Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja z twojego filmiku jest rzadko spotykana,dlatego nie każdy musi o tym wiedzieć.Ostatnią taką akcję że obrońca stał na linii bramkowej,a mimo to sędzia odgwizdał spalonego kojarzę z meczu Polska - Czarnogóra w poprzednich eliminacjach.Szukała zdobył gola w doliczonym czasie gry i sędzia tłumaczył zawodnikom dlaczego to zrobił.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA po patchu jest nie grywalna!!!!!!!!!!!!!!!x3 ray szybsze tempo sprzyjajace noobowskiemu stylowi gry,zero akcji....Wyniki hokejowe,nema to nic wspolnego z gra w pilke.Zdupczyli najlepsza odslone FIFY....Teraz każdy noob jest szczęśliwy bo będzie mogl biegac przez pol boiska w 3 sekundy...TRAGEDIA.TOTALNY ARCADE DLA RANDOMOW....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA po patchu jest nie grywalna!!!!!!!!!!!!!!!x3 ray szybsze tempo sprzyjajace noobowskiemu stylowi gry,zero akcji....Wyniki hokejowe,nema to nic wspolnego z gra w pilke.Zdupczyli najlepsza odslone FIFY....Teraz każdy noob jest szczęśliwy bo będzie mogl biegac przez pol boiska w 3 sekundy...TRAGEDIA.TOTALNY ARCADE DLA RANDOMOW....

Nie zwalaj swoich porażek na patch :) brak Ci skilla

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czyli jednak dobre miałem wrażenie, że tempo wzrosło...

Zrobiłem restart konsoli i wydawało mi się na dwóch meczach, że tempo znowu było spoko ale od tej pory nie grałem a widzę, że coraz więcej pojawia się komentarzy potwierdzających powrót arcade w grze...

 

 

//edit

 

Czytam komentarze na innych forach i rzeczywiście jest problem widoczny i gra stała się jak 15stka!!

Aż muszę włączyć dziś gierkę i zobaczyć by się sam przekonać co tak na prawdę stało się z FIFA 16 po aktualizacji :D

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi staremu "pesowcowi" tegoroczna Fifa naprawdę się podoba, pograłem w tamten weekend u kumpla i w końcu rozgrywa się piłkę, dobrze czuć grę w obronie, podania, strzały, oprawa stoją na wysokim poziomie no i Fut, gdzie MyClub nie ma najmniejszego startu do tego trybu rozgrywki. Coś jednak z tym patchem ostatnim jest nie tak, bo ziomek w robocie od 2 dni chodzi i narzeka, że mu Fifę zje..bali, zrobili grę dla dzieci, a w domu ma dwie 15. Pewnie trochę przesadził, pewnie ponarzeka jeszcze z tydzień i dalej będzie grał w Futa:).

 

@Malakay dla mnie to Pes z roku na rok staje się coraz bardziej zautomatyzowany, coraz bardziej efekciarskie gole, które po pewnym czasie nie przynoszą Ci satysfakcji, podania do nogi, główki, strzały w obrębie 16 które wszystkie wpadają etc.więc wymagająca to przestała być już ta gra dawno, bo z roku na rok jest tylko prościej, takie moje zdanie. Koniec offtopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwalaj swoich porażek na patch :) brak Ci skilla

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Byc moze tak alez naprawde dobrej gry zrobili wyscigi konne...Nie mozna zagrac taktycznie przemyslanych akcji tempo jest nie do przyjecia,jednak to prawda....Wydajemi sie ze tez jakos latwiej sie bramki strzela a w obronie ustawic sie to juz kino.Zawsze musza cos spartolic.....Mam nadzieje ze to naprawia bo jakdla mnie podkreslam nie da sie teraz grac.Nie czuje przyjemnosci z gry przez te tempo wiecej miejsca jest na boisku i mozna robic rajdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwalaj swoich porażek na patch :) brak Ci skilla

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Skilla to chyba brak ci w mózgu.Po aktualizacji ta gra to 15-stka z uaktualnionymi składami,nie taką grę kupiłem za ponad 200 pln i jeśli przy kolejnej aktualce nie powrócą do tego co było będę od EA polska rządał zwrotu kasy za ten badziew.

