. Za 20 min będzie aktualna, poprawna tabela jednej i drugiej ligi

wpisywanie jest banalnie proste, a to ze sie walnąc mozna to normalne ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie chcę wymieniać z nicków, dlatego prośba do wszystkich: WPISUJCIE NUMERY KOLEJEK przy wynikach, dzięki...


Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zakonczyłem tą edycję ligii, wszystkim bez wyjątku wielkie dzięki !!! Jednocześnie chce ogłosić że to była moja ostatnia edycja, wiec zwalniam moje miejsce do awansu do 1 ligi.

Powodzenia w kolejnych edycjach ligi i na pewno gramy w 16tke ;)

 

Uprzedzając pytanie "dlaczego?" Po prostu przesyt juz mam tą edycją fify i radosc z grania jest z kazdym meczem coraz mniejsza. Na forum jestem , raz na jakis czas tez pewnie sie pojawie na jakis sparing ale to juz bedzie w bardzo okrojonej wersji :biggrin:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również skończyłem wszystkie mecze -> dzięki wszystkim :D FIFA AIDS sprawia, że z gry cieszyć się nie da. Także, również rezygnuję z kolejnej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co się dzieje?! Po kolei wszyscy zrezygnują? Rozumiem, że gra potrafi wkurzyć, ale żeby od razu rezygnować... Pewnie znajdzie się jeszcze kilka osób które zrezygnują, dlatego decyzję o kolejnej edycji podejmiemy dopiero po zakończeniu nowych zapisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie paznokcie uciąć, ze chłopaki będą pykac sezony, może za duża presja turniejowa na nich ciąży :p ja nie zamierzam się wycofać mimo iż mi nie idzie jak bym sobie życzył :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, intensywnosc juz nie ta sama. Nie chce sie tak grać ale kilka meczykow w tyg milo jest pyknac. :) Lepsze to niż grac z.Arabami w sezonach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×