Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie macie też dziś problemy aby pograć on-line ?

Wczoraj wszystko było ok dziś wyskakuje komunikat że muszę założyć konto na EA :blink:  co to kużwa jest ? 

P.s. konto mam od ''X'' czasu na EA !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie też dziś problemy aby pograć on-line ?

Wczoraj wszystko było ok dziś wyskakuje komunikat że muszę założyć konto na EA :blink:  co to kużwa jest ? 

P.s. konto mam od ''X'' czasu na EA !!!!!!

Konserwacja PSN. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie rozłączeń, to albo mam jakis fart albo nie wiem co, bo na rozeranych około 60 meczy w FUT, miałem może 2 disconnecty, do tego ani razu mi nie zaliczyło porażki, dostałem normalnie coinsy a mecz tak jakby się nie odbył . 

 

 

Ja normalnie widzę wszystkie statystyki osób znajomych co grają , jednak nie wiem jak sprawdzać kto w jakiej lidze już gra w FUT. Iklość pkt., tytuły i bilans meczy widzę.

Chodzi mi o sezony online ale nie w trybie fut tylko tam gdzie mamy drużyny klubowe i reprezentacji, nie mam statów znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę zmienić liczbę dostępnych zawodników do zmiany z 5 na 7? Szukałem w ustawieniach i nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Wspaniale :p
podczas robienia wyzwania z druzyna tygodnia zlepilem byle jaki brazowy sklad, jak widac potrafia rozj*bac system.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wyciagam bramkarza za pomoca trojkata, Co zrobic zeby sie wrocil? U mnie ten stoi i sie patrzy, a napastnik moze go ominac bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to chyba 2 razy trójkąt.Takie pytania zawsze są ciężkie bo każdy gra z pamięci i nie zastanawiam się co wciskam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w FIFA 15 robilem tak caly czas, a tutaj bramkarz stoi jak slup.

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie z kumplem szybki mecz real vs bayern, faul Vidala na kimś tam, żóły papier a Szpaku komentuje: sędzia upomnial zawodniczkę ... LOL Nie wiem z której strony Vidal podobny jest do kobiety :-)

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie w obronie? Od kiedy gram w 16 to wchodzą w moje pole karne jak w masło. W 15 nie miałem takiego problemu, w 2 lidze prawie cały czas siedziałem.

W 15 trzymałem x i R1. Tym sposobem byłem nie do przejścia. Teraz w 16 nie potrafię odebrać piłki. Może ktoś mi powiedzieć jak gracie w obronie?

Czy sterujące tylko analogiem bez presingu (X) i odbieracie piłkę kwadratem i kółkiem?

Czy trzymajcie cały czas pres presing X ?

Czy może jeszcze inaczej?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Chcę kupić FIFE na PS4 w wersji elektronicznej, ale nie koniecznie w PS Store (oczywiście chodzi o cenę), może ktoś z Was ma pewne i sprawdzone źródło?

Edytowane przez kouczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Chcę kupić FIFE na PS4 w wersji elektronicznej, ale nie koniecznie w PS Store (oczywiście chodzi o cenę), może ktoś z Was ma pewne i sprawdzone źródło?

Odezwij się do mnie na priw

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos w tryb kariery? Zaczalem Bayernem i w meczach pezed sezonem plus 2 w bundeslidze mam 4 kontuzje po pare miesiecy. Ku**** co mecz ktos mi wypada. Cos znowu skopali z kontuzjami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem społeczność Fifa 16 fans Poland na PSN.
Zapraszam wszystkich którzy maja dość przepasańców.
Funkcje społeczności które przyszły wraz z aktualizacja 3.0. Uznałem, że to dobry pomysł i, że może uda się nam zebrać w 1 miejscu sporą ekipę aby pograć w Polskim gronie !
Zapraszam! Nazwa społeczności to :
Fifa 16 fans Poland  

 

 

Niestety SONY nie dało możliwości standardowego wyszukiwania społeczności , więc oto jak można dołączyć : 

 