To tak jakby kupić nowy samochód w salonie,powiedzmy Opel Astra ,a po dwóch tygodniach zamieniają mi go bez mojej zgody na Corsę.

Było demo,spodobało mi się przesunięcie rozgrywki w stronę symulacji,potem kupuję pełną grę,okazuje się że jest jeszcze lepsza niż demo ,a po aktualce zagrałem mecz i wyciągnąłem płytę z konsoli by sprawdzić czy syn lub żona nie zamienili mi na Fifę 15.

Jeszcze coś napiszę na temat tej pseudo gry dla gimbazy.

Przed aktualizacją jak wygrałem 1-0 to miałem radości co nie miara że udało mi się stworzyć w ciężkich bólach 4 sytuacje bramkowe i zdobyć upragnionego gola,teraz strzelam po kilka na mecz zupełnie bez emocji.Grywalność spadła do zera.Mam uczucie jakbym grał w PES-a ,tam też wpada więcej goli niż w hokeju.

Fora aż huczą z niezadowolonych graczy,ale kogo to obchodzi że ludzie kupili inną grę niż mają teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w inną grę gram. Różnicy nie odczulem po patchu.

Fora huczą,facebook grzmi a ty różnicy nie odczuwasz?

Zazdroszczę,bo ja po pierwszym meczu po aktualce wiedziałem już że coś jest nie tak,a po drugim leciały już bluzgi na EA.

Przed patchem nie zdarzyło się ani razu żeby jakiś lamus strzelił mi gola ruszając jednym zawodnikiem od środka,choć próbowali,teraz takie bramki są na porządku dzienny.Przecież szybkość rozgrywki prędkość podań wzrosła co najmniej dwukrotnie,normalnie hokej.

Nie wiem jak można różnicy nie zauważyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fora huczą,facebook grzmi a ty różnicy nie odczuwasz?

Zazdroszczę,bo ja po pierwszym meczu po aktualce wiedziałem już że coś jest nie tak,a po drugim leciały już bluzgi na EA.

Przed patchem nie zdarzyło się ani razu żeby jakiś lamus strzelił mi gola ruszając jednym zawodnikiem od środka,choć próbowali,teraz takie bramki są na porządku dzienny.Przecież szybkość rozgrywki prędkość podań wzrosła co najmniej dwukrotnie,normalnie hokej.

Nie wiem jak można różnicy nie zauważyć.

Ty nie zwracaj uwagi na to co pisze Evo666 :D

Gdyby na forum była opcja ignoruj on by miał to od połowy forum.

----

Jakie jest najlepsze Polskie forum dotyczące FIFY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie zwracaj uwagi na to co pisze Evo666 :biggrin:

Gdyby na forum była opcja ignoruj on by miał to od połowy forum.

----

Jakie jest najlepsze Polskie forum dotyczące FIFY?

Ok. Będę pamiętał.Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebac EA , zawsze coś muszą spierdolić. Gracze byli zadowoleni a teraz gimbaza się cieszy. W sumie można się powołać na towar niezgodny z umową ,nawet można to udowodnić względem dema lub fify usuwając patch .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu napisałem gdzieś komentarz jaka to fifa jest dobra, po czym ktoś z graczy "pecetowych" napisał że to wszystko patch spier^&lił, lekko się wystraszyłem, dopóki wczoraj nie odpaliłem w końcu meczyka..... powinienem bardziej... prędkość gry jest jakieś dwa razy większe niż w normalnej piłce, nie da się skonstruować żadnej akcji bo po prostu nie ma czasu, tylko głupie kopanie, więcej przypadku niż umiejętności, śmiem twierdzić że tempo jest jeszcze większe niż w 15, naprawdę przesadzili, a było tak pięknie....co z tego że graczom się podobało, skoro w dużej części recenzji wspominiano o "nudzie i żółwim tempie", więc gre przyspieszyli

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w inną grę gram. Różnicy nie odczulem po patchu.

