Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - REGULAMIN, ROZMOWY, PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Taka opcja rozgrywek będzie dużo lepsza niż liga. Bardzo dobry ruch prowadzącego .

Edytowane przez Portable49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I Turniej FIFA 16 FUT forum ps3site.pl

REGULAMIN

 

I Edycja Turnieju FIFA FUT 16

 

Postanowienia ogólne

1. W Turnieju FIFA 16 FUT może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik, który w temacie z zapisami umieści post z danymi wskazanymi przez Organizatora Turnieju FIFA 16 FUT (danona lub innego użytkownika, który zostanie przez niego wyznaczony). Wpisanie się w temacie z zapisami jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego Regulaminu.

2. Każdy zapisany uczestnik zobowiązuje się do uiszczenia wpisowego w wysokości 10 000 coinsów. Sposób ich przesłania zostanie wysłany w wiadomości na priv do każdego uczestnika po zakończeniu zapisów (wystawię zawodnika za 10 000 coinsów, którego trzeba będzie kupić). Wysokość nagród zostanie podana w tym poście po zakończeniu zapisów.

3. Wszystkie terminy meczów, dostępność i absencje uczestników można wpisywać w temacie „I Turniej FIFA 16 FUT – Ustawki Meczowe”

4. Wyniki meczów należy wpisywać w temacie „I Turniej FIFA 16 FUT – Wyniki i terminarz”.

5. Walkower można wpisać tylko po udokumentowaniu (zrzut ekranu z wiadomości PSN, gg lub priv na forum) braku odpowiedzi ze strony przeciwnika na wysłane przez nas wiadomości. Należy wstawić zrzut w poście na forum w temacie Ustawki Meczowe lub wysłać na priv do Organizatora.

6. Jeżeli uczestnik nie rozegra w wyznaczonym terminie wszystkich swoich meczów grupowych, jego mecze nie będą brane pod uwagę przy końcowej tabeli.

7. Wszystkie wnioski o walkowery będę rozpatrywał 1 dzień przed wyznaczonym końcowym terminem rozegrania spotkań.

8. Ustawienia meczu: długość połowy – 6 min.

9. Wszystkie posty nie mające nic wspólnego z tematem przewodnim będą zgłaszane i usuwane przez Administrację forum. Koniec z zaśmiecaniem tematów. Jeżeli chcesz się o coś wykłócać masz do tego wiadomości prywatne!

 

Wpisowe i nagrody

 

1. Wpisowe wynosi 10 000 coinsów. Wysokość nagród zamieszczę tutaj po zakończeniu zapisów.

 

System rozgrywek

1. Gramy systemem grupy + faza pucharowa. W pierwszej fazie turnieju wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni (w drodze losowania) na grupy (ich ilość zależy od liczby uczestników). W każdej grupie gramy mecz + rewanż, do fazy pucharowej awansują po dwa zespoły z każdej grupy.

 

Następnie gramy fazę pucharową systemem mecz + rewanż. Jeżeli dwumecz zakończy się remisem (dwa remisy lub takie same wyniki z bilansem bramkowym np. 2:1 i 2:3), gramy trzeci mecz o Złotą Bramkę, czyli gramy tak długo, aż ktoś strzeli pierwszą bramkę i wygrywa.

 

Finał tak samo, dwumecz.

2. Przy takiej samej ilości punktów o kolejności w tabeli decydować będą:

2.1. Bilans meczów bezpośrednich (przy takich samych wynikach liczy się zsumowany bilans bramkowy, a nie bramki w domu/na wyjeździe)

2.2. Ogólny bilans bramkowy

2.3. Bramki strzelone

2.4. Bramki stracone

2.5. Dodatkowy mecz bezpośredni

3. Opuszczenie gry przez jednego z zawodników (bez wyjaśnienia) w którymkolwiek momencie będzie uznane jako celowe i zostanie wpisany walkower. Jeżeli kochane serwery EA przerwą mecz lub zawodnik opuści mecz i wyjaśni swoje zachowanie, należy dograć tyle minut ile zostało uwzględniając wynik przerwanego meczu. Jeżeli opuszczenie meczu nastąpiło przed 15 minutą, trzeba zagrać cały mecz z uwzględnieniem wyniku meczu przerwanego.

4. Zabrania się korzystania z kart treningu.

5. Dozwolone jest używanie kart stylu gry.

6. Jeżeli uczestnik użyje w meczu kart treningu, przegrywa mecz i zostaje wpisany walkower (liczyć się będzie screen z meczu, np. podczas pauzy w zakładce oceny meczowe).

 

Postanowienia końcowe

  • Do momentu zakończenia zapisów niniejszy regulamin ma charakter poglądowy (wpływ na końcowy regulamin ma ilość uczestników) i może zostać zmieniony przez Organizatora.
  • Regulamin został w całości stworzony przeze mnie i jest moją własnością. Zabrania się kopiowania, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych w nim zawartych.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W tym temacie macie możliwość zadawania pytań, zgłaszania nowych pomysłów na Ligę, rozmawiania na temat turnieju, FUT, FIFY, przeciwników, wyników, tabeli, czyli tak naprawdę o czym chcecie :) jedyny temat, który nie będę mocno sprawdzał pod kątem zaśmiecania ;)

 

Pozwoliłem sobie wkleić na bieżące strony tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka opcja rozgrywek będzie dużo lepsza niż liga. Bardzo dobry ruch prowadzącego .