-Wyszukujecie mnie na PSN : keczu78torcida99
-Przechodzicie na sam dół 
-i tam znajdziecie "społeczności" (communities)
-Dołączacie do Fifa 16 fans Poland
--------------
Społeczności dają nam : 
-Chat tekstowy na tablicy ( jak na facebooku)
-możliwość stworzenia chatu głosowego w społeczności
-każda założona gra widnieje w zakładce AKTYWNE GRY !
-nie musimy dodawać się do friendsow aby tworzyć społeczność Fifa 16 fans Poland
-już przy kilkudziesięciu osobach będzie można przez cały rok grac w prawdziwa piłkę !!!!
Edytowane przez keczu78
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche i cos mi sie wydaje czy rozgrywka w meczach online jest jakas podkrecona? Gralismy z otacon3 Lech-Legia i biegali jak na fecie. Czy tylko mnie sie tak wydaje? Po fifce odpalilem PES 16 tez z graczem z forum. Boze jakie to badziewie , granie w to cos jest bez sensu. Naprawde nie wiem komu sie podoba nowy PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche i cos mi sie wydaje czy rozgrywka w meczach online jest jakas podkrecona? Gralismy z otacon3 Lech-Legia i biegali jak na fecie. Czy tylko mnie sie tak wydaje? Po fifce odpalilem PES 16 tez z graczem z forum. Boze jakie to badziewie , granie w to cos jest bez sensu. Naprawde nie wiem komu sie podoba nowy PRO

Nie mam fify ale gdzieś czytałem że był patch w dniu premiery który przyśpieszył rozgrywkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem PS4 z FIFĄ 16. Mam pytanie dotyczące płynności działania, otóż często podczas rzutów rożnych, wykopów bramkarskich oraz sporadycznie w trakcie rozgrywki dostrzegam widoczne spadki płynności. Trwają one dosłownie sekunde, ale nie ukrywam że jest to irytujące. Konsole ma stałe połączenie z internetem przez wifi, wersja konsoli 1216-B, nowa ze sklepu, nieużywana. Wydaje mi się, że nie jest to "normalne" i na innych konsolach utrzymywany jest stały płynny framerate. Może ktoś poradzić co jest przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wina gry niestety. Przy głupim karnym pasek siły nie może być "plynny"

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie w obronie? Od kiedy gram w 16 to wchodzą w moje pole karne jak w masło. W 15 nie miałem takiego problemu, w 2 lidze prawie cały czas siedziałem.

W 15 trzymałem x i R1. Tym sposobem byłem nie do przejścia. Teraz w 16 nie potrafię odebrać piłki. Może ktoś mi powiedzieć jak gracie w obronie?

Czy sterujące tylko analogiem bez presingu (X) i odbieracie piłkę kwadratem i kółkiem?

Czy trzymajcie cały czas pres presing X ?

Czy może jeszcze inaczej?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

L2 i stoisz na nogach bez kółka czy kwadraty na pałe. Czekasz co zrobi napastnik.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy L2 (jockey moves) przebiegają obok obrońcy, serio to jakoś działa?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem PS4 z FIFĄ 16. Mam pytanie dotyczące płynności działania, otóż często podczas rzutów rożnych, wykopów bramkarskich oraz sporadycznie w trakcie rozgrywki dostrzegam widoczne spadki płynności. Trwają one dosłownie sekunde, ale nie ukrywam że jest to irytujące. Konsole ma stałe połączenie z internetem przez wifi, wersja konsoli 1216-B, nowa ze sklepu, nieużywana. Wydaje mi się, że nie jest to "normalne" i na innych konsolach utrzymywany jest stały płynny framerate. Może ktoś poradzić co jest przyczyną?

Zmien w tv ustawienia obrazu na "gra", albo jak nie masz takiej opcji, to w tych samych ustawieniach obrazu tv zmniejsz podswietlenie, bo na podswietleniu na maksa sa spadki animacji. Edytowane przez PW1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb gra tylko psuje jakość gry a nie pomoże w takim przypadku.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te scinki to chyba dlatego, ze z nieznanych nikomu przyczyn podczas wlasnie przerywnikow, wykopów itd gra działa w 30 fps a nie 60, nie wiem czemu tak jest ale na komputerze jest to samo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy zdarzyło mi się że sędzia gwizdał rzut karny dla rywala mimo że będąc przy nim nic nie nacisnąłem, czy wam również często to się zdarza ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×