Po pierwych 2-3 meczach też miałem wrażenie, że zmieniło się bardzo niewiele, z każdym kolejnym poziom mojej irytacji narastał, a od wczoraj myślę o zrobieniu sobie przerwy od tej chorej gry. W wersję sprzed patcha zagrywałem się z ogromną przyjemnością, a teraz w okolicach 20 minuty wyczekuję końcowego gwizdka, niezależnie od wyniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nieogarniam. W jednym meczu tempo jest dobre natomiast w drugim 2 razy szybsze. To jakbym grał w dwie różne gry. Generalnie większą część czasu spędzam w sezonach i tak na prawdę nie wiem czego mogę się spodziewać w kolejnym meczu. Nie mam pojęcia o co tutaj chodzi ?

Jeśli EA prowadzi w tym momencie eksperyment które tempo gry jest lepsze no to chyba po wypuszczeniu finalnego produktu jest już za późno na takie manewry.

Ludzie którzy uważają, że wysokie tempo jest lepsze po prostu niech zostaną przy 15 dlatego, że własnie tempo gry było jedną z kilku zmian które wprowadzono na plus w 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nieogarniam. W jednym meczu tempo jest dobre natomiast w drugim 2 razy szybsze. To jakbym grał w dwie różne gry. Generalnie większą część czasu spędzam w sezonach i tak na prawdę nie wiem czego mogę się spodziewać w kolejnym meczu. Nie mam pojęcia o co tutaj chodzi ?

Jeśli EA prowadzi w tym momencie eksperyment które tempo gry jest lepsze no to chyba po wypuszczeniu finalnego produktu jest już za późno na takie manewry.

Ludzie którzy uważają, że wysokie tempo jest lepsze po prostu niech zostaną przy 15 dlatego, że własnie tempo gry było jedną z kilku zmian które wprowadzono na plus w 16.

Chodzi prawdopodobnie o jakość połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to bardziej Fifa 15 a wcześniej było tak dobrze. Teraz piłkarze latają jak po dopalaczach, zawsze muszą coś popsuć co wcześniej było dobre....Znając życie to już tego nie naprawią w drugą stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalność spadła do zera.Mam uczucie jakbym grał w PES-a ,tam też wpada więcej goli niż w hokeju.

Ja w ponad 100 meczach online mam średnia 2 strzelonych bramek i jedną straconą na mecz. A pierwszy tydzień bramkarze nic nie bronili zanim ich naprawiono. I najczęściej się tam gra przeciwko Bayernowi i Realowi. Więc nie wiem jaki z PESa hokej. Na pewno trzeba się uczyć gry obronnej i kombinować z taktyką jak pada za dużo goli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam zagranicznych forum, ale bardzo jestem ciekaw , co było powodem tych zmian w tempie gry , czy faktycznie tak ludzie płakali, że za wolno i że beeee ?? Dziwi mnie to bardzo, patrząc na wypowiedzi z tego forum, każdy wolał grę przed patchem, jesteśmy jacyś inni ? Faktycznie zrobił się gnój, do tego zagrałem właśnie drafta, trafiłem uj wie koogo, już po rozpoczęciu zapodał pause, już kombinacje, ustawił chyba sobie obronę wg. tego filmiku na YT, bo ewidentnie nie zmieniał zawodników w obronie, wszystko działał komputer, mało tego okazał się fanatykiem fify 15 wszystkie gole po jakiś rajdach no i.... 1:5 w plecy, może i nie jestem wymiataczem, jednak, kiedy w grę wchodzi kanciarstwo . . . eeeeh a miało być tak pięknieeee..  Po trupach do celu, chyba człowiek już za stary, a działacze w EA ewidentnie starszych graczy maja w pompie, pewnie jesteśmy niszą jeśli chodzi o przedział wiekowy.... ale co tu się dziwić, człowiek jak był dzieckiem, też na PSX grając w ISS w NTSC na czarno białym ekranie :laugh:  pierwsze co robił to dawał R. Carlosa na lewy atak, Babangide w środek, Semu  na prawą i dyferrrr !!!  No teraz cierp ciało coś chciałooo . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec po co wydają dema które wyglądają inaczej (lepiej) jak full? Jest to oszustwo.