 

Przy takiej liczbie uczestników to jedyna opcja. Dlatego teraz zapraszajmy wszystkich znajomych z forum i psn! Im nas więcej tym większy fun (i lepsze nagrody) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danon pomyśl w przyszłości o stworzeniu czegoś na wzór NBA i tam liga tylko w weekendy wpisowe 50k co wiąże się z naprawdę byczymi nagrodami. Zapisy tylko i wyłącznie po rekomendacji ludzi związanych z forum Jeżeli spodoba Ci się ten pomysł mogę Ci pomóc stworzyć zasady i regulamin ale to raczej melodia przyszłości i liczę ze teraz ludzie się ogarną i zaczną się szanować bo to tylko zabawa i nie zawsze trzeba wygrać.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mierzyć siły na zamiary. Z takim wpisowym zapisałoby się około 8 osób, tylko Ci którzy: a) mają coinsy, b) wierzą, że mogą wygrać, bo po co wpłacać tyle coinsów żeby poprzegrywać? Po nowym roku będzie więcej coinsów, lepsze składy u większości, wtedy można pomyśleć o większych nagrodach, póki co 50k to jak napisałeś melodia przyszłości. Nie wiem czy przykład NBA jest trafiony, bo to jedna z najbardziej szczelnych lig świata. Moglibyśmy zebrać 10 osób i grać w kółko między sobą, ale nie o to chodzi. Na razie robimy ten turniej i zobaczymy jak wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh :biggrin: postaram się dopisać, ale te 10k to dużo jest :biggrin: zostało mi raptem ~3k a jeszcze na kontrakty musi zostać coś :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zapisy ida słabiutko 

10 osób zapisanych, więc chyba nie tak źle.

Zapisy zdaje się już skończone.

 

Kiedy ruszacie z turniejem? Wrzuci ktoś na twitcha jakiś meczyk? :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 osób zapisanych, więc chyba nie tak źle.

Sam się zapisz

Daj linka z tymi zapisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj linka z tymi zapisami

Edytowałem posta chyba jak pisałeś swojego. Tam wygląda na to, że zapisy były do 28 października.

Ale nie wygląda na to, żby turniej ruszył, więc może napisz do danona.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zapisać się jeszcze można -> nie ma tabelek. Więc jest możliwość, że danon po prostu jeszcze nie zaczął tego rozpisywać "D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie zacząłem rozpisywać z prostej przyczyny: administracja miała jakieś problemy ze stabilnością serwerów i jak zabierałem się kilka razy do ogarnięcia turnieju forum było zamknięte, ale mam nadzieję wszystko już będzie ok i w weekend ruszamy!

 

EDIT: oczywiście można się jeszcze zapisywać, to nie liga i w każdej chwili mogę kogoś dopisać do grupy ;)

 

Jedno mnie martwi, odezwałem się do 30 osób w sprawie tego turnieju, 25 odpisało mi że nie ma problemu z wpisowym i chętnie się zapisze, ilu jest zapisanych każdy widzi... Panowie, mobilizacja!

Edytowane przez danon
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z góry mówię, że nie mam wpisowego :D zostało mi jakieś 3k a tyle to musi być na kontrakty, chwilowo nie mam jak dozbierać, chyba że się uda wieczorem/jutro rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danon, czyli kiedy startujemy ?

 

Dzisiaj wieczorem/w nocy rozpiszę grupy i wrzucę każdemu info na priv o zawodniku do kupienia i jutro z rana można zaczynać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wpisowe?

dzisiaj do północy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim wątku mój post chyba uciekł, więc piszę jeszcze tutaj. Da radę przedłużyć czas na mecze grupowe do 11.11? Wtedy jest święto, większość osób ma wolne, więc można by zagrać ewentualne zaległości. 

 

Po drugie mam pytanie odnośnie awansu z grup. Turniej jeszcze na dobre się nie rozpoczął, więc może dałoby radę zmienić zasady. Myślę, że fajnie by było, jakby z każdej grupy awansowały 4 osoby, a nie 2. Przy tylko dwóch awansujących pech w jednym meczu może zadecydować o braku awansu. Jeśli miałyby awansować 4 osoby to z obu grup nie wyszłyby po dwie osoby, które faktycznie odstają od reszty. Takie tam moje spostrzeżenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim wątku mój post chyba uciekł, więc piszę jeszcze tutaj. Da radę przedłużyć czas na mecze grupowe do 11.11? Wtedy jest święto, większość osób ma wolne, więc można by zagrać ewentualne zaległości. 

 

Po drugie mam pytanie odnośnie awansu z grup. Turniej jeszcze na dobre się nie rozpoczął, więc może dałoby radę zmienić zasady. Myślę, że fajnie by było, jakby z każdej grupy awansowały 4 osoby, a nie 2. Przy tylko dwóch awansujących pech w jednym meczu może zadecydować o braku awansu. Jeśli miałyby awansować 4 osoby to z obu grup nie wyszłyby po dwie osoby, które faktycznie odstają od reszty. Takie tam moje spostrzeżenia ;)

 

Tak, przedłużę termin jeżeli będzie jeszcze kilka meczów do rozegrania.

 

A co do drugiego pytania: od początku były przewidziane ćwierćfinały, dlatego awansują 4 osoby z każdej grupy (regulamin jest już zaktualizowany). Dzisiaj wrzucę też info odnośnie nagród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo mega mecz pierwszy był bardziej emocjonujacy a co mi Ruffier wybraniał to moje to samo z twoim Ikerem rzeżnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

 

Post do usunięcia. 

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo mega mecz pierwszy był bardziej emocjonujacy a co mi Ruffier wybraniał to moje to samo z twoim Ikerem rzeżnia.

Powiem tak: mecze dobre, ale to co ja gram to jest jedna wielka zenada. Gdyby nie Cassilas w pierwszym meczu to z 4:0 powinienes wygrac spokojnie, w drugim to co zrobilem na 2:1 to nic tylko usiąśc i płakac . Ten twój Ntop niezly grajek.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×