Na zagranicznych forach raczej każdy był zachwycony FIFA 16. Ludzie mieli dylematy czy PES czy FIFA. PES ma swoje problemy ale jest przed paczem, wielu na scenie PESa kibicuje Konami aby zrobili z tej gry kosmiczna kopanke bo jest tam cholerny potencjał . Wielu, w tym ja w razie dalszych kłopotów po paczu myślało o FIFA 16 która w końcu chciała być futbolem a nie grą z super bohaterami biegających od linii do linii. Okazuje się, że trzeba zmienić grę sportowa na jedyna poważną na rynku czyli NBA 2k16 albo kupić inna grę dla plebsu czyli biegać i sterować dronami w call of duty hahaha.

Z FIFA jest jak z wyborcami PO, nikt nigdy na nich nie głosował jak pytałem, ale wygrywali z kretesem. W serii FIFA nikt nie lubi modelu arcadowrgo, ale teraz to będą wydawać majątki prawdziwych $$$$$ na piłkarzy którym ciężko odebrać piłkę.

Przecież nikt by nie wydawał real $$$$$na 11x Dumbia gdyby trzeba było używać mózgu i grać podaniami.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciwieństwie do wielu z Was w ogóle nie gram on-line. Cisnę w karierę menadżera od października do października i tak od dobrych kilku lat. Od FIFY 2010 gram na poziomie legendarnym. Nigdy nie zmieniam na niższy. W każdej nowej odsłonie na początku ciężko się gra, ale po kilku dniach ciągłego siedzenia przed telewizorem w końcu zaczynam ją czuć. w 16 już po demie wiedziałem, że troszkę potrwa zanim ogarne ten nowy system podań i fizykę zawodników. Co prawda nie gram tak zawzięcie, jak w poprzednie edycje, ale powiedzmy, że mam za sobą ~4-5 godzin grania. Co prawda nie jest to dużo, ale chyba wystarczająco, żeby cokolwiek załapać! Zwłaszcza, że w poprzednich edycjach miałem rozegrane kilkaset godzin! Ale nie! nie w tej FIFE! Nie potrafię dosłownie nic. Właśnie wyłączyłem konsolę, bo mnie szlag trafiał. Rozpocząłem sobie karierę Tottenhamem i zdążyłem zagrać jakieś 8 meczów. Efekt? 1 zwycięstwo i całe 4 gole strzelone. Z czego 2 jakimś ogórom w pucharze z drugiej ligi. Praktycznie kazdy mój zawodnik ma problem z przyjęciem piłki. Nie ważny czy jest to bramkarz, czy świetnie zaawansowany technicznie Erikssen. Piłka w większości przypadków odskakuje i nic na to nie poradzę. Najlepsze jest to, że przeciwnicy niemalże zawsze pięknie sklejają piłkę. To samo tyczy się 'przechodzenia' przeciwników. Bez zastawiania się za pomocą L2 nie wygra się praktycznie żadnej walki. Bez znaczenia czy Twój zawodnik waży 50kg, czy 90. W poprzednich częsciach nawet nie wiedziałem, że istnieje takie zastawanie się.  :laugh: Jedyne co mi wychodzi, to ten cały drybling bez piłki (L1 + lewa gałka). Ale to też nie jest takie łatwe, bo trzeba mieć a) szybkiego zawodnika, :cool: dużo wolnej przestrzeni i MAKSYMALNIE jednego oponenta przed sobą. Poziomu trudności nie zmienię, bo jestem zbyt uparty i dumny, żeby po tylu latach grania na legendarnym zejść pięterko niżej.  :whistling: Nie wiem... ta FIFA jest taka trudna i naprawdę potrzeba czasu, żeby się jej nauczyć, czy może jest ona najzwyczajniej w świecie źle zrobiona. Zastanawiam sie tylko kiedy się tego nauczę, bo jak na razie często nie mam po prostu ochoty jej włączać. Strasznie mnie frustruje. O ile w poprzednie grałem godzinami przez kilka najbliższych dni po premierze, to w tej jakoś nie mogę. :down:

Edytowane przez pablo1503

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L2 odpowiada za przyjęcie piłki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Od fify 13 przyjmuję bez żadnego naciskania, tzn trzymasz L2 przed i w trakcie przyjęcia?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×